מבצע טריפל

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

בדרך כלל, מומלץ מבצע טריפל בשימוש על ידי ספקי שירותי טלפון, טלוויזיה ואינטרנט, חבילת מבצעים מאפשרת לצרכנים לאגד כמה שירותים תחת אותה תכנית במחיר מוזל. הנחה שכזאת על פי רוב מעניקה לקהל היעד שירותים נוספים במחירים נמוכים יותר, ומסייעת לחברה להגדיל את מספר בני האדם אשר צורכים כמה שירותים. טוב תעשו באם תיקחו החלטה מושכלת ופשוט תיהנו מקריאה רציפה, של תחילת המאמר הזה ועד סופו, וכך תבינו, למשל – כי עסקים קמעונאיים עשויים לעשות שימוש בשיטת הנחה ומבצעים שכזאת, אשר מכונה לעתים – מכירות צולבות. טכניקה שכזאת בהכרח מניעה לקוחות לרכוש מוצרים שמגדילים את כמות הרכישה שלהם.


האם יש מבצע טריפל בגין רכישה גדולה או לחלופין בסיטונאות?

אכן, יש מבצע טריפל בגין רכישה גדולה או לחלופין בסיטונאות – סוג מבצע שכזה חל על לקוחות הרוכשים מוצרים בכמויות גדולות, המוצעים בדרך כלל באמצעות, כמו לדוגמה – סיטונאים, יצרנים או ספקים. סיטונאים על פי רוב מציעים הנחות או מבצעים על סמך סף של יחידות הכלולות בהזמנה. לרבות – רכישה של שלושה שירותים עשויה לספק הנחה של כמה אחוזים טובים על העלות הכוללת של השירותים.

מבצע טריפל
מבצע טריפל


האם המבצע של טריפל יכול להיות עונתי?

בהחלט כן, מבצע טריפל יכול להיות עונתי – חברות יכולות להציע הנחות או מבצעים עונתיים בתקופות איטיות עבור מוצרים מסוימים. הנחות או מבצעים אלו יכולים לכסות פריטים שאינם בעונה הנוכחית או חלק מעונת המכירות הקרובה. כגון – קמעונאי ספק תקשורת יכול להציע הנחות או מבצעים על שירותי אינטרנט, טלפון וטלוויזיה במהלך עונת הקיץ, כאשר פחות אנשים מבצעים בדרך כלל רכישות כאלה, מכיוון שכולם בחופשה. הנחות עונתיות מאפשרות לצרכנים לרכוש פריטים עונתיים אלו לשנה הבאה במחיר נמוך יותר.


האם הוט מבצע טריפל יכול להתממש בגין הפניה של לקוחות חדשים?

ברור מאליו, כי חברה יכולה להציע מבצע טריפל שעשוי להתממש בגין הפניה של לקוחות חדשים – הנחות או מבצעי הפניה מציעים לקהל היעד תמריץ בכל פעם שהם מפנים לקוח חדש לחברה. לקוחות קיימים מקבלים קוד הפניה ייחודי שהם יכולים לחלוק עם בני אדם אחרים. קוד הפניה זה יכול להציע הנחה דו כיוונית, בעוד שהלקוח החדש יזכה בהנחה ברכישה הראשונה שלו והמפנה יקבל הנחות בהתאם למספר הלקוחות שהוא מביא לחברה. חברות עשויות להשתמש בשיטת הנחה או מבצעים זאת, בשביל להניע תנועה אורגנית וליצור התרגשות או מודעות לגבי ההצעות שלהן. והנה לדוגמה מבצע טריפל – של חברת הוט – טריפל של מאתיים מגה בייט, לרבות – תשתית אינטרנט, ספק אינטרנט, ואף טלפון קווי – מבחינת הטלפון הקווי – מסלול בלי כל הגבלה; מבחינת תשתית וספק – עד מאתיים מגה בייט; מבחינת שירותי טלוויזיה – שמונה עשר ערוצי פרימיום, כל חבילות הערוצים, חבילת מאה אחוזי רו. בחינם – שני ממירים פלוס מיני. כולל שלושה חודשי קבלת שירות של VOD בחינם. מבצע למי שמצטרף להוט בעזרת נציג מכירות – בסך הכול לחודש מאה וחמישים ושמונה ₪, לשלושת החודשים הראשונים; ואחר כך למשך שאר השנה בסך הכול מאתיים שישים ושמונה ₪.


האם הטריפל של חברת הוט יקסים אתכם?

ברור מאליו, כי מבצע טריפל של חברת הוט יקסים אתכם, וזה הולך ממש ככה – טריפל של חמש מאות מגה בייט לקהל הסטודנטים, מסלול טלוויזיה – חבילות תוכן נבחרות. לרבות – תשתית אינטרנט, ספק אינטרנט, ואף טלפון קווי – מבחינת הטלפון הקווי – מסלול שיחות בלי כל הגבלה לניידים ואף לנייחים; מבחינת תשתית וספק – עד חמש מאות מגה בייט, בעוד שבחירה בראוטר מלווה בתוספת של עלות; מבחינת שירותי טלוויזיה – חמישה ערוצים מובילים – ערוץ בייבי, ספורט פלוס, ערוץ אן ג'י ווילד, וכן ערוץ ויוה, חבילת הבייסיק, חבילת ערוצי הסרטים, והן חבילת ערוצי לייף סטייל. בחינם – שני ממירים פלוס מיני. מבצע למי שמצטרף להוט בעזרת נציג מכירות – בסך הכול לחודש מאה שלושים וארבעה ₪, לשלושת החודשים הראשונים; ואחר כך למשך שאר השנה בסך הכול מאתיים חמישים ושמונה ₪. מבצע למי שמצטרף להוט בעזרת אתר האינטרנט – בסך הכול לחודש מאה עשרים וארבעה ₪, לשלושת החודשים הראשונים; ואחר כך למשך שאר השנה בסך הכול מאתיים ארבעים ושמונה ₪.


וכך הושלם המאמר שלפניכם

חברות עשויות להציע זיכוי טרייד אין בעוד שהן משחררות גרסאות חדשות של מוצרים, ומעודדות לקוחות להביא את הגרסאות הישנות שבבעלותם ולרכוש את החדשות. לרבות, חברה שמוכרת טלפונים ניידים, שירותי אינטרנט וטלוויזיה, יכולה להציע ללקוחות מבצע טריפל על דגם חדש אם הם סוחרים בדגם קודם.

מבצע טריפל

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: