סיבים הוט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

כאשר חושבים על סיבים הוט, יש להבין כי מכלי ניהול קשרי לקוחות ועד לאחסון נתונים, הענן הוא כלי עסקי חשוב לאפליקציות, אירוח וכיוצא בזאת. בשיעור של כתשעים ושלושה אחוזים מן העסקים עושים שימוש כיום בענן בתפקוד מסוים. יכולות המהירות ויכולות הגלישה של אינטרנט בסיבים משמעותן גישה מהירה יותר לנתונים ולאפליקציות שלכם המאוחסנים בענן. אנחנו לחלוטין מצפים ממכם שתחליטו לקרוא את המאמר הזה למן תחילתו ועד לתומו, וכך תמצאו כי החברה שלכם עשויה ליהנות מפחות עיכובים בגישה למידע המתארח בענן על ידי כלי התוכנה כשירות וכל מיני פלטפורמות, מה שאומר – שנציגי המכירות ושירות הלקוחות של החברה לא יתמודדו עוד עם עיכובים בתקשורת עם לקוחות פוטנציאליים או לקוחות קבועים. ככל שעסקים מעבירים יותר ויותר שירותים לענן, האינטרנט בסיבים אופטיים הופך להיות קריטי.

 

האם סיבים הוט מהווים פתרון מושכל למשתמשי האינטרנט במציאות העכשווית?

מן הסתם, סיבים הוט מהווים פתרון מושכל למשתמשי האינטרנט במציאות העכשווית – חל פיצוץ אמתי בביקוש לשירותי אינטרנט בסיבים אופטיים, גם לארגונים וגם למשתמשים למגורים. אפשר לייחס זאת אף למודעות לטכנולוגיית סיבים ואף לאופן השימוש באינטרנט ככלי עזר במציאות העכשווית, שכל כך התפתח. ברחבי העולם, יותר ויותר בני אדם זקוקים לשירות אינטרנט מהיר יותר עם רוחב פס מוגדל, כדי לעמוד בדרישות. משתמשים רוצים לעשות מנעד נרחב יותר של דברים באינטרנט, לעתים קרובות יותר.

סיבים הוט
סיבים הוט


האם סיבים של חברת הוט מאפשרים התחברות לכמה מכשירים?

ברור מאליו כי סיבים הוט מאפשרים התחברות לכמה מכשירים – עברה התקופה של המחשב הביתי. כיום יש לכם כמה מכשירים בבתים שלכם, ממחשבים ניידים ועד מחשבים אישיים ועד טאבלטים, טלפונים, רמקולים חכמים והתקני IoT כמו למשל – מנעולים ותרמוסטטים חכמים. ככל שהשימוש באינטרנט גדל, באופן הזה גם הצורך של האנשים בהעברת נתונים אמינה ומהירה גבר. ספקי אינטרנט סיבים אופטיים נוסעים להצלה. האות הקבוע עם פחות אובדן אות ופי עשרה יותר רוחב פס פירושו שאפשר להתחבר למספר טאבלטים, מחשבים ניידים וכמה טלפונים בו זמנית. אפילו עם אנשים שונים שמזרימים מוזיקה ווידאו בו זמנית, סיבים אופטיים יכולים להתמודד עם העומס.


האם הסיבים של הוט מספקים ערב רב של מהימנות?

אכן בבירור, סיבים הוט מספקים ערב רב של מהימנות – קישוריות אינטרנט בסיבים אופטיים מציעות יתרונות אמינות משמעותיים על פני קישוריות אינטרנט נחושת, בשל העובדה שסיבים אופטיים חזקים הרבה יותר מנחושת. אינטרנט סיב אופטי אינו רגיש לתנאי מזג אוויר קשים, שעשויים להזיק או לעכב את העברת הנתונים באמצעות כבלי נחושת. סיבים אופטיים עמידים גם בפני הפרעות אנושיות או חשמליות, אלא אם כן סיבים אופטיים נחתכים פיסית. לחיבורי אינטרנט לא אמינים עלולות להיות עלויות אמתיות לעסקים. כל כמות של השבתה לא מתוכננת עשויה להביא לעצירה מוחלטת של התקשורת והפרודוקטיביות העסקית. אם העסק שלכם דורש חיבור לאינטרנט כדי לבצע שיחות טלפון או לגשת ליישומים, מהימנות היא הכרח.


מה הן הסיבות שחברות פשוט חייבים סיבים הוט?

ואלו הן הסיבות שחברות פשוט חייבות סיבים הוט –

 1. חיבורי WiFi אלחוטיים – אם אתם מספקים שירות WiFi עסקי לעובדים או לאורחים שלכם, סביר להניח שיידרש רוחב פס גבוה יותר. השנה, תעבורת ה- IP ממכשירים אלחוטיים וניידים תעלה על התעבורה ממכשירים קווים.
 2. מייל עם קבצים מצורפים גדולים – דואר אלקטרוני עם קבצים מצורפים גדולים ואינטראנטים של העסק צורכים בממוצע 6.8 Mbps של רוחב פס שיא.
 3. ועידת וידאו והזרמת וידאו – הזרמת וידאו משתמשת בכמות ענקית של רוחב פס. בממוצע, הזרמת וידאו HD משתמשת ברוחב פס של 6 Mbps במעלה הזרם למשתמש.
 4. שיתוף קבצים עם גיבויים בענן – בהמשך לשפע של מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי נדרש רוחב פס שיא של 12.2 Mbps למשתמש, לשיתוף קבצים פשוט וגיבויים בענן.
 5. תמיכה ביישומי ענן – כמות המידע הדיגיטלי המשותף כיום, גדלה פי תשעה בחמש השנים האחרונות. זה כולל מידע כדוגמת – מסמכים, תמונות ואפילו ציוצים.
 6. בעיקרון, שירות אינטרנט סיבים מתאים לעסקים או לתושבים עם צורכי רוחב פס כבדים; שיתוף קבצים תכוף או דרישות ענן, דרישות גבוהות להעלאה / הורדה או סטרימינג.


ולהלן הסינתזה שלנו

עם אינטרנט בפס רחב מסורתי המשתמש ב- DSL על נחושת, האות מתדרדר ככל שהמשתמש מתרחק מהמתג. עוצמת האות של אינטרנט סיבים הוט אינה מתכלה באותה מהירות על פני מרחק. ארגונים בחללים גדולים יחסית יכולים להפיק תועלת מעוצמת אות טובה יותר בכל המתקן. זה יכול להיות נכון במיוחד עבור עובדים במרחבי עבודה הממוקמים במרחק ניכר מחדר התקשורת, שעשוי להיות מושפע לרעה ממרחק עם אינטרנט בפס רחב.

סיבים הוט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: