HOT סיבים

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
49 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
49 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
49 לחודש בלבד!
 •  

 

 

התקנת HOT סיבים אופטיים עשויה להציע המון יתרונות למקצועני IT ולבעלי נכסים. בשל החדשנות היחסית של טכנולוגיה הזאת, שמא אתם תוהים אם המעלות עולות על המחיר או המגרעות. כאשר סיבים אופטיים לאינטרנט הם טכנולוגיה חדשה בהרבה מאינטרנט בפס רחב על כבל נחושת, הרבה חברות מצאו החזר גבוה משמעותית על ההשקעה שלהם בסיבים אופטיים. באם תקפידו על קריאה רציפה של המאמר הנ"ל תגלו, בין השאר, כי סיבים אופטיים יכולים להעניק יתרון גדול לעסקים מכל הגדלים, בפרט לעסקים המשתמשים בענן לאפליקציות או לאחסון נתונים.

 

מה הקשר שבין גורמי אבטחה לבין HOT סיבים?

יש קשר הדוק בין גורמי אבטחה לבין HOT סיבים. לפעמים מתרחשות הפרות שחוטים בטעות כאילו שהן היו נורמליות. על מנת להילחם בכך, המון בתי עסק תרים אחרי הדרך הטובה ביותר לחזק את הרשתות והנתונים שלהם, בין אם זה רישומי לקוחות, ובין אם זה קניין רוחני יקר ערך. מבין שני שירותי האינטרנט, רשת המשתמשת בפס רחב חשופה יותר להתקפות זדוניות. כניסת רשת בעזרת שירותי פס רחב עלולה להיות קלה יותר מאשר קבלת גישה לרשת המשתמשת בשירות אינטרנט מהיר יותר בסיבים אופטיים. מכיוון שכך, חברות שמחפשות להגביר את המהירות והאמינות של שירות האינטרנט שלהן, או לחלופין לחזק נתונים המאוחסנים באינטרנט, יכולות למצוא פתרון מבורך אצל HOT סיבים אופטיים.

HOT סיבים
HOT סיבים

האם עם סיבים של הוט תצליחו לשחק יותר טוב?

אם אתם גיימרים חובבים, או מושבעים, שמא אתם כבר מבינים כי מהירות האינטרנט של HOT סיבים אופטיים הינה ממש הגביע הקדוש של חיבורי המשחקים. זה לא שמשחקים משתמשים ברוחב פס מגה. בעצם, לעומת הזרמה של וידאו באיכות גבוהה, המשחקים גובים חלק ממש קטן מהנתונים. אז איפה פה הבעיה? הו, יופי ששאלתם. ובכן, העקביות. שיהוק זעיר ברגע הלא נכון יכול לחסל אתכם במשחק שלכם. ויש הרבה שיהוקים קטנים בחיבור לאינטרנט בכבלים כל הזמן. הודות לשירותי האינטרנט של HOT סיבים אופטיים, זרימת הנתונים החלקה והקבועה משמעה שבכל פעם שאתם מעוותים את יד העכבר, המשחק מציית לפקודתכם.


האם הסיבים של חברת HOT ניחנים במהירות מדהימה?

ובכן, ממש כן, HOT סיבים ניחנים במהירות מדהימה, בעוד שאינטרנט סיבים אופטיים מהיר פי כמה אפילו מחיבורי האינטרנט הנחושת המהירים ביותר. בתקופות של ביקוש גבוה לגישה לאינטרנט, העסק שלכם ממש לא צריך לשים לב להאטה של האינטרנט. נוכח כמה מחקרים שנעשו בהיבט זה, נמצא כי חיבורי אינטרנט איטיים עולים לעובדים שבוע בשנה של פרודוקטיביות. כאשר הזמן שהעובדים שלכם מבלים בהמתנה באינטרנט איטי עשוי להיראות לכם מינורי, הזמן מצטבר משמעותית עם המעבר שלו. חיבורי האינטרנט שלכם אף פעם לא אמורים לעכב את הפרודוקטיביות. זה צריך להיות כלי שתומך ברצון של העובדים שלכם לעבוד בצורה פרודוקטיבית.

 

מה ההבדלים שבין HOT סיבים לבין פס רחב?

מחיר וזמינות הינם בדרך כלל שני הגורמים אשר שולטים בכל החלטה לעבור אל HOT סיבים לעומת פס רחב. חרף העובדה שרוב האינפורמציה כיום מצביעה על ספקי אינטרנט סיבים אופטיים כמנצחים ברורים בקרב שירותי אינטרנט, פס רחב הוא בדרך כלל האפשרות המשתלמת יותר. תקציב העסק שלכם לשירותים אלו חייב לבוא בחשבון, לפני הכול. חיבורי סיבים אופטיים על פי רוב יקרים יותר, מפאת כל מיני סיבות. כמו כן, המחיר שלהם הינו דינמי בהתאם לדרישות המהירות. עם פרודוקטיביות עסקית, שביעות רצון לקוחות ואבטחת מידע, הכול מביא בחשבון את העלות האמתית של שירותי האינטרנט, הווה אומר – שירות אמין, מהיר ומאובטח יותר, יוביל לשורה תחתונה חזקה יותר. במונחים אלה, בהוט באמת מאמינים כי סיבים אופטיים יכולים להיות שירות חסכוני בעלויות עבור עסקים שזקוקים לכך. ספקי אינטרנט בפס רחב וסיבים אופטיים עשויים לספק למשתמשים גישה לאינטרנט. למרות שפס רחב יכול להיות היתכנות זולה יותר ואפשרית יותר שעושה את העבודה בטווח הקצר, עבור דרישות רוחב פס נמוכות יותר, סיבים אופטיים יכולים לקחת את הדברים לשלב הבא. אם החברה שלכם צריכה גישה מאובטחת ואמינה לאינטרנט עם מהירויות העלאה והורדה ללא תחרות, גישה רגילה לענן, סיבים פשוטים יכולים להיות הבחירה המתאימה עבורכם.

 

והנה החשבון שלנו

יודעי דבר מדווחים, כי לא קיימת כל סיבה לחשוש מאותות אינטרנט אלחוטי דור חמישי, וזאת משום שהם לא יכולים לחדור לעור האדם. אך עשרות ומאות מדענים ואנשי רפואה תומכים בדעה שהוא יגדיל את הפוטנציאל לסרטן. אותות סיבים אופטיים נשארים לכודים בכבלים שלהם, באופן הזה שהם לא נושאים את הפחדים האלה.

HOT סיבים

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: