HOT סיבים אופטיים

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

לארגונים בעלי צורך גבוה בהעברת נתונים, קל באופן יחסי להגיע למכסה ברוחב הפס של האינטרנט בכבלים. כאשר אינטרנט HOT סיבים אופטיים לארגונים אינו בלתי מוגבל באמת, זמינות רוחב הפס גבוהה משמעותית, והמהירות לא יורדת ככל שמציבים דרישות גבוהות לרשת. פעילויות המשתמשים שלהן יכולות להציב דרישות גבוהות בפרט לרוחב הפס של החברה, כמו למשל – שיחות ועידה באינטרנט, הזרמת וידאו בחדות גבוהה, לרבות – סרטון הדרכה, שיתוף קבצים, יישומי ענן וכיוצא בזאת. סימנים לזמינות ברוחב פס נמוך יכולים לכלול, כמו לדוגמה – מהירויות איטיות, עיכובים ואיכות וידאו מפוקסלת, וכיוצא בזה. אנחנו ממש מקווים שתואילו לקרוא את המאמר הזה למן ראשיתו ועד לסופו, ובין היתר תבינו, כי במידה וחיבור האינטרנט הנוכחי שלכם לא מספיק בשביל לתמוך בדרישות רוחב הפס הלגיטימיות של בית העסק שלכם לשירות טלפוני, לשיחות ועידה בווידאו, או לחלופין גישה ליישומי ענן, יהיה באפשרותכם להפיק תועלת באופן ניכר משדרוג לסיבים אופטיים לאינטרנט.

האם HOT סיבים אופטיים יספקו לכם משנה בטיחות?

אין כל ספק, כי HOT סיבים אופטיים יספקו לכם משנה בטיחות – חיבורים מהירים יותר משירות אינטרנט בכבלים סיבים אופטיים ודור חמישי הם לא רק בשביל הכיף, אלא הם יהפכו את העולם שלכם למקום בטוח יותר. באופן כללי, אינטרנט טוב יותר גם נותן לכם גישה עמוקה יותר לשירותי חירום. כמו כן, HOT סיבים אופטיים מספקת הודעה אמינה יותר בזמני אסון וביטחון לאומי חזקים יותר.

HOT סיבים אופטיים
HOT סיבים אופטיים


האם הסיבים האופטיים של חברת HOT יספקו לכם מהירות סימטרית?

ברור מאליו, כי HOT סיבים אופטיים יספקו לכם מהירות סימטרית. ולמי מבינכם שתוהה מה זה בכלל אומר? נקדים להסביר. ובכן, מדבר אודות מונח שמתייחס לזמני העלאה והורדה שווים בחיבור לאינטרנט. עם אינטרנט סיבים, העובדים יכולים ליהנות מזמני העלאה והורדה שווים. נשאלת השאלה – האם יש צורך במהירות סימטרית? זה בהחלט לא קריטי לפעילות העסקית, אך זה ממש מועיל. מומחים לעניין מדווחים, כי שיפורים במהירות הסימטרית הינם שיפורים אשר משקפים את כיצד באמת משתמשים ברשתות. העובדים בעידן המודרני נוטים יותר להעלות תוכן וידאו, קבצים או לבצע שיחות טלפון בזמן הורדת תוכן, כאשר הם עובדים, הרבה יותר מאשר לפני עשר שנים. המהירות הסימטרית מאפשרת למשתמשים לעמוד בדרישות כבדות של הורדות והעלאות בו זמנית בעזרת חיבור הנתונים שלהם.


האם אפשר ליהנות משירותי רפואה דרך הטלפון?

בהחלט ניתן לומר, כי HOT סיבים אופטיים יאפשרו לכם ליהנות משירותי רפואה דרך הטלפון. בוודאי שאף אחד מכם לא אוהב ללכת לרופא, ולהמתין הרבה בחדרי המתנה. אתם נדרשים לענות על אותן שאלות שוב ושוב על ההיסטוריה הרפואית ועל האלרגיות לתרופות שלכם. אך האם ספקי אינטרנט בסיבים אופטיים באמת יכולים לעזור לכם בזה? כן, הם ממש יכולים. שירותי רפואה מקוונים מאפשרים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות להעריך, לאבחן והן לטפל במטופלים מרחוק. מהירויות אינטרנט מהירות הרבה יותר בסיבים אופטיים הופכות את הרפואה הטלפונית לאמינה יותר, הודות לצ'אטים בווידאו ברזולוציה גבוהה יותר. זה עשוי לסייע אף לבני גיל הזה ולבעלי מוגבלויות לחיות בצורה עצמאית יותר.


האם HOT סיבים אופטיים יציל אתכם מחביון?

למי שאין לו שמץ של מושג, חביון הינו מונח שמשמש לתיאור עיכובים המתרחשים בעת עיבוד נתונים דרך חיבור לאינטרנט. אינטרנט HOT סיבים אופטיים מבטל המון מבעיות האחזור שמשתמשים חווים באינטרנט בכבלים, בפרט בזמנים של הורדה או העלאה של וידאו או תוכן בחדות גבוהה. הסגולות העסקיות של הפחתת זמן האחזור שלכם יכולות לכלול, למשל – יכולת להעביר אפליקציות נוספות לענן, איכות קול טובה יותר עבור משתמשי VoIP, שיפור שיתוף הפעולה בין העובדים, הורדות והעלאות של קבצי ענק בלי כל הפרעה, וכיוצא בזאת.


ולהלן הקומבינציה שלנו

אינטרנט בכבלי נחושת, אשר תומך בפס רחב רגיש להפרעות אלקטרומגנטיות, שעלולות להיגרם מקרבה של מכונות כבדות. אותות אינטרנט HOT סיבים אופטיים לא מתכלים או נעלמים בעקבות הפרעות אלקטרומגנטיות. אם העסק שלכם חולק חדר תקשורת עם עסקים אחרים, אינטרנט סיבים אופטיים מסוגל להגן על הקישוריות שלכם מפני היעלמות אם עסקים אחרים משתמשים בציוד שיכול להפריע לחיבור שלכם באותו מרחב.

HOT סיבים אופטיים

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: