חברת הוט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

חברת הוט נבחרת על ידי יותר ממיליון בתי אב בארץ שנה אחרי שנה, כאשר הם נהנים שוב ושוב מאותם שירותים שמאוד מתקדמים, לרבות תשתית אינטרנט מהירה ביותר במרחבי מדינת ישראל. אנחנו מפצירים בכם – תקראו את המאמר הזה למן התחלתו ועד לסיומו, ותלמדו כי חברת הוט מספקת חוויה של צפייה חדשנית ואופטימלית של שירות, ואיך אפשר מבלי להזכיר את העלות הכי משתלמת מבין כל ספקיות התקשורת בארץ.

 

במה בא לידי ביטוי ייחודה של חברת הוט בקלות ההתקנה של רשת אלחוטית?

ייחודה של חברת הוט בא לידי ביטוי בקלות ההתקנה של רשת אלחוטית – בהשוואה לרשתות קוויות, רשתות אלחוטיות לא דורשות כבלים וזה מספק אפשרות רשת חזקה במיוחד, במיוחד במבנה להשכרה שאין בו כבלים פרוסים. כמו כן, קלות ההתקנה מתבטאת בזמן הדרוש להקמת רשת אלחוטית. ספק אלחוטי אמין כמו, חברת הוט, עשוי לסייע לכם להגדיר רשת אלחוטית ביום אחד. בנוסף לכך, משך הזמן שלוקח להקמת רשת קווית תלוי בכבלים הקיימים ועשוי לקחת כמה ימים עד להנחת כבלים חדשים. זאת ועוד, רשתות אלחוטיות מבטלות בעיות כבלים אפשריות ואת העלות להחלפה או שדרוג של כבלי רשת בעתיד. יתרה מזאת, לרשתות אלחוטיות יש אפשרויות שדרוג גמישות. כמו למשל – באם אתם חפצים לתמוך בשימוש ברוחב פס גבוה יותר או יותר התקנים, היתרון של רשת אלחוטית אומר שאתם רק צריכים להתקין יותר רשתות אלחוטיות.

חברת הוט
חברת הוט


מה כוללת חבילת הטריפל של חברת הוט?

חבילת הטריפל של חברת הוט כוללת את כל פתרונות התקשורת לבית באותה חבילה – טלפון קווי, טלוויזיה רב ערוצית, וכמובן אינטרנט מהיר. לקוחות שנמצאים במסגרת העסקה של חבילת הטריפל של הוט נהנים מכל השירותים תחת אותה קורת הגג, אשר מבטיחים עלות נמוכה בעשרות אחוזים מהצעות של שאר חברות התקשורת במדינת ישראל, שירות אפקטיבי, והמון נוחות.


האם ערוצי הטלוויזיה של הוט גם חוסכים לכם כסף?

עידן האינטרנט השפיע על חלקים רבים בעולם, וטלוויזיה בכבלים כלולה. הודות לעלייה בשירותי הזרמת הטלוויזיה, שירותי הכבלים ראו ירידה בהכנסות וכעת הם מרגישים כמו דינוזאורים. שירותי הזרמת טלוויזיה מספקים יתרונות רבים להנאת הצפייה הביתית שלכם, ומאפשרים לכם להשיג שליטה מלאה בבידור שלכם, תוך כדי תשלום אובייקטיבי פחות כסף. ואכן, ערוצי הטלוויזיה של חברת הוט גם חוסכים לכם כסף – אחת הסיבות העיקריות לכך שבני האדם בחרו לעבור לשירותי סטרימינג בטלוויזיה היא ההזדמנות לקצץ בהוצאות כספיות. למען האמת, חבילת סטרימינג עם שירותי סטרימינג לפי דרישה וערוצי טלוויזיה חיים יכולים להעלות לכם עמלות גבוהות. ברם, בעוד שאתם מחשיבים את המספר הענק של ערוצים ותכנים שאתם יכולים לקבל עם מחיר נמוך של חברת הוט, תגלו שהמעבר הוא עדיין הרבה יותר רצוי מאשר טלוויזיה בכבלים או כל אפשרות אחרת לצריכת תוכן הזמינה בחוץ.


מה טוען הקהל הרחב על ערוצי הטלוויזיה של הוט?

יש אנשים שטוענים שהטלוויזיה היא שורש כל הרוע, בעוד שאחרים חושבים על הטלוויזיה, ברשות חברת הוט, כחבר הכי טוב. יש המאשימים את הטלוויזיה באלימות של החברה, בצרכנות ובמידע מוטעה, כאשר אחרים רואים בה משאב עשיר לחינוך ולהבנה גלובלית. מי צודק? אנחנו מכירים המון בני אדם שפשוט לא מסוגלים לחיות בלי טלוויזיה. ברגע שהם מגיעים הביתה, הם מפעילים אותה. גם אם יש להם עבודה לעשות, משפחה להיות איתם או חברים לראות, הם עושים הכול כשהטלוויזיה דולקת. עבור רבים מאתנו, טלוויזיה היא נוכחות כה מתמדת בחיינו, עד שלא עצרנו לשאול אם היא טובה או לא, ורובם אף פעם לא שואלים את עצמם אם וכיצד הטלוויזיה עשויה לפגוע בהם.


במה שירותי הטלפון של חברת הוט מועילים?

טלפונים ניידים הם דבר שבשגרה כיום. בעצם, זאת מלחמה חסרת טעם לנסות למצוא מישהו מעל גיל ארבע עשרה שאין בבעלותו טלפון נייד. טלפונים ניידים, של חברת הוט, מועילים כמובן לתקשורת יום יומית בעלת אופי אישי, אך הם יכולים אף להועיל מאוד לשימוש עסקי. לפיכך, חשוב להקפיד בעת הוצאת חוזה לטלפון נייד ארגוני, וזאת משום שאתם צריכים להבטיח שאתם מקבלים את העסקה הטובה ביותר. הדבר האחרון שאתם בוודאי רוצים הוא לבזבז כסף ללא צורך.


לסיכום,

חברת הוט חרטה על דגלה לספק שירות לקוחות איכותי, חרטה וכך גם עשתה. לאחרונה היא עושה מאמצים אדירים לשיפור השירות בכל ההיבטים, בעודה משקיעה המון משאבים במערכי השירות שלה.

חברת הוט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: