הוט תשתית

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לשלושה חודשים
 •  

הוט תשתית תקשורת היא מכלול הכלים, הטכניקות והעקרונות המספקים את הבסיס להעברת מידע יעילה בין בני אדם. הכלים כוללים, כמו למשל – תוכנות קבוצתיות, מיילים, תוכנות לניהול פרויקטים, פקס, טלפון, מערכות ועידה טלפונית, מערכות ניהול מסמכים ומעבדי תמלילים. הטכניקות כוללות, כמו לדוגמה – עמידה בכללי יסוד ונהלים, פתרון בעיות, קבלת החלטות, טכניקות פתרון קונפליקטים ומשא ומתן, הנחיות ותבניות דיווח, נהלי הסלמה וכיוצא בזאת. בחייאת, תעשו לנו טובה, תקראו למן תחילת דברינו ועד לתומם, וכך תבינו כי עקרונות תקשורת קריטיים כוללים את המושגים של "דיבור ישר", דיאלוג מול ויכוח ותכנון, סקירה וחידוד תהליכים.


האם הוט תשתית מאפשרת לבית העסק שלכם להפוך לאגנוסטיקה של מכשיר או פלטפורמה?

ברור מאליו כי הוט תשתית  מאפשרת לבית העסק שלכם להפוך לאגנוסטיקה של פלטפורמה או של מכשיר. התשתית מסופקת כחלק משירות דרך הענן, מה שאומר – שעובדים יכולים להתחבר למערכת התשתית שלהם כמעט מכל מכשיר ומכל פלטפורמה. זה חשוב במיוחד, משום שמספרים הולכים וגדלים של עובדים מהבית כיום. הם יוכלו לקבל שיחה מהטלפון הסלולרי, מהטאבלט או מהמחשב הנייד שלהם, ועדיין לעבוד עם אותה מערכת בדיוק. מעסיקים יכולים להשקיע פחות זמן וכסף בהשקעה וניהול מיקרו של חומרה והתקנים, ויותר זמן במה שחשוב.

הוט תשתית
הוט תשתית


האם תשתית חברת הוט עשויה להיות כפופה לניתוחים מתקדמים?

אכן כן, הוט תשתית עשויה להיות כפופה לניתוחים מתקדמים – בשל הסיבה שכל התקשורת עוברת דרך אותן פלטפורמות, בתי עסק כבר לא צריכים לדאוג לגבי תקשורת חסרה והם מסוגלים לנתח את התקשורת שיש להם. מערכות ניתוח מתקדמות יכולות להיות משולבות או מובנות בפתרון ייעודי, משמע – שעסקים כיום מסוגלים לבצע ניתוח וניהול מעמיקים עבור מערכת התקשורת השלמה של העסק. עסקים יכולים להסתכל על חבילות קשרי הלקוחות שלהם, להסתכל על התקשרויות בין לקוחות, לזהות לקוחות שיש להם סיכוי גבוה ביותר לבצע המרה ולזהות לקוחות נוכחיים שיכולים להזדקק לשירות. ניתוחים מתקדמים אלה יכולים לעזור לשורה התחתונה של העסק.


האם על ידי תשתית הוט תהיו מסוגלים לבצע סינרגיה של מערכות התקשורת שלכם לשם שיפור היעילות?

בהחלט שכן, על ידי הוט תשתית תהיו מסוגלים לבצע סינרגיה של מערכות התקשורת שלכם לשם שיפור היעילות – חברת הוט משלבת ערוצים, כמו למשל – VoIP, צ'אט ומיילים, מה שמקל על העובדים לעבור בצורה חלקה בין מצבי תקשורת. עובדים יכולים יותר להתייחס האחד לשני וללקוחות פוטנציאליים, כיוון שהם עשויים להתחבר אליהם דרך הערוצים ההגיוניים ביותר; הם לא צריכים להתקשר רק דרך דואר אלקטרוני. כמו כן, לעובדים יש יותר שליטה על המערכות שלהם ועל זרימת העבודה שלהם.


האם באמצעות שירותי תשתית HOT תוכלו לפתח גישה מיטבית, רב ערוצית, לתקשורת?

ברור כי באמצעות שירותי הוט תשתית תוכלו לפתח גישה מיטבית, רב ערוצית, לתקשורת – מכיוון שעסקים יכולים לאחד את כל הערוצים שלהם, הם גם מסוגלים ליצור גישה פשוטה יותר, מהירה ועקבית יותר. מעסיקים יכולים להבטיח שעובדים יוכלו להתחבר ללקוחות דרך ערוצים מרובים, ושלקוחות יוכלו גם להתחבר לעובדים תוך כדי תנועה דרך ערוצים אלה, ובאופן הזה לספק תמיכת לקוחות ותקשורת טובה יותר. בסך הכללי, המשמעות היא לקוחות מרוצים יותר ועובדים מרוצים יותר.


האם בעזרת השירותים של חברת הוט תשתית העובדים בבית העסק שלכם יוכלו להתחבר בדרכים שבהן הם ירגישו במלוא הנוחות?

מן הסתם, בעזרת השירותים של חברת הוט תשתית, העובדים בבית העסק שלכם יוכלו להתחבר בדרכים שבהן הם ירגישו במלוא הנוחות – לעתים קרובות, קל יותר לעובדים לבצע את עבודתם אם הם לא צריכים לקפוץ לטלפון ולצאת משיחה ממנו. עובדים מודרניים רבים בעצם שונאים להשתמש בטלפון; זה קושר את זמנם ופירושו שהם לא יכולים לבצע ריבוי משימות, וזה משהו שהדורות החדשים טובים בו במיוחד. עובדים מסוגלים לירות דואר אלקטרוני מהיר, הודעות מידיות והודעות קוליות מבלי להתחבר באמצעות שיטות שלדעתם גוזלות זמן או מעצבנות. זה גורם להם יותר לתקשר בכלל.


ובנימה אישית…

היצע תקשורת מאוחד שהופך קריטי לאופן שבו עסקים רבים פועלים. הוט תשתית מספקת מערכת אחת ומאוחדת שבאמצעותה עסקים יכולים לטפל בפעילויות התקשורת שלהם, בין אם עובד לעובד או עובד ללקוח.

הוט תשתית

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: