HOT MOBILE הצטרפות

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

חבילת גלישה 150GB

 • חבילת גלישה 150GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
26
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G READY

 • חבילת גלישה 300GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
29
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G 750GB

 • חבילת גלישה 750GB
 • 5,000 דקות שיחה ו-5000 SMS
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
54
90
לחודש בלבד!
 •  

חברות רבות במדינת ישראל מציעות שירותי טלפון גם לקו נייח וגם לנייד, אבל HOT MOBILE יש רק אחת. כל אחת מספקי שירותי הטלפון מציעה כל מיני חבילות ללקוחות. כשאתם חושבים על MOBILE HOT הצטרפות,  לפני התקשרות בחוזה טלפוני, תחשבו היטב על הצרכים שלכם ואל תשכחו להשוות מחירים ותוכניות. אנחנו ממש מקווים שתקראו את המאמר הזה מתחילתו ועד לסיומו, ותגלו ערב רב של עובדות חדשות על MOBILE HOT הצטרפות.


האם HOT MOBILE הצטרפות מציעה "חוזה קווי"?

אכן כן, MOBILE HOT הצטרפות מציעה "חוזה קווי". ומה המשמעות בדיוק? ובכן, קו קבוע ידוע בתור הטלפון הקווי או הביתי שלכם. קו קבוע משמעותו שהטלפון שלכם לא חופשי עם חוטים, אלא שהוא מחובר פיסית לנקודה על קיר בבית שלכם. הוט מובייל מציעים כיום שירותי קו נייח כחלק מחבילה ביחד עם אינטרנט ביתי, ולפעמים טלוויזיה .

HOT MOBILE הצטרפות
HOT MOBILE הצטרפות


האם הצטרפות ל- HOT MOBILE משמעה בחירה בספקית רשתות סלולריות?

עלינו לומר בוודאות, כי MOBILE HOT הצטרפות  משמעה בחירה בספקית רשתות סלולריות – ספקית רשתות סלולריות מציעה מנעד רב של תכניות, עם או בלי טלפון חדש, אשר כוללות כמות מסוימת של שיחות לנייד או לקווים אחרים, הודעות טקסט ונתונים, מה שמאפשר לכם להשתמש באינטרנט בלי כל חיבור ל- WIFI.


מה הן שתי התכניות העיקריות שמציעה הצטרפות לשירותי HOT MOBILE?

קיימות שתי תכניות עיקריות שאותן מציעה MOBILE HOT הצטרפות, בדיוק ככה –

 1. תשלום מראש – זאת הינה אפשרות של תשלום לפי דרך שבה תקנו אשראי מחנויות שונות, כמו למשל – חנויות, מכונות בנק ומקוון וממלא את הטלפון שלכם כשצריך. הוט מובייל מציעה לכם אפשרויות תשלום מראש הכוללות, כמו לדוגמה – שיחות, הודעות טקסט ונתונים. אתם ממש לא חייבים לחתום על חוזה ואתם חופשיים להחליף חברה בכל רגע נתון.
 2. תשלום חשבונות – זאת היא אפשרות שתקבלו חשבון חודשי עבור השירותים שבהם השתמשתם בחודש הקודם ותשלמו עלות מוגדרת. משך החוזה יהיה על פי רוב מחודש לחודש או שנה עד שנתיים. אם תדברו יותר מדי, תסמסו המון וכולי, תהיו חייבים לשלם תוספת. כשאתם מתקשרים בחוזה תשלום חשבונות עם חברת הוט מובייל, החוזה שלכם יהיה מולה בלבד. תכנית תשלום חשבונות נותנת לכם בדרך כלל את ההיתכנות לרכוש טלפון על הסף או לרכוש אותו בעלות נמוכה באופן משמעותי, בתור חלק מחבילה. כמו כן, קיימת אפשרות לרק תכנית SIM שבה אתם לא צריכים טלפון חדש ופשוט נרשמים לחוזה תשלום חודשי בגין שיחות, הודעות טקסט ונתונים.


לאיזה אינפורמציה תיחשפו בעת HOT MOBILE הצטרפות?

האינפורמציה שאליה תיחשפו כאשר תבחרו בהיתכנות של הוט מובייל הצטרפות היא בדיוק ככה –

 1. פירוט הליך הטיפול בתלונות.
 2. השם והכתובת של חברת הוט מובייל.
 3. הזכות שלכם לקבל פיצוי או החזר כספי, במידה ורמת איכות השירות לא תמצא חן בעינכם.
 4. פירוט השירות שתקבלו, רמות האיכות ותקופות ההמתנה לחיבורים ראשונים.
 5. פירוט התמחור והתעריפים.
 6. משך החוזה ואיך לחדש אותו או לבטל אותו.
 7. שירות תחזוקה זמין ואם יש חיובים כלשהם.
 8. כאשר תמלאו חוזה הצטרפות חדש להוט מובייל, תוכלו להיות כבולים לחוזה רק לתקופה מינימלית ראשונית של שנתיים, או אפילו פחות מכך. באפשרותכם לשמור את מספר הטלפון הקווי או מספר טלפון הנייד הנוכחי שלכם כאשר תצטרפו ל- HOT MOBILE , מה שנקרא – ניוד מספרים. לאחר הסכם החוזה, מספר הטלפון אמור להיות מופעל תוך כמה שעות.


מה הינה מדיניות הביטול של הוט מובייל להצטרפות?

מדיניות הביטול של MOBILE HOT הצטרפות אומרת שביכולתכם  לבטל את החוזה אם חתמתם עליו לפני פחות משבועיים בטלפון או באופן מקוון, מה שמכונה – תקופת צינון. אם כבר השתמשתם בשירות של הוט מוביל, לצורך העניין – אם ביצעתם שיחות בטלפון, סביר להניח שתחויבו בגין מה שהשתמשתם בו. אם אתם מחכים למוצר כגון – טלפון נייד שיימסר לכם, תקופת הצינון מתחילה ביום קבלתו. זה בשביל לאפשר לכם זמן לבדוק אם הטלפון הנייד הוא בדיוק מה ששילמת עבורו. אם תבטלו את ההצטרפות שלכם להוט מובייל מחוץ לתקופת הצינון, ייתכן שתחויבו בעמלת קנס או שתצטרכו לשלם את שאר החוזה.


ניפגש לשיחת הסיכום

ככלל, לא תוכלו ליהנות מן הזכות החוקית לתקופת צינון של שבועיים באם הצטרפתם להוט מובייל באופן אישי, כמו לדוגמה – נפגשתם עם איש מכירות וחתמתם על החוזה בשטח החנות. כל העלויות והחיובים עבור ביטול החוזה שלכם בגין MOBILE HOT הצטרפות  צריכים להיות ברורים בחוזה ובנקודת המכירה.

HOT MOBILE הצטרפות

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: