הוט TV

טריפל סיבים אופטיים

69
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל FIBER READY

69
החל מ-
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 500 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל מדורג

69
החל מ-
 • סטרימר/ יוזר (תלוי בתמיכת הטלוויזיה)
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טלוויזיה בלבד

54
החל מ-
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • ממיר מג’יק HD ו-HD נוסף

מנוי לשירותי הוט TV בכבלים נחשב בעבר כאחד ממתקני הבית הכי יקרים. בעבר שירותים אלו היוו דרך פשוטה להישאר מחוברים לשאר העולם, לצפות בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליכם, בספורט בשידור חי ולצפות בחדשות, בין השאר. אם תמשיכו פשוט לקרוא עד הסוף, ותרדו לסוף דעתנו, תבינו כי ככל שהטכנולוגיה התקדמה, הוצגו חידושים חדשים לאנשים, שהעבירו להם את כל המגמות החדשות. פלטפורמות הוט TV שינו באופן דרמטי את הרגלי הצפייה, וגנבו את אור הזרקורים מהטלוויזיה שהייתה בעבר.

 

האם הבחירה בשירותי הוט TV תלויה בהכרה של המוצע על ידה?

הצעד הראשון לבחירת שירותי הוט TV, אשר מתאימים לצרכי הצפייה שלכם, הוא לדעת את סוגי השירותים הקיימים. ספקי הטלוויזיה העיקריים מתחלקים לארבע קטגוריות כלליות: כבלים, לוויין, סיבים וסטרימינג. עם מידע שכזה, להלן מה שאתם צריכים לדעת – הוט TV בכבלים מספקת תכנות למנויים בעזרת כבלים קואקסיאליים, אשר משדרים אותות בתדר רדיו. זה דורש ארגז כבלים, שלט, וככל הנראה – טכנאי מקצועי שיבוא להתקין את הציוד בבית שלכם. מביני עניין מציינים, כי שירותיה של הטלוויזיה בכבלים של הוט הם עדיין סוג השירות הפופולרי ביותר בשל האמינות שלה, בניגוד ללוויין, הם לא יכבו בזמן סערה, והזמינות שלהם פשוט מעולה.

הוט TV
הוט TV


האם שירותי הוט טיוי מומלצים משום שמתוודעים להמון תכניות טלוויזיה אהובות?

מן הסתם, שירותי הוט TV מומלצים, משום שמתוודעים להמון תכניות טלוויזיה אהובות – תכניות טלוויזיה מהוות מוטיבציה נהדרת לשמור על מנוי הכבלים שלכם פעיל. ההתרגשות של לצפות לפרק הבא של התוכנית האהובה עליכם היא ללא תחרות. ואם אתם מאמינים שהתוכנית המלאה תהיה זמינה בשירות סטרימינג מתישהו ותוכלו לצפות בה בבת אחת, אתם חייבים להצטייד בהמון סבלנות, כי לא תוכלו באמת לחכות לסיום העונה. מה אם תבחרו באופציה של ספוילרים מצד ג'? שמירה על חיבור טלוויזיה בכבלים, אנו מניחים, היא האלטרנטיבה הבטוחה ביותר.


האם הוט טיוי מציעה לכם סיבים אופטיים גם?

בוודאי שחברת הוט TV מציעה לכם גם סיבים אופטיים – בדיוק כמו אינטרנט בסיבים תזונתיים, טלוויזיה עם סיבים אופטיים משתמשת בכבלי זכוכית או בפלסטיק דקים, על מנת להעביר תכנות על ידי אור אינפרה אדום. הטכנולוגיה החדשה באופן יחסי הזאת פופולרית בזכות רוחב הפס הגבוה שלה, שיכול לתמוך בהרבה ערוצים באיכות תמונה HD. זה ידוע אף באות האמין שלו.


האם TV שמספקת הוט מאפשרת לכם ליהנות משידורים חיים בזמן אמת?

ברור מאליו, כי שירותי הוט TV מאפשרים לכם ליהנות משידורים חיים בזמן אמת – בשירותי סטרימינג, אתם יכולים לצפות בכל מה שתרצו, אך מה לגבי אירועים חיים? אם אתם אוהבים, למשל, לצפות באולימפיאדה, בסופרבול או באירוע ספורט בשידור חי, טלוויזיה בכבלים היא החבר הכי טוב שלכם, מכיוון שהיא משדרת תכניות חיות כבר שנים.


האם שירותי הוט TV ניכרים משום שהכול תחת אותה קורת גג אחת?

מן הסתם, שירותי הוט TV ניכרים מכיוון שהכול תחת אותה קורת גג אחת – הפריט הגדול ביותר בעמודת המקצוענים של הדיון הזה הוא מספר הערוצים שאתם יכולים לקבל גישה אליהם. שירותי סטרימינג, מגבילים את אפשרויות הצפייה שלכם רק לתוכניות שהם מספקים. עכשיו, עליכם להירשם במהירות לשירות של הוט TV ולהגדיר זאת לפני הפתיחה. עם כבלים, יש לכם גישה ישירה לכל ערוצי הספורט, הסרטים והסדרות, בהתאם לתוכנית האהובה שלכם, כמובן.


האם הוט טלויזיה מאפשרת לכם ליהנות מבידור בלי כל הפרעה?

ולפני סיום, נצהיר בזאת כי שירותי הוט TV מאפשרים לכם ליהנות מבידור בלי כל הפרעה – התסכול בהתמודדות עם אינטרנט איטי הוא אמתי, וכולכם בוודאי חוויתם אותו כשרק רציתם לראות סרט והחיבור לאינטרנט סירב לשתף פעולה. לא תצטרכו יותר לדאוג לגבי הפרעות במהלך צפייה בתכנית עם טלוויזיה בכבלים, וזאת משום שהיא מספקת הנאה נטולת חיץ.


וכאן יוכללו

תחשבו עד כמה זה מלחיץ יהיה אם כל הבית שלכם היה מסתמך על חיבור אינטרנט חזק. נדרש חיבור אינטרנט יציב לשירותי סטרימינג. אתם לא תוכלו ליהנות מתענוג צפייה בטלוויזיה אם חיבור האינטרנט שלכם יאבד מכל סיבה שהיא. מספר גורמים משפיעים על מהירות החיבור לאינטרנט. כל אחד מהמשתנים הללו נפגע, סביר להניח שהוא יחווה הפרעה. כלומר עד שהחיבור ישוחזר, אתם עלולים לאבד את יכולת הסטרימינג. במקרה זה, מנוי לשירותי הוט TV בכבלים היא האפשרות הטובה ביותר. לעולם לא תצטרכו להיות מודאגים בשל חוסר גישה לאינטרנט בבית שלכם. בלי קשר, יהיו תכניות טלוויזיה זמינות.

הוט TV

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: