חבילות טריפל

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

הדף העסקי של חברת הוט, בו מוצגות חבילות טריפל, עשוי לשמש גם לקידום מוצרים ואירועים, ולתקשר עם הלקוחות של החברה. באמצעות אינטראקציה תכופה עם לקוחות חוזרים, הצעת הנחות או שיתוף חדשות, יש ביכולתה של חברת הוא לבנות קשרים חזקים יותר ולהבין טוב יותר את צרכי הלקוחות שלה. מוטב תעשו באם תבחרו באופציה של קריאת התוכן שמובא לעיל למן ראשיתו ועד לתומו, וכך תשכילו להבין, כי ההערכה הינה שחמישה וחמישה אחוז מהצרכנים טענו שחברות אשר מציעות קופונים, חבילות טריפל והנחות יוצרות רושם חיובי יותר על החנות או המותגים שלהן.


מה זה בכלל חבילות טריפל?

כדי להבין מה זה בכלל חבילות טריפל, נקדים לומר כי מדובר אודות הנחות שהן מבצעים שחברות מציעות ללקוחות שלהן, אשר מוזילים את עלות המוצרים או השירותים, בדרך כלל באחוזים, או לחלופין תוך כדי שימוש בקריטריונים ספציפיים. כמו למשל – ספק תקשורת יכול להציע הנחה על חבילת טריפל של חמישים אחוזים על מוצרים מסוימים. חברות עשויות להשתמש בהנחות על מנת להוריד מלאי לא רצוי, לקדם מוצרים חדשים למכירה או למשוך לקוחות. הנחות אלו מעניקות ערך אף ללקוחות, שאולי יהיה להם קל יותר לבצע את הרכישות הללו בגלל המחירים הנמוכים יותר.

חבילות טריפל
חבילות טריפל


האם החבילות יכולות להתייחס בכיוון של מכירה באחוזים?

בהחלט, חבילות טריפל יכולות להתייחס בכיוון של מכירה באחוזים – מכירה באחוזים הינה הנחות על מוצר על בסיס אחוז מערכו. חברות נוהגות לקבוע לעתים אחוזי מכירות על סמך קריטריונים ספציפיים. לרבות – חברה יכולה להציע שלושים אחוזי הנחה על רכישות ללקוחות החברים בתוכנית הנאמנות שלו. כמו כן, חברה עשויה לספק הנחה של עשרים אחוזים על הזמנות כאשר לקוחות רוכשים שלושה מוצרים או יותר, הווה אומר – חבילות טריפל. היעילות של אחוזי מכירות אמורה להסתמך על תפיסות הלקוחות. בני האדם בעלי הנטייה לראות באחוזים יותר ערך מאשר קידום עם מחיר סטטי צמוד. והנה דוגמה של אחת מאותן חבילות טריפל של חברת הוטהוט טריפל עד שלוש מאות מגה בייט ווי פיבר הצטרפות דרך אתר האינטרנט – כולל אף ספק אינטרנט, תשתית אינטרנט והן טלפון קווי. טלפון קווי – במסלול בלי כל הגבלה; ספק ותשתית – סיבים אופטיים של שלוש מאות מגה בייט, שירות אינטרנט במלואו; טלוויזיה – חבילה של מאה אחוזי רו, כל חבילות הערוצים, לרבות – חבילות ערוצי הפרימיום, וכן במתנה ממיר הוט סטרימר, לשלושת החודשים הראשונים, בסך הכול – מאה ארבעים ותשעה ₪ עבור חודש, לתשעת החודשים הבאים – סך הכול מאתיים שישים ותשעה ₪ לחודש.


האם הוט חבילות טריפל יכולה להיות לסבירות הרצון שלכם?

סביר להניח, כי חבילות טריפל יכולות להיות לסבירות הרצון שלכם, כמו למשל – הוט טריפל עד שלוש מאות מגה בייט ווי פיבר הצטרפות דרך אתר האינטרנט – כולל אף ספק אינטרנט, תשתית אינטרנט והן טלפון קווי. טלפון קווי – במסלול בלי כל הגבלה; ספק ותשתית – סיבים אופטיים של שלוש מאות מגה בייט, שירות אינטרנט במלואו; טלוויזיה – חבילה של מאה אחוזי רו, כל חבילות הערוצים, לרבות – חבילות ערוצי הפרימיום, וכן במתנה ממיר הוט סטרימר, לשלושת החודשים הראשונים, בסך הכול – מאה ארבעים ותשעה ₪ עבור חודש, לתשעת החודשים הבאים – סך הכול מאתיים שבעים ותשעה ₪ לחודש.


האם סך כל החבילות של הוט טריפל נגזרות באותה הצורה?

בהחלט שלא, כל חבילות טריפל באשר הן, נגזרות בצורה אחרת לגמרי, והנה דוגמה חיה לפניכם – הוט טריפל עד מאתיים מגה בייט, הצטרפות דרך אתר האינטרנט – מסלול טלוויזיה שיש בו את כל חבילות התוכן, כולל אף ספק אינטרנט, תשתית אינטרנט והן טלפון קווי. טלפון קווי – במסלול בלי כל הגבלה; ספק ותשתית – עד מאתיים מגה בייט, שירות אינטרנט במלואו; טלוויזיה – חבילה של מאה אחוזי רו, כל חבילות הערוצים, לרבות – שמונה עשר ערוצי הפרימיום, וכן במתנה שני ממירים פלוס מיני, לשלושת החודשים הראשונים, בסך הכול – מאה ארבעים ושמונה ₪ עבור חודש, לתשעת החודשים הבאים – סך הכול מאתיים חמישים ושמונה ₪ לחודש , ואף שלושה חודשים ללא עלות של שירותי VOD.


פרולוג

חברות משתמשות בהנחות משלוח חינם, על מנת לעודד לקוחות לבצע רכישות מקוונות. הנחות אלו עוזרות להפוך את חווית הקנייה המקוונת לקלה יותר ולעלות פחות. מותגים מסוימים מציבים עלות מינימלית להזמנה או סף כמות, כמו חבילות טריפל, כדי לעזור להפחית את עלות המשלוח בחינם.

חבילות טריפל

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: