הצטרפות הוט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

במידה ותבחרו באופציה של הצטרפות הוט, ספקית האינטרנט, תבינו כי היא הולכת להתחיל להשיק אינטרנט 5G. רצוי מאוד לחשוב ברצינות על קריאת המאמר שמוגש לכם כמו על מגש של כסף, למן ראשיתו ועד לתומו, ותגלו כי ההצטרפות לחברת הוט תשנה לגמרי את האופן שבו אתם רגילים לקבל שירותי טלוויזיה, טלפון ואינטרנט בבתים שלכם. במקום לקדוח חורים לכבלים בכל מקום, תקבלו מודם ומנוי לשירות טלוויזיה בסטרימינג.


מה המשמעות של הצטרפות הוט עם הפנים לעתיד?

המשמעות של הצטרפות הוט  עם הפנים לעתיד היא נרחבת למדי. כיום, סביר להניח, יש בבית שלכם חוט כבל שעובר מעמודי הטלפון ברחוב שלכם הישר לבית שלכם. זה עשוי להגיע לעליית הגג ואז, הודות לקידוח כלשהו שעשה איש הכבלים, מתפתל מחדר לחדר ומתחבר לקופסאות כבלים. כבלים אלה צריכים גם להתחבר למודם ו/או לנתב, על מנת לספק אינטרנט אלחוטי לנכס שלכם. משמע – שאף אם אתם חותכים את אותו הכבל ומוציאים כבל, אתם עדיין צריכים את אותו קו כבל קואקסיאלי לאינטרנט בבית. התקן האלחוטי הנוכחי הוא מהיר, אבל לא מספיק מהיר עבור בית שלם של בני אדם שרוצים לשחק משחקים ולהזרים סרטי 4K בו זמנית. זה מהווה תחליף גרוע לפס רחב קווי. הטכנולוגיה של 5G מהירה מספיק בשביל זה, ואתם ממש יכולים לשכוח את הכבלים. זה אמין בדיוק כמו האינטרנט הקווי בפס הרחב אליו אתם רגילים, וזה יכול לחסוך לכם המון כאבי ראש.

הצטרפות הוט
הצטרפות הוט


איך הצטרפות להוט, עם הפנים לקדמה, משנה את כל העניינים?

המובן של הצטרפות הוט, עם הפנים לקדמה, לחלוטין משנה את כל העניינים – באופן הזה שבמקום לתת לכם חבורה של קופסאות כבלים וגאדג'טים אחרים, היא פשוט תיתן לכם Apple TV 4K ומודם אלחוטי. משום שלא כל ספקיות התקשורת מתכוונות להפעיל קו כבלים רגיל לבית שלכם, הוט תכלול גם מנוי ל-YouTube TV, שירות הסטרימינג של YouTube שיספק גישה לערוצי טלוויזיה. עדיין יהיה לך מודם בבית, אבל הוא יתחבר לאות ה- 5G האלחוטי ולאחר מכן ישמש כנתב Wi-Fi ביתי, עם יציאות Ethernet סטנדרטיות. באופן הזה יתחברו מכשירים כמו Apple TV 4K, הטלפון הנייד, המחשב ושאר גאדג'טים לאינטרנט לרשת האלחוטית 5G. המשמעות היא שלא תצטרכו להפעיל כבל בכל הבית שלכם לכל טלוויזיה, מכיוון שלא תשתמשו בקופסאות כבלים כדי לקבל את תוכן הטלוויזיה שלכם. לא עוד קידוח דרך קירות. לא לחכות יותר לאיש הכבלים. פשוט חבר את מודם משוכלל ותוכלו להתחבר הישר לאינטרנט.


מה תקבלו בעת הצטרפות לשירותי חברת הוט?

הנה מה שתקבלו בעת הצטרפות הוט – שילוב של חבילות הפס הרחב והטלוויזיה שלכם בחבילה אחת יכול לבוא עם יתרונות שאולי לא תקבלו אם תבחרו בכל שירות בנפרד. כמו למשל – בעוד שאתם מצרפים שירותי אינטרנט ושירותי טלוויזיה, ההטבות עשויות לכלול, עם חברת הוט – מחיר טוב יותר, מכיוון שספקים לפעמים מציעים הנחות אם אתם נרשמים למספר שירותים. תוספות חינם, כמו לדוגמה – החזר כספי, שוברים או גאדג'טים כדוגמת – מחשבים ניידים וטאבלטים, כתמריץ להצטרפות. זה בדרך כלל פשוט יותר לניהול, מכיוון שיהיה לכם רק חשבון אחד ונקודת איש קשר אחת עבור כל השירותים בחבילה.


איזה נקודות מומלץ לקחת בחשבון בטרם ההצטרפות?

קיימות כמה נקודות שמומלץ לקחת בחשבון בטרם הצטרפות הוט – האם אתם צופים הרבה בטלוויזיה? אם אינכם נחשבים לצופים יותר מדי נלהבים או גדולים בטלוויזיה, אם או שאתם בדרך כלל פשוט מזרימים משירותים לרבות – Netflix, ייתכן שלא תהיה צורך בחבילת טלוויזיה עבורכם. תשקלו פס רחב עצמאי במקום להוציא כסף על משהו שאתם לא צריכים. האם אתם שבעי רצון כיום מקבלת פחות אפשרויות? אין כל כך הרבה ספקים בשוק המציעים גם טלוויזיה וגם שירותי אינטרנט – באופן הזה שממש תוגבלו לאפשרויות בודדות בלבד. האם אתם חושבים שאולי תרצו להחליף שירותים בעתיד? אם בשלב כלשהו אתם רוצים לעבור לספק אינטרנט או טלוויזיה אחר, התהליך עשוי להיות מסובך יותר – ואתם יכולים בסופו של דבר לשלם יותר מדי, לכן תבחרו באופציה של הצטרפות הוט.


צירוף פרטים לחלוטין אחרונים

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת הצטרפות הוט הוא מהירות חיבור האינטרנט שלכם. אם אתם משתמשי אינטרנט כבדים – למשל, אם אתה מזרימים וידאו HD או משחקים מקוונים – סביר להניח שתצטרכו מהירות אינטרנט רבה יותר.

הצטרפות הוט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: