טלפון הצטרפות להוט

חבילת גלישה

150GB
26.9 לחודש
 • חבילת גלישה 150GB
 • 3000 דקות שיחה 3000 SMS בצירוף 2 מנויים ויותר
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • מחיר קבוע לשנה

חבילת גלישה

5G READY
29.9 לחודש
 • חבילת גלישה 300GB
 • 3000 דקות שיחה 3000 SMS בצירוף 2 מנויים ויותר
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • מחיר קבוע לשנה

חבילת גלישה

5G 750GB
54.9 לחודש
 • חבילת גלישה 750GB
 • 5000 דקות שיחה 5000 SMS בצירוף 2 מנויים ויותר
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • כולל אפליקציית NEXT TV לצפייה בתכנים של הוט מכל מקום בעולם או שירות תיקונים Hot Mobile Fix
 • מחיר קבוע לשנה

טלפון הצטרפות להוט תמיד נשמע כרעיון טוב, בייחוד אם אתם מרגישים שאתם משלמים יותר מדי כסף עבור תכנית האינטרנט, הטלוויזיה או הטלפון הנוכחית שלכם. טוב תעשו בהחלטה של קריאה רציפה וממושכת של כל הנכתב במאמר הנ"ל, וכך תשכילו להבין, כי באם נגמרים הנתונים מדי חודש וזקוקים לקצבה נדיבה יותר, כך או כך, לא משנה מה בדיוק הסיבה, אם אתם מרגישים שהגיע הזמן להחליף את ספק הטלפון או ספק האינטרנט שלכם, ולבחור באפשרות של טלפון הצטרפות להוט, מאמר זה יראה לכם איך בדיוק לעשות זאת.


על מה צריך להקפיד לפני החלטה של טלפון הצטרפות להוט?

עם להביא זאת בחשבון, בפעולה של טלפון הצטרפות להוט, אתם יכולים להעריך טוב יותר אם אתם מקבלים את התמורה המלאה להשקעה הכספית שלכם. כדאי לכם מאוד לבצע את הפעולות הבאות כאשר אתם מחפשים תכנית חדשה, כדי להימנע מתשלום יתר –

 1. תבחרו בעסקאות בלי נוכחות של חוזים, במידת האפשר – זה לא רק ימנע ממכם להיות קשורים לחוזה לשנה או לחלופין לשנתיים, מה שבתורו יכול להגביל אם אתם מממש לא מתכוונים להישאר בחוזה לטווח ארוך, כי אם אף ימנע ממכם לשלם עמלות יקרות מאוד במקרה שאתם תחליטו לבטל את התוכנית הזו מוקדם מהצפוי.
 2. תשימו לב מקרוב ושוטף לעסקאות טלפון ואינטרנט, כדי לקבל את המבצעים הטובים ביותר המוצעים כיום.
 3. תעריכו כמה נתונים אתם צריכים – אתם עשויים, בסיכומו של יום, לצרוך פחות ממה שחשבתם. כתוצאה מכך, בחירה בנתוני אכול כפי יכולתך או קצבה חודשית של מאה וחמישים ג'יגה בייט יכולה להיות בזבוז כסף, ולהסתפק בקצבה קטנה יותר יהיה בסדר גמור.
טלפון הצטרפות להוט
טלפון הצטרפות להוט


למה שתבחרו באפשרות של הצטרפות לטלפון של הוט?

בחירה באפשרות של טלפון הצטרפות להוט כדי לקבל שירות מספק יותר טוב – גורמים רבים עשויים לגרום לכם להישאר לא מרוצים מהשירותים שאתם מקבלים מספק התקשורת הנוכחי שלכם, כמו למשל – חיבור רשת לקוי, שאפשר לבדוק על ידי בדיקת מהירות האינטרנט החינמית והמידית שברשת האינטרנט, שירות לקוחות לא מספק, הצעה מגבילה מדי. כל אלה הם סיבות לגיטימיות לחפש הצעה אחרת עם הספק שלכם, כמו גם להחליף ספק לגמרי.


האם הצטרפות לטלפון של חברת הוט קשורה למעבר בית?

ברור מאליו, כי טלפון הצטרפות להוט יכולה להיות קשורה גם למעבר בית – מעבר לבית חדש הוא בהחלט סיבה ענקית להחליף ספק תקשורת, ועשוי להיות הזדמנות להתחיל מחדש עם עסקת טלקום טובה יותר. ברם, יש לציין, שייתכן שהדירה החדשה שלכם לא תהיה זכאית לכל סוגי ההצעות, בשל אזורים בעלי קליטה פחות טובה, תלוי באיזה אזור אתם גרים.


האם טלפון הצטרפות להוט קשור קודם כל ללשים קץ לתכנית הנוכחית שלכם?

הדבר הראשון שצריך לעשות, בטרם הצטרפות להוט, הוא להודיע ​​לספק הנוכחי שלכם שאתם רוצים לשים קץ לתוכנית שלכם. תצרו מיד קשר ישירות עם שירות הלקוחות של הספק הנוכחי, כדי לעשות זאת. לאחר מכן תצטרכו לבטא את בקשתכם במילים ולשלוח מכתב ביטול לספק שלכם, ולחתום עליו. המכתב שלכם עשוי לציין שהחוזה ייפסק לאלתר, או במועד מאוחר יותר, לפי הבחירה שלכם. לאחר שהספק הנוכחי שלכם יקבל את דרישתכם, הספק ישים קץ לתכנית שלכם עד לעשרה ימים לאחר התאריך שציינתם. לאחר שתקבלו את אישור הקבלה שנשלח אליכם בחזרה באמצעות הספק הנוכחי שלכם, יהיה עליכם להחזיר את מלוא הציוד שהושכר לכם, באמצעות הדואר, לכתובת שניתנה לכם על ידי הספק הנוכחי שלכם.


האם ההצטרפות עלולה לקחת הרבה זמן?

לא ממש, מספר טלפון הצטרפות להוט לא עלול לקחת הרבה זמן. עומדת בפניכם הבחירה לשמור את מספר טלפון הנייד שלכם, או לקבל מספר טלפון חדש. תלוי באיזו אפשרות תבחרו, העיכוב ישתנה – אם ביקשתם לקבל מספר טלפון חדש, לא תושפעו מניתוק קו טלפון. תוכלו להשתמש במספר הטלפון החדש שלכם ברגע שתקבלו את כרטיס ה- SIM המשויך. אם ביקשתם לשמור את מספר הטלפון שלכם, אתם תהיו כפופים לניתוק קו, כדי שהוט תפעיל את העברת הקו שלכם מהספק הקודם לחדש. אם תרכשו את ה- SIM שלכם ברשת האינטרנט, תישלח אליכם הודעת טקסט שתודיעו לכם על התאריך והשעה של ההחלפה. זאת אומרת, למרות שתקופת החיתוך ניתנת תמיד כמרווח ארוך של מספר שעות, ההפרעה בפועל לא צריכה להימשך יותר מעשר דקות בערך. משך החתך בעת החלפת ספק אינטרנט – העיכובים עשויים להיות די ארוכים במקרה זה. המעבר מופעל בדרך כלל תוך שלושה ימים, אך הפסקת השירות בפועל נמשכת ארבע שעות לכל היותר.


נוכח הנימוקים הללו

אם אתה מחפש עסקת טלפון נייד טובה יותר, אז החלפת ספק מעולם לא הייתה קלה יותר, וכך גם טלפון הצטרפות להוט.

טלפון הצטרפות להוט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: