טריפל הוט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

טריפל הוט נשמע שכאפשרות נהדרת במידה והבעיה הופכת במהירות לכך שחיבור טלוויזיה, טלפון ואינטרנט בחבילה אחת טובה מדי לנוחות אמתית, או שזה פשוט יותר מדי עבור הלקוחות? טלקומוניקציה היא לא מידה אחת שמתאימה לכל האנשים, ובעצם, כל אחד רוצה את המפרט האישי שלו. אם אין לכם משק בית בגודל משפחתי עם ילדים גיימרים, הורים שצריכים אינטרנט וטלפון אמין שיחבר הכול יחד, אז אולי אתם לא קהל היעד המתאים ביותר של שירותי טריפל. PLEASE, אל תעצרו פה, פשוט תמשיכו לקרוא, מההתחלה ועד הסוף, כי אם אתם משתמשים בשטח עבור העסק שלכם, או לחלופין שספק התקשורת שלכם יכול בסופו של דבר לחסוך לכם הרבה כסף עם החבילות האלה, שירותי טריפל עשויים להיות האופציה המושלמת עבורכם, גם אם אין לכם משק בית גדול מדי.

 

האם טריפל הוט מצטיין בכך שהוא משלב שלושה שירותים ביחד?

בוודאי כי טריפל הוט מצטיין בכך שהוא משלב שלושה שירותים ביחד – שילוב שירותים יחד נותן לכם יותר מוצרים בפחות כסף. אתם יכולים לבזבז את הלילות שלך בחיפוש באינטרנט, באופן עיוור, בניסיון לגלות את המבצעים הטובים ביותר בטלוויזיה בכבלים, אינטרנט, אלחוטי וטלפון ביתי. גם אם עשיתם זאת כדי לנהל ולמצוא את המחיר הטוב ביותר עבור האינטרנט, את המחיר הטוב ביותר עבור טלוויזיה בכבלים ואת המחיר הטוב ביותר עבור טלפון, ורכשתם כל שירות בנפרד, זה היה עדיין עולה לכם יותר מאשר לאגד את כל השירותים הללו יחדיו. תמיד עדיף לאגד הכול בחבילה אחת, עם חשבון אחד פשוט לתשלום בכל חודש.

טריפל הוט
טריפל הוט


האם שירותי הוט טריפל טובים משום שהכול מתחבר לתשלום אחד?

אכן כן, שירותי טריפל הוט טובים משום שהכול מתחבר לתשלום אחד – על פי רוב, קווים קבועים וחוזי טלוויזיה נרכשים על בסיס משק בית. בחוזים שכאלו, היתרון שהופך את שירותי הטריפל  לכל כך מושכים ללקוחות הוא שהכול מחובר בצורה נוחה לחשבון אחד. במציאות העכשווית, הצרכנים לא צריכים לחשוב על תשלום כל חודש עבור עסקים שונים. אתם לא תיאלצו לנסות ליצור קשר עם כמה חברות האחראיות על ההיבטים השונים של התקשורת שלכם. פשר הדברים הוא הרבה יותר זמן שהייה מחוץ לטלפון ביצירת קשר עם נציגי שירות לקוחות רבים ושונים עבור אלה שאינם מכוונים לפעולות של חיבורי כבלים, אינטרנט וטלפון. עם מתקני טריפל, כדי לפתור את הבעיות, אתם צריכים ליצור קשר רק עם ספק התקשורת היחיד שלכם.


האם הטריפל של חברת הוט טוב מכיוון שהוא מאגד ביחד את כל שירותי המנוי שלכם?

בוודאי שכן, טריפל הוט טוב מכיוון שהוא מאגד ביחד את שירותי המנוי שלכם – כעת, בעוד שאתם יודעים שהחבילה של טריפל היא בתמחור מועט, מהירה וקלה, תרשו לנו לספר לכם על הוספת בונוסים כאשר אתם מצטרפים לטריפל. חברות מסוימות מציעות הטבות בונוס ללקוחות שמאגדים את המנויים שלהם. כמו למשל – לקוח מאגד כמה שירותים לחיסכון בכסף, כמו לדוגמה – טלוויזיה, אינטרנט, אלחוטי וטלפון ביתי. כמה ספקי האינטרנט יתנו להם 100 GB נוספים לחודש בביתם. שירות אינטרנט, השכרת כבלים בחינם או שיחות למרחקים ארוכים בלי כל הגבלה. הטלפון הביתי שלהם – צרור = בונוסים.


האם מומלץ לנהל משא ומתן בעבור שירותי הוט טריפל, ומה אומרים על כך הסקרים?

ברור שמומלץ לנהל משא ומתן בעבור שירותי טריפל הוט,  שירותי הטריפל גורמים לזה להישמע כאילו כל המינוף פתוח לספקים. לפי מנעד של סקרים שנעשו בתחום, נמצא כי זה לא מדויק. יותר ויותר לקוחות דיווחו על משא ומתן עם ספקי השירות שלהם בשביל לעמוד טוב יותר בחבילות שכבר יש להם – ליתר דיוק, ארבעה מתוך עשרה משיבים. ביניהם, לא פחות מארבעים ושישה אחוזים ציינו שהספק שלהם הפחית את התעריפים שלהם בסכום משמעותי לחודש. כמו כן, שלושים ואחד אחוזים מהלקוחות שנכנסו למשא ומתן התקבלו לתעריף קידום מכירות חדש, בשיעור של עשרים ותשעה אחוזים קיבלו ערוצי פרימיום, ולאחר תום החוזה הקודם שלהם, ארבעה ושלושה אחוזים היו מוכנים להתמקח עם ספקי השירות שלהם על הנחה חדשה. אתם תמיד צריכים לנסות לנהל משא ומתן עם ספק התקשורת שלכם, כדי לראות כיצד תוכלו לגרום לחבילת המוצרים לעבוד עבורכם בקנאות, גם אם חבילת השירות הטריפל איננה מתאימה לאורח החיים או לצרכים הנוכחיים שלכם.


והנה ולכאן מסופח

יש בני אדם שעובדים טוב יותר כצוות. ובאופן הזה גם שירותים דיגיטליים מסוימים. לרבות – בעוד שלקוחות משלבים את מנוי הטלוויזיה הדיגיטלית שלהם עם הטלפון והאינטרנט, קרי – טריפל הוט, הם יכולים להיות זכאים לשירות שנקרא – תצוגת שיחות טלוויזיה.

טריפל הוט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: