HOT הצטרפות טלפון

חבילת גלישה

150GB
26.9 לחודש
 • חבילת גלישה 150GB
 • 3000 דקות שיחה 3000 SMS בצירוף 2 מנויים ויותר
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • מחיר קבוע לשנה

חבילת גלישה

5G READY
29.9 לחודש
 • חבילת גלישה 300GB
 • 3000 דקות שיחה 3000 SMS בצירוף 2 מנויים ויותר
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • מחיר קבוע לשנה

חבילת גלישה

5G 750GB
54.9 לחודש
 • חבילת גלישה 750GB
 • 5000 דקות שיחה 5000 SMS בצירוף 2 מנויים ויותר
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • כולל אפליקציית NEXT TV לצפייה בתכנים של הוט מכל מקום בעולם או שירות תיקונים Hot Mobile Fix
 • מחיר קבוע לשנה

HOT הצטרפות טלפון תחול בעוד שאתם בוחרים בעסקת טלפון נייד חדשה לחלוטין, ואז ה- SIM שלכם יגיע עם מספר טלפון חדש. שינוי מספרים עשוי להוות הרבה טרחה, מדוע שלא פשוט תשמרו את מספר הטלפון הקודם שלכם במקום? הבשורות הטובות הינן שאם תעברו למעשה מרשת אחת לרשת אחרת, אתם לגמרי יכולים לשמור את מספר הנייד הקודם שלכם. אם פשוט תחליטו להמשיך לקרוא, תבינו בדיוק כיצד  זה נעשה, ובמקביל תקבלו תשובות לכמה שאלות שיכולות לצוץ אצלכם לגבי העברה של מספרי טלפונים.


איך תתכוננו אל HOT הצטרפות טלפון?

על מנת להתכונן נכונה אל HOT הצטרפות טלפון, ואף כדי לשמור את מספר הנייד הישן שלכם בהוט, כדאי שתבצעו את השלב הבא, אשר חל אף במידה ותעברו לחוזה טלפון סלולרי, לעסקה ל- SIM בלבד, ואף במידה ותעברו לתכנית של תשלום לפי צריכה. עליכם לוודא שסיימתם את החוזה בתכנית עם הספק הקודם שלכם, שאם לא כן, אתם עשויים לשאת בחבות של דמי קנס. אם הכול יתנהל כשורה, תהיו חופשיים לעבור לעסקה חדשה. אם יש לכם מידע מסוים של אנשי הקשר שלכם מאוחסן בכרטיס ה- SIM שבטלפון הנייד שלכם, ייתכן שתרצו להעביר אותם לטלפון הנייד החדש שלכם, חשבון הגוגל שלכם, Apple ID או לחלופין כל שירות ענן אחר.

HOT הצטרפות טלפון
HOT הצטרפות טלפון


מדוע שתבחרו באפשרות של הצטרפות להוט טלפון?

כדי לדעת מדוע שתבחרו באפשרות של HOT הצטרפות טלפון, תוך כדי החלפה של ספק אינטרנט לטלפונים ניידים, נסתכל על הסיבות שלעיל –

 1. השירות הנוכחי שלכם יקר מאוד.
 2. ייתכן שהתוספות שאתם כבר משלמים עליהן אינן לרוחכם. ספק אחר, כמו הוט, יספק לך תכנית נדידה זרה נפרדת.
 3. אתם נהנים מההטבות של הוט, כמו למשל – כרטיסים מוזלים לאירוע, גישה חופשית לנקודה חמה של Wi-Fi, מנויים בחינם לשירותי סטרימינג, שיחות בהוזלה ברשת והנחות טלוויזיה ואינטרנט.
 4. רשת האינטרנט הרצויה לטלפון אינה נגישה ברשת הנוכחית שלכם.
 5. ניתן להעלות על הדעת שאתם ממש לא מרוצים מהשירות של הספק הנוכחי שלכם, בשל כיסוי לקוי, חיבור אינטרנט סלולרי איטי או שירות לקוחות לא מוצלח, בלשון המעטה.


איך תימנעו מטעויות לפני הצטרפות לשירותי HOT טלפון?

לפני HOT הצטרפות טלפון, יש כמה דברים שמומלץ שתדעו, וזאת משום שמרבית בני האדם עושים את הטעויות האלו בעת העברת מספרי הטלפון שלהם מספק אחד למשנהו. בוודאי אתם תוהים בינכם לבין עצמכם מה הן אותו הטעויות? ובכן, הבעיה היא שאולי תזמנתם את המעבר להוט בצורה לא נכונה. נניח שחבות התשלומים של ספק האינטרנט הקיים שלכם מאופס לחמישי לחודש, ואתם מצטרפים להוט בעשירי לחודש. האם הוט תחזיר לכם את כל הימים שבהם אתם לא משתמשים בטלפון? בחייכם, תחשבו על זה רגע ברצינות. זה לוקח רק כמה דקות להחליף ספק טלפון, אך זה עלול לקחת כמה ימים אם יש בעיה.


האם בחירה באפשרות של הצטרפות ל- HOT טלפון כרוכה בהכנת רשימה של בעד ונגד?

תהליך הצטרפות לחברת תקשורת משתנה בהתאם לספק – עליכם לבחון את ההיבטים הבאים בלי כל קשר לשירות שתבחרו – תבחנו את האפשרויות שלכם, ואז תחליטו באיזה ספק לבחור. HOT הצטרפות טלפון כרוכה בעריכת רשימת השוואה והשוואת האפשרויות שלכם. בנוסף לכך, ברישום הערות לגבי מה שאתם אוהבים ומה לא אוהבים בספק הנוכחי שלכם, זאת השיטה המושלמת לערוך מחקר ספקים. זה יסייע לכם לבחור את האפשרות הטובה ביותר מבין אלה הזמינות. כאשר אתם מחפשים ספקים חדשים, חשוב גם לדעת מה אתם רוצים. זה מכוון אתכם לנתיב הנכון מבחינת בחירת הספק המתאים, שיענה בהצלחה על הדרישות שלכם. כדאי שתוודאו שלא תחתמו על חוזה עם הספק הנוכחי שלכם לפני ההעברה להוט. אחרת, אתם עשויים להתמודד עם כמה בעיות קשות, וחבל.


האם בעת ההצטרפות מומלץ לשמור על הנייד הקודם, או לחלופין לקנות נייד חדש?

בעת HOT הצטרפות טלפון מומלץ לקנות טלפון נייד חדש, וזאת משום שבכל שנה יוצאים טלפונים ניידים חדשים, מה שהופך את זה למושך יותר לקנות טלפון נייד חדש, במקום לשאת את הטלפון הנייד הקיים שלכם בעת החלפת ספק סלולר. בהתאם להמון מחקרים שנעשו בנושא, נמצא כי מרבית בני האדם נוטים לתחזק את הטלפונים הניידים שלהם במשך שלוש שנים בממוצע או יותר משלוש שנים.


חזרה על עיקרי הדברים

כדאי שתצרו קשר עם HOT הצטרפות טלפון על ידי אתר אינטרנט, מספר טלפון או ביקור אישי. תשיגו כרטיס SIM חדש ותפעילו אותו.

HOT הצטרפות טלפון

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: