הצטרפות להוט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לשלושה חודשים
 •  

הצטרפות להוט מסתמנת כאפשרות ממש טובה כאשר שמגיע הזמן להחליף ספק אינטרנט, אף במידה ומדובר אודות במהלך מעבר דירה, ואף במידה ומדובר אודות לאחר גילוי אפשרות אינטרנט טובה יותר באזור שלכם. רוב הסיכויים שזה לא יהיה כל כך נורא, לפחות לא כל כך בעייתי עד שהטרחה גוברת על התגמול של מהירות אינטרנט מהירה יותר, תכנית אינטרנט זולה יותר או חווית לקוח נעימה יותר. מוטב תעשו באם תחליטו פשוט להמשיך לקרוא, מכיוון שזה ממש נכון, זה לא יהיה כיף, אלא אם כן אתם באמת מתכוונים לבטל את החוזה עם ספק האינטרנט הנוכחי שלכם, אך זה גם לא חייב להיות אירוע כל כך נורא, במיוחד כשאתם יודעים בדיוק איך לעשות את זה.


איך מיישמים את פעולת הצטרפות להוט?

וכך תיישמו את פעולת הצטרפות להוט –

 1. תשלמו את החשבון הסופי שלכם אצל הספק הישן שלכם, או לחלופין תקבלו החזר כספי אם יש לכם יתרה לטובתכם.
 2. תחליטו באם אתם רוצים לקבל חבילה ממש משתלמת – עסקה עם ספק אחד המשלב שירותי אינטרנט, טלפון וטלוויזיה, או אולי רק שני שירותים מהם. לעתים הם זולים יותר, וגם יפשטו את החשבונות החודשיים שלכם.
 3. תבקשו מספק התקשורת הקודם שלכם להגדיר את סוף ההתקשרות – באחריותם.
 4. תשוו תעריפים מכל מיני ספקי תקשורת. על פי רוב תמצאו מבצעים טובים יותר ברשת האינטרנט מאשר בחנויות או בטלפון.
 5. תחליטו כיצד תשלמו חשבונות ושכירות חודשית – בדרך כלל זול יותר לשלם בהוראת קבע.
 6. תבינו את הסצנה – לעתים יציעו לך חצי שנה או שנה בתג מחיר ממש משתלם, אבל היזהרו – תבדקו לכמה זמן אתם מחויבים וכמה יהיה התשלום החודשי לאחר תקופת הניסיון בהטבה. תוודאו שאתם מביאים בחשבון כל דמי התקנה, השכרת קו או חיבור לאינטרנט.
 7. לאחר שמצאתם את הדיל הכי נכון לכם, תבצעו רישום הצטרפות להוט ותצרו קשר עם ספק התקשורת החדש שלכם.
הצטרפות להוט
הצטרפות להוט


האם בהיבט של מצטרפים להוט – יש להתאים את השירותים שלה לצרכים שלכם?

כפי שניתן לצפות, בהיבט של הצטרפות להוט – יש להתאים את השירותים שלה לצרכים שלכם, כמו אלו ממש –

 1. DSL – קיצור של קו מנוי דיגיטלי, אינטרנט DSL משתמש ברוחב הפס הנוסף בקו הטלפון הביתי המסורתי שלכם. זה לא משתלט על כל הקו, אבל איכות השירות משתנה בהתאם למרחק שאתם נמצאים מנקודת הגישה הקרובה ביותר. מהירויות הורדה של עד 100 Mbps זמינות באזורים מסוימים, אם כי מהירויות מתחת ל- 10 Mbps אופייניות יותר, במיוחד באזורים כפריים. DSL יכולה להיות בחירה חסכונית מאוד, במיוחד אם כבר יש לכם טלפון ביתי קווי.
 2. סיבים אופטיים – אינטרנט שמבוסס על סיבים אופטיים נושא נתונים על אותות אור לאורך סיבים אופטיים שארוזים ביחד בכבלים. הוא מציע מהירויות של עד 1,000 Mbps (1 Gbps) גם להורדה וגם להעלאה והוא בחירה פופולרית עבור בעלי בתים חכמים ואלה המעוניינים להגן על חיבור האינטרנט שלהם בעתיד.
 3. כבל – אינטרנט בכבלים מתחבר לאותה רשת כמו טלוויזיה בכבלים, תוך כדי שימוש במרחב בערוצים המיועדים לכך. מהירויות הורדת כבלים ממוצעות הן עד 200 Mbps, וחברות רבות מציעות כעת מהירויות של 1,000 Mbps. לפיכך, בניגוד לסיבים אופטיים, מהירויות ההעלאה איטיות יותר ממהירויות ההורדה, מכיוון שספקים מתעדפים את הפעילויות שאתם עושים הכי הרבה באינטרנט. אינטרנט בכבלים זמין באופן נרחב ברחבי מדינת ישראל, למעט באזורים מסוימים מאוד.


האם לפני הצטרפות לחברת הוט יש לשקול כמה גורמים?

כשאתם רוכשים שירות אינטרנט חדש, קרי – הצטרפות להוט, בוודאי תרצו לשקול כמה גורמים, כדוגמת מחיר, אבל לא רק תמחור, מהירויות, מבצעים מיוחדים והאפשרות לאגד את חשבון האינטרנט שלכם עם שירותים אחרים. עם תיקחו זאת בחשבון, להלן כמה סיבות מדוע כדאי לשקול להחליף ספק שירותי אינטרנט ולבחור באופציה של הצטרפות להוט –

 1. הגברת מהירויות – יחד עם אפשרויות תכנית זולות יותר, ספק שירותי אינטרנט אחר, כמו הוט, יכול להציע לכם שירות מהיר יותר בערך באותו המחיר שאתם משלמים עכשיו.
 2. חיסכון בכסף – תעריפי היכרות נמוכים יותר או תמחור זול יותר במהירויות השוואתיות יכולים להסתכם בחיסכון משמעותי. הספק החדש שלכם יכול להציע לכם גם עמלות ציוד נמוכות יותר, או בכלל לא, כמו גם בונוסים מיוחדים להרשמה כגון – כרטיסי מתנה או שירותי סטרימינג בחינם שיכולים לתרום לחסכון החודשי הכולל שלכם.


פרולוג

תיקחו חלק במהפכה, תבחרו באפשרות של הצטרפות להוט, הצטרפו למאות אלפי לקוחות של חברת הוט, אשר כבר נהנים משירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפון מתקדמים, וחוויית גלישה בלי כל פשרה.

הצטרפות להוט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: