HOT MOBILE טלפון

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

חבילת גלישה 150GB

 • חבילת גלישה 150GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
26
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G READY

 • חבילת גלישה 300GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
29
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G 750GB

 • חבילת גלישה 750GB
 • 5,000 דקות שיחה ו-5000 SMS
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
54
90
לחודש בלבד!
 •  

MOBILE HOT טלפון אשר ידוע כטכנולוגיית אינטרנט מהדור השלישי ומשמש בפרט בטלפונים ניידים חכמים, על מנת לספק גישה לאינטרנט במהירות גבוהה לשימוש עם יישומי מולטימדיה. הוא משמש אף בשביל לספק גישה לאינטרנט במהירות גבוהה במחשבים ניידים. הניידים של הוט מובייל מדור שלישי ומעלה מייצגים עליית מדרגה ניכרת מדור שני, אשר חלה רק על יישומי קול ומוסיפה יותר צדדיות לטלפונים ניידים המאפשרים למשתמשים לשאת את חייהם עמם בדרכים. כמו כל סוג אחר של קישוריות אינטרנט לטלפונים הניידים האלו נלווים הרבה מעלות, אך גם קצת מגרעות, ובמאמר הזה, מכיוון שאנחנו טיפוסים אופטימיים מטבענו, החלטנו להתרכז רק במעלות של MOBILE HOT טלפון. לפניכם מבט על טלפונים מדור שלישי ומעלה ומה יש להם להציע למשתמשים.


מתי עליכם לבחור HOT MOBILE טלפון דור 3?

כאשר MOBILE HOT טלפון הדור הרביעי לא מכסה את האזור שלכם, כי אז עדיף לרכוש את הטלפונים הניידים מהדור השלישי, אם הרשת אינה זמינה, אין טעם לרכוש טלפון סלולרי מדור 4 מכיוון שהוא לא יוכל להתחבר לאף ספק סלולרי דור 4 על מנת להעביר את האות. רוב הטלפונים הניידים מדור רביעי תואמים לגרסאות קודמות, משמע – הם יכולים להתחבר לספקי טלפונים ניידים דור 3, בעוד שאין רשת לטלפונים ניידים דור 4 זמינה. כמו כן, אם אתם ממש לא משתמשים באפליקציות שדורשות הרבה נתונים – אם אינכם מתכוונים לנגן הרבה מוזיקה ולצפות ביותר מדי סרטונים מהאינטרנט, סביר להניח שלא תצטרכו להיות תכונות של טלפון נייד מהיר מדור רביעי. ניתן ליהנות מרוב היישומים הבסיסיים, כמו לדוגמה – GPS, מזג אוויר, מייל והן רשתות חברתיות באמצעות טכנולוגיית דור 3.

HOT MOBILE טלפון
HOT MOBILE טלפון


מה היה לפני הוט מובייל טלפון דור רביעי?

הרשת הסלולרית במציאות העכשווית רחוקה מהמקום שבו היא הייתה כשהיא הושקה לראשונה. מספר גרסאות שוחררו במהלך השנים, בשביל לענות על הצורך המוגבר במהירות ובקיבולת עבור יותר משתמשים. לכל גרסה חדשה של MOBILE HOT טלפון יש מספר, ואחריו G, המייצג דור. 1G הייתה אפוא הדור הראשון של רשת הסלולר והושקה במהלך שנות השמונים. דור אחד של הטלפונים הסלולריים היה מערכת אנלוגית לגמרי, רק כשהגיע הדור השני של הטלפונים הניידים המערכת הפכה לדיגיטלית, במהלך שנות התשעים. הטלפונים הניידים מדור 2 עדיין בשימוש כיום באמצעות מסופי תשלום ומערכות אזעקה מסוימות. טלפונים ניידים מדור 3 הגיעו אלינו במהלך שנת 1998 ועשו זאת, הצלחנו להגיע לגלישה מהירה יותר וכעת אתם יכולים להתחיל לגלוש באמצעות הטלפון הנייד שלכם.


מה מאפיין את טכנולוגיית HOTMOBILE טלפון דור 4?

מה שמאפיין את טכנולוגיית MOBILE HOT טלפון דור 4 הוא טכנולוגיה מתקדמת, היא מייצגת מהירויות הורדת נתונים מהדור הרביעי, הדור רביעי לנייד אלחוטי מודרני, עם מהירות נתונים גבוהה, הטלפונים הניידים של דור 4 מסוגלים להגיע ל- 100Mbps, 150Mbps ו-300Mbps. MOBILE HOT טלפון מציעה מהירות ויעילות נהדרות והן כבשו את שוק הסלולר בסערה. רשת הטלפונים הניידים של דור 4 תאורטית תהיה בעלת קצב העברת נתונים גבוה יותר ברשתות הטלפונים הניידים של דור 3, עם כמות הספקטרום המתאימה והנדסת רשת טובה, רשת זאת מהירה ביותר, לה מבוססת אבולוציה לטווח ארוך. בני האדם בחברה ממשיכים לדרוש גישה מהירה וקלה יותר למידע שלהם, הלקוחות של הוט מובייל משתמשים בטלפונים ניידים מדור 4 כתקן אלחוטי שכיח, כאשר הוט מובייל מחזקת את היבטי האבטחה של המכשירים הניידים שלהם, הדרישה ממנה כיום מצאה את הפתרון שלה ל לספק את הנתונים שלהם במהירות האפשרית וזוהי טכנולוגיה פשוט אדירה מהדור הרביעי.


במה מתבטאת השקת HOT MOBILE טלפון דור 4?

עם השקת MOBILE HOT טלפון דור רביעי ניתן להגיע לאינטרנט, לטלפוניה ולטקסט במהירות של מאה מגה ביט לשנייה ליחידות נייחות. ליחידות נייחות המהירות המקסימלית היא אלף מגה ביט לשנייה. עבור יחידות ניידות המהירות המקסימלית היא מאה מגה ביט לשנייה. הרשת הסלולרית המסחרית הראשונה עם דור רביעי של טלפונים ניידים הוצגה באוסלו ובשטוקהולם בשנת 2009, ואז היא התפשטה לחלקים נרחבים בעולם. ברם, טלפונים ניידים מדור 4 לא היו גדולים ומהפכניים כמו העדכון מ-GSM לדור שלישי שהיה מהיר פי ארבעים מ-GSM, כאשר הטלפונים הניידים מדור 4 מהירים רק פי עשרה מאלו של הדור השלישי. איכות השיחות עם MOBILE HOT טלפון נייד מדור 4 טובה בהרבה מזה של דור 3. להיות מסוגלים להזרים תוכן כמו למשל – פודקאסטים או סרטונים באופן ישיר בטלפון הנייד זה לא עניין גדול עם הטלפונים הניידים של דור 4, וזאת בשל הסיבה שהמהירות מאפשרת חציצה מהירה הרבה יותר של התוכן. הטלפונים הניידים של היום פותחו על מנת להציע חיסכון באנרגיה עבור דור 4.


וכך נתמצת…

MOBILE HOT טלפון הוא מהווה חיבור נתונים טהור, זהו חיבור פרוטוקול אינטרנט מקצה לקצה, לחברת הוט מובייל ניתנת ההזדמנות להציע גישה לנתונים למנעד נרחב של מכשירים, טכנולוגיית דור 4 מספקת ניידות, היא גמישה יותר, ואמינה יותר וקלה יותר לסטנדרטיזציה.

HOT MOBILE טלפון

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: