הוט סלולר

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

חבילת גלישה 150GB

 • חבילת גלישה 150GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
26
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G READY

 • חבילת גלישה 300GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
29
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G 750GB

 • חבילת גלישה 750GB
 • 5,000 דקות שיחה ו-5000 SMS
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
54
90
לחודש בלבד!
 •  

בדיון על הוט סלולר, נגיד כי Wi-Fi היא שיטה של ​​מכשירים כמו למשל – טלפונים סלולריים להתחבר באופן אלחוטי לרשת האינטרנט על ידי גלי רדיו. התחברות לאינטרנט בעזרת Wi-Fi מחייבת נקודה חמה, אבל היא בכל רגע נתון מהירה יותר מהרשתות הסלולריות של 3G שטלפונים ניידים יכולים להשתמש בהן גם כדי להתחבר, ולפעמים מהירה יותר מ-4G. מה נאמר ומה נגיד? אנחנו ממליצים לכם בחום להקפיד על קריאה ברצף של המאמר הנ"ל, למן תחילת העובדות ועד לסיומן, וכך גם תגלו כי שימוש ב- Wi-Fi כשהוא זמין עשוי אף להוכיח שהוא זול יותר ולגרום לטלפון הסלולרי שלכם לפעול ביעילות רבה יותר בטווח הארוך מאשר הסתמכות על רשתות סלולריות.


האם הוט סלולר WI FI ניחן בחיי סוללה ארוכים יותר?

באופן מובהק, הוט סלולר  ניחן בחיי סוללה ארוכים יותר – חיי הסוללה חשובים ביותר עבור הטלפונים הסלולאריים, וזאת משום שלא יהיה באפשרותכם להתחבר לרשת האינטרנט, או לחלופין להשתמש בפונקציות כאלו ואחרות כמו למשל – פלאש המצלמה אם הסוללה שלכם תהיה חלשה מדי. שימוש ב- Wi-Fi על מנת להתחבר לאינטרנט גוזל פחות חיי סוללה מאשר שימוש ברשת סלולרית, במיוחד במצבים שבהם הכיסוי הסלולרי משתנה. בשל הסיבה שה- Wi-Fi על פי רוב מהיר יותר משימוש ברשתות סלולריות, גם לא תבזבזו זמן רב מדי בהעברת הנתונים, מה שמפחית עוד יותר את השימוש בסוללה.

הוט סלולר
הוט סלולר


האם הוט טלפון סלולרי WI FI מכסה את מכסת הנתונים שלכם?

 מן הסתם, הוט סלולר WI FI מכסה את מכסת הנתונים שלכם – בעוד שאתם משתמשים ברשת Wi-Fi כדי לגשת לאינטרנט מהטלפון הסלולרי שלכם, השימוש בנתונים ממש לא נחשב כנגד הנתונים המצורפים. ספקי סלולר, כמו למשל – הוט סלולר, לרוב מקצים כמות מסוימת של נתונים בחינם בכל חודש וגובים מכם עמלה עבור כל שימוש בנתונים מעבר לכך. באמצעות חיבור דרך Wi-Fi בכל מקום שהוא זמין, אתם עשויים לשמור את הנתונים המצורפים שלכם למצבים שבהם ייתכן שאתם ממש לא קרובים לנקודות חמות של Wi-Fi.


האם הוט סלולר WI FI מציעה תג מחיר נמוך יותר?

ברור כי הוט סלולר WI FI מציע תג מחיר נמוך יותר – במצבים שבהם יש לכם גישה ל- Wi-Fi בחינם – כמו לדוגמה – בבית, בעבודה או בכמה בתי קפה, בשדות תעופה ובבתי מלון, וכולי – הגיוני יותר להשתמש בשיטה זאת על מנת לחבר את הטלפון הסלולארי שלכם לאינטרנט. לצורך העניין – במידה ויש לכם חיבור אינטרנט לא מוגבל בבית, אתם יכולים לחבר את הטלפון הסלולארי שלכם לנתב בעזרת Wi-Fi ולהוריד את כל העדכונים או התוכנה הדרושים מבלי שתצטרכו לשלם לספק הסלולרי שלכם. כמו כן, יש אפליקציות זמינות לטלפונים סלולאריים המאפשרות לכם לבצע שיחות קוליות על ידי חיבור Wi-Fi; זה יכול לחסוך לכם הרבה כסף אם גם אתם וגם הנמען משתמשים באפליקציה.


האם הסלולר של הוט WI FI מציע מהירות יותר טובה?

אין כל ספק, כי הוט סלולר WI FI מציע מהירות טובה יותר – במצבים רבים, המהירות שלכם באמצעות חיבור Wi-Fi חזק וייעודי היא מהירה יותר מזאת של השימוש ברשת הסלולרית שלכם. למרות שההבדל אולי לא כל כך ברור אם אתם רק קוראים את המייל שלכם, כמו גם אם אתם בודקים דף אינטרנט, הוא בולט מאוד בזמן של העברת קבצים גדולים יותר. פעילויות לרבות – הזרמת אודיו ווידאו נהנות מהשהייה הנמוכה יותר הקשורה לשימוש בנקודה חמה של Wi-Fi. אם אתם מוכרחים להוריד קבצים גדולים או להזרים מדיה לטלפון הסלולארי שלכם חיש מהר, הרבה יותר טוב לעשות זאת באמצעות Wi-Fi.


מה כל כך מייחד את הוט סלולר?

הנה מה שכל כך מייחד את הוט סלולר –

 1. מידה קומפקטית – אחד היתרונות הגדולים ביותר של טלפונים סלולריים הוא הגודל הקומפקטי שלהם. משום שהם קטנים יותר בגודלם, ניתן להתאים אותם בקלות לכל מקום, בין אם זה תיקים או אפילו קלאצ'ים.
 2. תקשורת – טלפונים סלולאריים הקלו על התקשורת בין בני האדם. זה ממש נכון. זה מאפשר לאנשים לשמור על קשר עם יקיריהם באמצעות שיחות, גם כשהם רחוקים קילומטרים מהבית.
 3. שיתוף תמונות ווידאו – ובכן, זה חייב להיות הטוב ביותר. טלפונים סלולאריים מאפשרים כיום לשתף תמונות, סרטונים, עם חברים ובני משפחה. הודות למצלמות באיכות HD שלהם.


וכך נתבטא לסיכום…

בואו נודה בזה – אנשים רבים (כולל אותנו) שוכחים בדרך כלל דייטים חשובים. אבל היי, נחשו מה? כעת, עם שירותי הוט סלולר ניתן לזכור הכול ממש – מימי הולדת קרובים, ימי נישואין וכולי. הודות לטלפונים סלולאריים. הם מאפשרים לכל האנשים להגדיר תזכורות ולרשום הערות חשובות לשימוש מאוחר יותר בעתיד.

הוט סלולר

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: