הוט 500 מגה

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

 מי שחפץ באינטרנט מהיר, טוב יעשה אם יתוודע לשירותים של הוט 500 מגה. בעזרת שירותים אלו, באפשרותכם, למשל – להוריד אלבום מוזיקה שלם בסביבות שנייה אחת או סרט באיכות HD תוך כדי דקה אחת במידה ותחליטו לקרוא החל מההתחלה ועד לסוף המאמר הנ"ל, תבינו כי מהירויות הורדה של 500 מגה בייט לשנייה יספיקו, באופן התיאורטי, בשביל להתמודד עם עד עשרים זרמים של 4K או לחלופין שלוש מאות שיחות של זום, עד כדי כך. ככזה, זה יהיה יותר ממסוגל להתמודד עם הצרכים של רוב המשפחות ומקומות העבודה הקטנים. בעצם, מהירות הורדה של 500 מגה היא משמעותית מעל הממוצע בכל מדינה בעולם. לא הרבה בני אדם זוכים מספיק כדי להשיג סוג כזה של מהירות בבית או בעסק שלהם.

 

האם הוט 500 מגה מתאימה לגיימרים משולהבים?

אם אתם גיימרים משולהבים, בוודאי שתהיו ממש מבסוטים משירותי הוט 500 מגה. בעצם, כמה גיימרים יוכלו לשחק בו זמנית במהירות שכזאת. מהירות הורדה מקובלת למשחקים און ליין הינה 3 Mbps, באופן הזה שתהיו בטווח הרחוק של 500 Mbps. כשזה מגיע להורדת משחקים או לעדכונים, 500 Mbps הוא אף מקום טוב להיות בו.

הוט 500 מגה
הוט 500 מגה


עד כמה מהירות הגלישה בהוט חמש מאות מגה באמת מהירה?

מהירות הגלישה של הוט 500 מגה אכן באמת מהירה, הרבה יותר משירות הפס הרחב הביתי הממוצע השכיח, שמהירות ההורדה שלו היא 63Mbps. עם מהירות הורדה של 500Mbps, אתם פשוט יכולים לעשות כמעט כל מה שתרצו לעשות בו זמנית ברשת האינטרנט, בכמה מכשירים בד בבד. כגון, יש באפשרותכם לצפות בווידאו מקוון בכשני עשורים של מכשירים בו זמנית באיכות אולטרה-HD (4K). זה גדל למאה מכשירים במקביל במידה ואתם צופים באיכות HD מלאה. עם חיבור של הוט 500 מגה, אתם אף יכולים להוריד קבצים די מהר. לרבות – אלבום מוזיקה יוריד תוך כדי שנייה אחת וסרט באיכות HD יוריד תוך כדי דקה אחת. גלישה באינטרנט וקבלת דואר אלקטרוני אמורים להיות כמעט מידיים בחיבור של חמש מאות מגה.

 

עד כמה מהירה ההורדה או ההעלאה של חומרים באמצעות שירותי הוט 500 מגה?

כדי להשיב על השאלה – עד כמה מהירה ההורדה או ההעלאה של חומרים באמצעות שירותי הוט 500 מגה, נחלק את התשובה שלנו לשניים –

 1. הורדה – מהירות אינטרנט, הזמן שלוקח להוריד קובץ בגודל 10 GB – בימים אלה, הורדות קבצים בפועל לא פופולריות כמו בעבר. כבר לא המון בני אדם מורידים מוזיקה או סרטים עם העדפה לסטרימינג. ברם, יש עדיין מנעד נרחב של שימושים להורדה. התקנה של תכניות לשם רק אחת. במהירות הורדה של 500 מגה, זה ייקח רק עשרים ושש שניות. כן, קראתם נכון, אך ורק עשרים ושש שניות.
 2. העלאה – הפונקציונליות של מהירות ההעלאה ממש לא מוגבלת אך ורק לשיחות זום. ייתכן שתמצאו את עצמכם צריכים לשתף קבצים מפעם לפעם. שמא הייתם צריכים לשלוח כמויות גדולות של תמונות לפני, לדוגמה. לתמונות אייפון, לצורך העניין, יש יכולות להיות גדלי קבצים עצומים: בין 2MB ל-8MB. אם ניקח ממוצע של חמישה, אלבום תמונות של 100 יהיה 500MB. שוב בהתחשב שמהירות ההעלאה היא עשירית ממהירות ההורדה, שיתוף אלבום התמונות ההיפותטי הזה ייקח דקה אחת ועשרים שניות.

 

האם הוט 500 מגה – מהירות הגלישה שמציעה הוט מתאימה לסטרימינג ולכל מיני פעילויות?

ברור מאליו כי הוט 500 מגה – מהירות הגלישה שמציעה חברת הוט מתאימה לסטרימינג ולכל מיני פעילויות – במידה ואתם עושים שימוש בחיבור פס רחב של חמש מאות מגה, הוא יתמוך כמעט בכל מה שתרצו לעשות ברשת האינטרנט. זה כולל גלישה באינטרנט, ביצוע שיחות וידאו, האזנה למוזיקה וצפייה בווידאו מקוון במספר מכשירים בו זמנית. לרבות – צפייה בווידאו מקוון באיכות אולטרה-HD (4K) תדרוש מהירות הורדה של עשרים וחמישה מגה בכל מכשיר. מכיוון שכך, תוכלו לצפות בעד עשרים מכשירים בו זמנית אם יש לכם חיבור של הוט 500 מגה.


ובאופן הזה נגיע בוודאי להסכמה כי

אם לחיבור הפס הרחב שלכם יש מהירות הורדה של הוט 500 מגה, הוא מתייחס למהירות בנתב או ברכזת שלכם. זה יכול להיות שונה מהמהירות בפועל במכשירים האישיים שלכם. אם אתם מתחברים לרשת האינטרנט בעזרת Wi-Fi, מהירות ההורדה במכשירים בודדים עשויה להיות איטית מ- 500Mbps. זה נובע בדרך כלל מ- Wi-Fi לקוי או עומס מרשתות אחרות.

הוט 500 מגה

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: