הצטרפות הוט מובייל

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

חבילת גלישה 150GB

 • חבילת גלישה 150GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
26
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G READY

 • חבילת גלישה 300GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
29
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G 750GB

 • חבילת גלישה 750GB
 • 5,000 דקות שיחה ו-5000 SMS
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
54
90
לחודש בלבד!
 •  

הצטרפות הוט מובייל בהחלט מומלצת, בעוד שיש כמה סיבות שבגללן אולי תרצו להחליף ספק טלפונים ניידים, כאשר עם כל כך הרבה תחרות בשוק הישראלי, יש המון אפשרויות. אנחנו ממש מקווים שתעשו בחירה מושכלת, ותלכו על האופציה של קריאת המאמר שלפניכם למן תחילתו ועד לסיומו, ואז תיווכחו בתשובה לשאלה, למשל – איך בדיוק עובד תהליך המעבר, תהליך הצטרפות הוט מובייל? ומה צריך לחפש בבחירת עסקה חדשה? במדריך זה ניקח אתכם על כל מה שאתם מוכרחים לדעת על החלפת ספקי טלפון נייד, כולל מתי לעשות זאת, כיצד לעשות זאת וכיצד לשמור את המספר שלכם.


מתי הצטרפות הוט מובייל מומלצת?

כדי לדעת מתי הצטרפות הוט מובייל מומלצת, תעקבו אחרינו פשוט – קיימות כמה סיבות שבגללן אתם עשויים לחשוב על מעבר לספק טלפון סלולרי חדש, כמו הוט מובייל, אבל אנחנו מעריכים שרובם יתאימו לאחת משתי קטגוריות – או שהספק הנוכחי שלכם עשה משהו כדי לגרום לכם לרצות לעזוב, או שספק אחר עשה משהו בשביל לגרום לכם לרצות להצטרף אליו. אלו הסיבות המרכזיות לעבור לספק טלפון נייד אחר. עם הוט מובייל, לצורך העניין, תקבלו קליטה טובה יותר – אם אתם נאבקים בדרך כלל כדי לקבל אות טובה בטלפון הנייד שלכם, כי אז זה בהחלט הגיוני לחשוב על מעבר לספקית תקשורת אחרת. תוודאו שלפני ההצטרפות לעסקה, שאתם משתמשים בבודקי האותות לפחות בכמה אתרים של ספקים כדי להבטיח שלא תהיה לכם אותה בעיה לאחר ההצטרפות להוט.

הצטרפות הוט מובייל
הצטרפות הוט מובייל


מה הן הסיבות שבעטיין תבחרו באופציה של הצטרפות להוט מובייל?

הנה שתי הסיבות שבעטיין תבחרו באופציה של הצטרפות הוט מובייל –

 1. שירות לקוחות – יכול להיות שחוויתם שירות לקוחות גרוע מספק טלפונים ניידים וכל מה שאתם רק רוצים זה לצאת מהקשר עמו. כדי לבדוק את רמות שירות הלקוחות היחסיות של הספקים הגדולים יותר, תקראו חוות דעת באינטרנט, ותעשו שיעורי בית.
 2. מבצעים, הטבות ותוספות – בדרך כלל, ספקי תקשורת, בדיוק כמו חברת הוט, יציעו מחירים מוזלים, נתונים נוספים או כל מספר נוסף כדי לפתות אתכם לבצע עסקה מסוימת. לחלקם יש הטבות להיות לקוח מועדף, ולחלקם יש מבצעים או חבילות ממש טובים.


האם טכנולוגיה חדשנית מהווה סיבה מספיק טובה שמצדיקה הצטרפות לשירותי הוט מובייל?

ברור שכן, טכנולוגיה חדשנית מהווה סיבה מספיק טובה שמצדיקה הצטרפות הוט מובייל – כולכם בוודאי אוהבים קצת טכנולוגיה חדשה והחלפת ספק עשויה לתת לכם את ההזדמנות לקבל לא רק מכשיר חדש אלא, בהתאם לעסקה, גם טאבלט חדש, מחשב נייד, שעון חכם או קונסולת משחקים.


האם ההצטרפות מלווה בתהליך בירור החוזה הנוכחי שלכם?

מעבר לכל ספק, הצטרפות הוט מובייל מלווה בתהליך של בירור החוזה הנוכחי שלכם – כל אחד יכול להחליף ספק טלפון נייד, אך זה הרבה יותר קשה אם אתם עדיין נעולים בחוזה עם הספק הנוכחי שלכם. אם אתם ממש לא בטוחים אם אתם עדיין בחוזה או לאו, זה הזמן לברר. אם אתם יכולים להיכנס למקטע של החשבון שלי באתר האינטרנט של הספק שלכם, וייתכן שאפילו יש לכם אפליקציה ישירה אליו, זה אמור להגיד לכם כמה זמן נשאר לכם מהחוזה עמו. אם זה אומר לכם שהגיע הזמן לשדרוג, זה נוטה לומר שאתם בסיום החוזה שלכם או קרובים לו. אם זה נכשל, אתם תמיד יכולים להתקשר לספק שלכם ולברר אתו.


האם להצטרף להוט מובייל כרוך בהבנת ובירור שלושה פרמטרים?

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, אם אי פעם חיפשתם עסקת טלפון נייד, יש הרבה מבחר. אלו הם חלק מהדברים שאנו חושבים שחשוב לקחת בחשבון כשמוצאים עסקה חדשה, ובוחרים בהיתכנות של הצטרפות הוט מובייל –

 1. כיסוי – ישנם כמה ספקי תקשורת במדינת ישראל, וכולם מציעים כיסוי די מקיף, אבל מומלץ לבדוק באתר האינטרנט של כל ספק, על מנת לוודא שתקבלו קליטה טובה היכן שאתם חיים ועובדים.
 2. סוג העסקה – קודם כל, עליכם להחליט אם אתם רוצים מכשיר טלפון נייד חדש כחלק מהעסקה או לחלופין האם אתם מעדיפים להישאר עם מה שיש לכם ולבחור באפשרות של חוזה ל- SIM בלבד או עסקת תשלום כפי שמתאימה לכם.
 3. מכשיר טלפון נייד – אם אתם רוצים מכשיר טלפון נייד חדש, זה הזמן לחשוב על הדרישות שלכם. האם זה האייפון או סמסונג גלקסי העדכניים ביותר שאתם מחפשים, או שאתם מחפשים טלפון נייד יותר ידידותי למסגרת התקציב שלכם?


איזו עסקה כדאי לכם לקבל עם ההצטרפות?

כאשר חושבים ברצינות על סוג העסקים שכדאי לכם לקבל עם הצטרפות הוט מובייל, תחשבו על כיסוי נתונים – כמעט כל עסקאות הטלפונים הניידים מגיעות עם הודעות טקסט ושיחות בארץ ללא הגבלה כעת, אז השאלה היא כמה נתונים אתם צריכים? אם אתם צורכים הרבה טלוויזיה וסרטים על ידי 4G, כי אז שווה לכם להסתכל על עסקת נתונים של 100GB או ללא הגבלה. למי שמחובר ל- wifi רוב הזמן, כיסוי נתונים הרבה יותר צנוע יספיק.


תמצות הנאמר

החלפת ספקי סלולר מעולם לא הייתה פשוטה יותר, וכך גם הצטרפות הוט מובייל, ובכל זאת הרבה אנשים נשארים באותה רשת שנה אחר שנה, למרות שאולי יוכלו לחסוך כסף על ידי מעבר לעסקה אחרת. תהיו נבונים, ותעשו את הבחירה הנכונה, תבחרו בהיבט של הצטרפות הוט מובייל.

הצטרפות הוט מובייל

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: