HOT NET טלפון מכירות

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

המון בני אדם בילו זמן במקומות שבהם האות הסלולרי חלש או לא קיים. אף במידה ומדובר אודות בית קפה תת קרקעי, חניון, ואף במידה ומדובר אודות חדר מרתף בבית, תמיד יש כמה מקומות שבהם הטלפונים הניידים פשוט אינם עובדים. במצבים שכאל, השירות של HOT NET טלפון מכירות WiFi נכנס לתמונה, בעוד שהוא יכול להיראות כחלופה סבירה להסתמכות על ספקית רשת סלולרית יוצאת מגדר הרגיל. כדאי לכם מאוד להקפיד על הקריאה של המאמר הזה למן התחלתו ועד לתומו, וכך תשאבו ערב רב של אינפורמציה על HOT NET טלפון מכירות.

 

מה זה למעשה שירותי שיחות HOT NET טלפון WI FI?

אפילו עם חייכם, שנראה על פניו כי הם נהיים עמוסים יותר ויותר, רובכם בוודאי שואפים להישאר מחוברים עם חברים, בני משפחה וכיוצא בזה. במובנים מסוימים, קל יותר לתקשר, וזאת משום שמיליוני נקודות חמות של WiFi צצות כמעט בכל מקום. עד לשנה הבאה, ההערכה היא שיהיו חמש מאות וארבעים מיליון נקודות WiFi ציבוריות במרחבי העולם. לפיכך, על פי הרבה סקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי ארבעים וחמישה אחוזים מבני האדם לא יודעים מה זה שירות Wi-Fi. עם שירות WiFi, כפי שמציעה HOT NET טלפון מכירות, אתם יכולים לנצל את העלייה המהירה הזאת. מדובר על תכונה אשר מאפשרת לכם לבצע שיחות טלפון ולשלוח הודעות טקסט על ידי חיבור לאינטרנט אלחוטי, במקום להשתמש ברשת הספק הסלולרי שלכם. אתם יכולים לבצע שיחות WiFi דרך האינטרנט הביתי שלכם, או לחלופין דרך נקודות חמות WiFi כשאתם בדרכים, וכיוצא בכך.

 

HOT NET טלפון מכירות
HOT NET טלפון מכירות


מה טוענים המתריסים כנגד כל המוטיב של הטלפון של HOT NET בפורמט של WI FI?

כאשר שיחות WiFi מציעות כמה יתרונות, כאלו שטוענים כנגד כל המוטיב של HOT NET טלפון מכירות בפורמט של WI FI, והנה מה שהם טוענים –

 1. אל תשכחו שאם אתם מדברים בטלפון ואתם יוצאים מטווח ה- WiFi, ייתכן שהשיחה לא תעבור אוטומטית לחיבור סלולרי. חלק מהמכשירים הניידים יעבירו שיחות טלפון, אז תבדקו עם הספק שלכם כדי לקבוע אם הטלפון הנייד שלכם תומך בהעברת שיחות לרשת שלו.
 2. עוצמת אות לא מספקת – בבתי מלון, בשדות תעופה, באוניברסיטאות, באצטדיונים ובמקומות צפופים אחרים, חיבורי ה- WiFi יכולים לפגר. עם רשתות עמוסות יתר, תחוו מהירויות נתונים סלולריות איטיות יותר, וזאת משום שאתם חולקים רוחב פס עם כל מי שסביבכם.
 3. דמי שימוש בנתונים עשויים לחול – כאשר אינכם משתמשים בחיבור האינטרנט הביתי או המשרדי שלכם עבור שיחות WiFi, אתם יכולים לשאת בחבות הכספית של דמי גישה או לחיובים בלתי צפויים אם תאבדו את חיבור ה-WiFi ושיחה תהיה כברירת מחדל לתוכנית הנתונים.
 4. עוצמת אות חלשה יכולה לגרום לאיכות שיחות קולית ירודה ולניתוק שיחות – מכשירי נייד מסוימים אינם תומכים בשיחות WiFi.
 5. אתם מוכרחים להיות בעלי טלפון נייד חכם עם יכולות שיחות WiFi מובנות – מרבית הטלפונים אנדרואיד ומכשירי iPhone חדשים יותר תומכים בשיחות WiFi. כדי לבדוק את התאימות של הטלפון הנייד שלכם, תעברו אל הגדרות וחפש את תכונת שיחות ה-WiFi, או תבדקו עם HOT NET טלפון מכירות.


מה גורסים התומכים הנלהבים של HOT NET טלפון מכירות WI FI?

ואחרי שדנו בשלילי, מוטב שנעבור לחיובי. והנה מה שגורסים התומכים הנלהבים של HOT NET טלפון מכירות WIFI –

 1. שיחות WiFi מאפשרות לכם להתקשר או לשלוח הודעות טקסט מכל מקום עם חיבור WiFi. זה יכול להיות יתרון גדול במיוחד אם אתם נמצאים באזור שרשת סלולרית לא מגיעה אליו.
 2. אין צורך באפליקציות נפרדות – התכונה מובנית ברוב המכשירים הניידים.
 3. מאריך את חיי הסוללה – החיפוש המתמיד אחר רשתות סלולריות יכול לרוקן את הסוללה של הטלפון החכם שלכם.
 4. משפר את איכות הקול באזורים שבהם כיסוי הרשת חלש
 5. תשתמשו במספר הטלפון הנייד הקיים שלכם.
 6. לא כרוך בחיובים נוספים – שיחות WiFi בתוך מדינות ישראל כלולות על פי רוב בתוכנית המנויים החודשית שלכם.
 7. אין צורך בשירותי הרחבות ותכניות מיוחדות – שיחות עשויות להיחשב בדקות, אלא אם כן התוכנית שלכם היא בלתי מוגבלת.


וסכמה ממש ברורה מאליה

שיחות WiFi לא דורשות הרבה רוחב פס. לפעמים, שיחה קולית משתמשת באחד מגה בייט לדקה בקירוב ושיחת וידאו משתמשת בין שישה לבין שמונה מגה  בייט לדקה. מכל הסיבות הללו, זה יכול להיות הגיוני לנצל את כיסוי ה-WiFi מוצק כאשר הוא זמין, ולבחור באופציה המובנת מאליה של HOT NET טלפון מכירות.

HOT NET טלפון מכירות

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: