להצטרף להוט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לשלושה חודשים
 •  

להצטרף להוט – אין זה ממש משנה אם אתם רוצים להחליף את ספקית הטלפון, הנייד, האינטרנט או הטלוויזיה שלכם, או לחלופין שאתם פשוט רוצים לבטל את השירותים הנוכחים שלכם, ככלות הכול, מדובר אודות תהליך קל למדי. במטותא – קראו את המאמר הנ"ל למן ראשית דבריו ועד לתומם, וכך תמצאו כי העברה של שירותי התקשורת שלכם לחברת הוט – לאחר שבחרתם את ספק השירות החדש שלכם, אנחנו ממש ממליצים לכם לבקש מספק השירות החדש שלכם להעביר את השירותים הקיימים בשמכם.


האם בשביל להצטרף להוט רצוי ראשית כל לקרוא את כל הנספחים בהסכם של האותיות הקטנות?

אכן כן, בשביל ביצוע המשימה של להצטרף להוט, רצוי ראשית כל לקרוא את כל הנספחים בהסכם של האותיות הקטנות – אנו לא יכולים להדגיש את זה מספיק. אנחנו יודעים שאתם מאוד עייפים או טרודים, וכי תהליך ההצטרפות להוט מגיע עם טונות של מסמכים עם המון אותיות קטנות. אל תתעצלו כעת, שאם לא כן, תישאבו לחוזה מפלצתי, שאתם לא באמת רוצים בו. תרכיבו בבקשה את משקפי הקריאה שלכם. תמזגו לעצמכם כוס קפה מהביל, ופשוט תתחילו לקרוא. אל תפחדו מהמשפטנים, שאנחנו מבינים שהם נמצאים בכל מקום בהסכם הזה. תשימו לב למונחים וביטויים שאתם לא ממש מבינים, ותשאלו את נציג חברת הוט מה זה אומר בדיוק.

להצטרף להוט
להצטרף להוט


האם להצטרף לחברת הוט מלווה בקבלת מספר מועדי התקנה?

ברור מאליו, כי להצטרף להוט מלווה בקבלת מספר מועדי התקנה – בכל אופן שתירשמו לשירות, תקבלו חלון תאריך ושעה להתקנה. יכול להיות שיש לכם כמה תאריכים או שעות לבחירה, ואף אפשרות להתקנה עצמית, מה שעשוי להקל בהרבה על תיאום ההתקנה עם תאריך המעבר דירה שלכן. לאחר שתקבלו את כל פרטי ההתקנה, בטוח להמשיך ולבטל עם הספק הנוכחי שלכם.


איך עובדת ההצטרפות להוט?

והנה איך עובד בדיוק להצטרף להוט – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר, לשלוח מייל, או לחלופין לשלוח דואר רגיל לספק השירות החדש שלכם, בשביל לבקש העברת שירות. ספק השירות החדש שלכם יבטל את השירותים הקיימים שלכם, והן יתחיל עמם את השירותים החדשים שלכם. בעוד שספק השירות הנוכחי שלכם יקבל את הודעת הביטול שלכם מספק התקשורת החדש שלכם, הוא יבטל את השירותים שלכם באופן מידי. כמו גם, יש באפשרותכם לבקש לבטל את השירותים שלכם במועד מאוחר יותר. אתם ממש לא חייבים להודיע שלושים יום לפני ביטול שירותי הטלפון, הנייד, האינטרנט או הטלוויזיה שלכם.


האם הוט הצטרפות מלווה בחקירה ראשונית?

אין כל ספק, כי להצטרף להוט מלווה בחקירה ראשונית – הצעד הראשון הוא ללמוד אילו ספקי אינטרנט מציעים שירותי תקשורת באזור שלכם. אתם עשויים לעשות שימוש בכלי חיפוש המיקוד, כדי לצמצם את החיפוש לספקים בשכונה שלכם. תחקרו תכניות זמינות, על מנת לקבוע אילו מהן עשויות להתאים לצרכים ולתקציב שלכם. אתם בוודאי יכולים לתהות – האם אתם יכולים להחליף ספק אינטרנט באמצע החוזה? – אם זה מדאיג אתכם, ומדיר שינה מעינכם, תחפשו ספק תקשורת חדש שירכוש את החוזה הקיים שלכם.


האם כדי להצטרף להוט תצטרכו לעבור דרך חתחתים עם הספק הקודם שלכם?

ממש לא, כדי להצטרף להוט לחלוטין לא תצטרכו לעבור דרך חתחתים עם ספק התקשורת הקודם שלכם – אנחנו יודעים ובהחלט מבינים ללבכם, זאת אולי הפעם החמישית שתצטרכו להתקשר לשירות לקוחות, אך למרבה הצער, זאת הדרך היחידה לבטל עם רוב ספקי האינטרנט, הטלפון או הטלוויזיה הגדולים. יש להניח, כי תועברו למחלקת שימור עם סט מיוחד של הצעות שמטרתן לשמור על הפעילות שלכם, אבל אתם עשויים להיות חזקים בבקשה שלכם בשלב הזה. תבקשו לתזמן את הביטול חוזה קרוב ככל שניתן למועד התקנת השירות החדש, או, במקרה של מעבר בית, בכל פעם שתאריך ההתקנה שלכם יהיה.


בסיכומו של דבר

אם שכרתם מודם, נתב או מכשיר אחר מהספק שלכם, באחריותכם להחזיר את הציוד באמצעות הבאתו למקום של ספק התקשורת שלכם הקודם במידת האפשר, שם תוכלו גם לבטל את השירות תקשורת שלכם באם אתם לא רוצים ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלו, או על ידי שליחתו בחזרה. זה לא נוח, בטח, אבל אי החזרת הציוד בזמן, לרוב כחודש לאחר הביטול של החוזה, עלול לגרום לעמלות נוספות. אבל תתנחמו, להצטרף להוט ישכיח מכם את כל הצרות הללו.

להצטרף להוט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: