טריפל

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

חבילת טריפל באופן כללי כוללת את שירותי הטלפון, הטלוויזיה בכבלים, ואף את שירותי האינטרנט. באם פשוט תבריקו פתאום, ותחליטו בשבריר השנייה לקרוא את המאמר הנ"ל למן ראשיתו ועד לתומו, תבינו כי הצעת חבילת טריפל הפכה להצעה הכי נפוצה כיום בקרב ספקי התקשורת. אפשרות החבילה מאפשרת לכם לגלגל יחדיו שלושה שירותים, כאמור לעיל – שירותי טלוויזיה בכבלים, אינטרנט וטלפון ביתי, לאפשרות מצורפת אחת.

 

האם טריפל מוצע באופן אוניברסלי?

ברור מאליו כי חברות שמספקות שירותי תקשורת כיום מציעות חבילות טריפל כמעט באופן אוניברסלי. המובן של הנאמר פה הוא שעומד בפניכם מספר אפשרויות לבחירה בעת בחירת חבילת הטריפל. בסיכומו של יום, התחרות המוגברת הזאת מובילה לתמחור טוב עוד יותר. התקופה הגרועה ביותר בחודש היא כאשר אתם צריכים לאסוף ולשלם את החשבונות. עם כה המון חשבוניות כבר בידיים שלכם, לא תהיו מעוניינים להרגיש עוד יותר מבולבלים בשל שלושה חשבונות נפרדים עבור שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפון, הלא כן? זה המקום שבו הטריפל בא ממש להציל אתכם. חבילת הטריפל מעמידה את כל שלושת השירותים בחשבונית אחת. פשוט משלמים חשבון אחד וסיימתם בבת אחד עם מנויי אינטרנט, טלוויזיה וטלפון.

טריפל
טריפל


מה האבולוציה שעבר הטריפל?

אנחנו סבורים שזה היה בוב דילן שבשנת 1964 הוציא רצועת אודיו בשם "The Times They Are A Changin". מסלול זה יתאר לעד באופן אופטימלי את מצב האבולוציה האנושית במונחים של צרכים, רצונות ומאוויים. העובדה היא שהם אכן נמצאים, בין אם זה בקיום התרבותי שלכם, ובין אם זה בתחום הטכנולוגיה. כל האנשים רוצים להישאר עם הזמן. יותר טוב – הם רוצים להקדים את זה. אם הזמנים קשורים למחברות, הם רוצים אותם. אם הזמנים קשורים לדליות, הם רוצים לתפוס אותם. כך מתנהגים בני האדם – עם או לפני הזמן. פעם, אם נלך אחורה עם שבילי הזמן, נראה שהבחירה בספק תקשורת הייתה משימה פשוטה למדי. היו מעט מאוד ספקי תקשורת לבחירה וייתכן שלא היו חלופות אחרות זמינות. לבני האדם היו טלפונים ביתיים לפני שהחדשנות, שאנו מכנים כיום טלפונים ניידים חכמים, הגיעה לנבכי עצמותינו. ספקי שירותי תקשורת מקומיים הועדפו על פני ספקי שירותי לוויין בשל אפשרויות הצפייה המוגבלות שלהם, חוזים ואובדן שירות בשל תנאי מזג אוויר גרועים היו שכיחים. רשת האינטרנט הוצגה לראשונה לציבור בתור מותרות. ברם, היא הפכה חיש מהר לצרכי חובה, אמנם בהתחלה איטית, אך בסופו של דבר, כולם רצו את זה. אלה שכן קיבלו את השירות נדרשו לקו טלפון ביתי, מכיוון שהדרך היחידה לגשת לאינטרנט הייתה באמצעות חיוג. לפיכך, הדברים לא תמיד נשארים אותו הדבר וכאשר מדובר בטכנולוגיה, הדברים מתפתחים די בפתאומיות.


האם שירותי הטריפל מתאימים לכל בני האדם?

בהחלט שכן, באופן כללי נאמר, כי שירותי טריפל מתאימים לכל בני האדם – באמצעות ביצוע סינרגיה של שירותי טלוויזיה, טלפון ואינטרנט, תחסכו כסף וזמן ותימנעו מחשבון משולש. כמו כן, תחסכו כסף על התקנה ותחזוקה ותצטרכו להתמודד רק עם תהליך ביטול של חברה אחת ולא שלוש חברות. בנוסף לכך, בדרך כלל, יש באפשרותכם לקבל מבצעים מיוחדים, כדוגמת – התקנה חינם, הנחות. הזרמת טלוויזיה דרך האינטרנט היא גם אופציה עבור אנשים רבים, ואולי זה הגיוני לבטל את מנוי הכבלים שלכם במקרה זה. יחד עם זאת, יכולים להיות לכך גם חסרונות. מרבית ספקי התקשורת מציעים חבילות של טלפון, אינטרנט וטלוויזיה, וספקים אזוריים רבים מציעים עסקאות טובות, על מנת לפתות לקוחות לבצע את המעבר אליהם. אבל, אם אתם תרים אחרי אפשרות זולה יותר, אתם עשויים לנסות שילוב של השלושה. ספקי טלוויזיה בכבלים ואינטרנט וטלפון רבים מציעים גם תכניות אינטרנט וטלפון וטלוויזיה. ואם תרצו לחסוך עוד יותר כסף, תוכלו לשלב את שלושת השירותים. אך, חבילה שכזאת לא בהכרח מתאימה לכולם. ייתכן שלא תזדקקו לשלושת השירותים אם אתם צופים, למשל, בטלוויזיה רק ​​מדי פעם. אולי תצליחו יותר עם נתונים בלתי מוגבלים ומהירויות הורדה במקום זאת. ואם אתם צופים בתוכניות סטרימינג במחשב שלכם, אתם יכולים להיות מאושרים יותר עם תכנית אינטרנט פשוטה יותר ללא העלויות הנוספות של מנוי כבלים.


והנה הסיפא

מי לא אוהב בחינם? אחת התכונות הטובות ביותר של חיבור האינטרנט, הטלוויזיה והטלפון שלכם, משמע – טריפל, היא שתקבלו הטבו מיוחדות, שאולי לא היו אם הייתם נרשמים לתוכנית עצמאית.

טריפל

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: