הוט הצטרפות אינטרנט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

בוודאי אתם שואלים את עצמכם – למה כל כך מומלץ על הוט הצטרפות אינטרנט? אז עוד לפני כמה שנים, חישוב מהירות האינטרנט המתאימה למשק בית התבסס על מספר בני האדם. כמו למשל – 25Mbps לאדם היה על פי רוב הסטנדרט. ואילו במציאות העכשווית, החישובים מבוססים יותר על מספר המכשירים ולמה הם משמשים. לצורך העניין – זה ממש לא יוצא דופן שאדם אחד משדר סרט 4K, עובד על המחשב הנייד שלו ופותח דואר אלקטרוני בטלפון הנייד שלו בו זמנית, מה שיכול לדרוש יותר מ-25Mbps. אנחנו ממליצים לכם בחום להקפיד לקרוא מתחילת המאמר הזה ועד לסופו, וכך יתגלו לכם עובדות חדשות שבוודאי אינכם מודעים להן על הוט הצטרפות אינטרנט.


האם לפני הוט הצטרפות אינטרנט יש לשקול ברצינות את הדירוג של שירות הלקוחות שלה?

בוודאי שלפני הוט הצטרפות אינטרנט יש לשקול ברצינות את הדירוג של שירות הלקוחות שלה – בעוד שחוויית שירות לקוחות שאיננה כל כך נעימה, בלשון המעטה, עם כל חברה לשירותי אינטרנט, יכולה להיות קשה ומתסכלת. אז אם שירות לקוחות חשוב לכם, בדיקת דירוגי שירות הלקוחות של חברת הוט עשויה להיות ממש חשובה.

 

האם

הוט הצטרפות אינטרנט
הוט הצטרפות אינטרנט

בטרם הוט הצטרפות לאינטרנט צריך לוודא שאין עמלות נסתרות?

אכן כן, בטרם הצטרפות צריך לוודא שאין עמלות נסתרות – כאשר עלויות ההיכרות המפורסמות של ספקיות האינטרנט יכולות להיות מאוד מפתות, תקפידו לחפור קצת יותר לעומק כדי להבין עמלות נוספות. עמלות כמו למשל – דמי התקנה, דמי השכרת ציוד ועמלות עודף נתונים, וכיוצא בזאת, יכולות להצטבר חיש מהר. בנוסף לכך, עליכם לוודא כי אתם מבינים כמה זמן נמשכת תקופת ההיכרות ומה יהיה המחיר לאחר סיומה.


האם הוט הצטרפות לשירותי האינטרנט תאפשר לכם לעשות שימוש בציוד הקיים שלכם?

אם הוט הצטרפות אינטרנט מאפשרת לכם לעשות שימוש בציוד הקיים שלכם, זה יכול לחסוך לכם כסף בראייה קדימה, וזאת משום שפשוט תהיו הבעלים של הציוד באופן מוחלט לעומת תשלום חודשי עבור השכרה של הציוד. לכל ספק שירותי אינטרנט יש כללים ספציפיים לגבי ציוד תואם, אז הקפידו לוודא מול הוט לפני החתימה על החוזה שלכם.


האם עליכם לחקור את האפשרויות שלכם?

מן הסתם, עליכם לחקור את האפשרויות שלכם בטרם הוט הצטרפות אינטרנט. אל תשכחו, ייתכן שמחיר ההיכרות הראשונה לא יהיה כה מפתה אם יש הרבה עמלות אחרות שייקבעו או אם תצטרכו להתחייב לחוזה ארוך טווח. אתם יכולים לגלות שמחיר מבעוד מועד גבוה יותר עם פחות עמלות בסופו של דבר הוא הבחירה הטובה יותר שלכם. ביצוע מחקר מקדים כעת יכול לחסוך לכם המון כאבי ראש בשלבים מאוחרים יותר.


האם הצטרפות להוט אינטרנט כרוכה ביותר מדי טרחה?

נהפוך הוא, הוט הצטרפות אינטרנט ממש לא כרוך ביותר מדי טרחה – אם אתם חושבים שלעזוב את ספק השירות של ספק האינטרנט שלכם, ולחבור לחברת הוט, זה פשוט יותר מדי עבודה, ובכן, בעצם זה ממש לא  כך בכלל. עליכם לבדוק את פרטי הסיום שלכם עם החבילה הנוכחית עם הספק שלכם כיום. תצרו קשר עם הספק החדש שלכם, הלא הוא הוט, ותבקשו ממנו להיות לקוח חדש שלו. במקרים רבים, הוט תטפל עבורכם בכל ההעברה. בנסיבות מסוימות, תידרשו גם להודיע לספק הישן שלכם שאתם מבטלים את ההתקשרות עמו. אז כפי שאתם בוודאי יכולים לראות זה די קל לחסוך כסף ולהישאר באינטרנט. עכשיו אתם יודעים את זה והישארו בקיאים וחפשו את עסקאות האינטרנט הכי טובות שיש בשוק כיום.


האם ההצטרפות כרוכה בשינוי של כתובת ה- IP?

מעבר מספק שירותי אינטרנט אחד לאחר, קרי – הוט הצטרפות אינטרנט, לרוב אומר שתקבלו גם כתובת IP ציבורית חדשה. כמו כן, ייתכן שספק שירותי האינטרנט הנוכחי שלכם ישנה את כתובת ה- IP הציבורית הנוכחית שלכם, בשביל להתאים לשינויים במערכת שלהם. מהי בכלל כתובת IP? מהי כתובת IP ציבורית? כיצד שינוי ה- IP הציבורי שלכם משפיע עליכם? למה שיהיה לכם אכפת? פשוט תמשיכו לקרוא. מהי כתובת IP? IP הוא קיצור של פרוטוקול אינטרנט. במילים מובנות יותר, כתובת IP מתייחסת לכתובת רשת ייחודית. אם אתם חושבים על איך מערכת הדואר שלכם עובדת, או איך שהיא אמורה לעבוד, אתם פשוט צריכים לשים כתובת ייחודית על חבילה, לשלוח אותה בדואר, והחבילה נשלחת לכתובת היעד הנכונה. אותו מושג חל על מחשבים. כתובת ה- IP מאפשרת לכם שליחה וקבלה של נתונים בתוך או בין רשתות. כתובת IP מורכבת ממספרים, המופרדים באמצעות נקודות לארבע קבוצות.


לפי הנימוקים שלנו, שהוצגו לעיל

עם חיבור VPN, חומות אש מצביעות אחת על כתובות ה-IP  הציבוריות של זו, ומאפשרות למערכת ליצור מנהרת נתונים פרטית, אשר מאפשרת למידע שלכם לעבור בצורה מאובטחת בין שני מיקומים, חנות ראשית וחנות מרוחקת, לצורך העניין, או מנהרת מרכזית, חנות ועובד מרוחק שעובד מביתם. אם כתובת ה- IP הציבורית תשתנה, חומת האש המרוחקת לא תדע איך להגיע אל חומת האש של החנות הראשית ולא ניתן ליצור את החיבור. את כל המידע תקבלו נגיש בעת ביצוע הוט הצטרפות אינטרנט.

הוט הצטרפות אינטרנט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: