הוט מובייל מספר טלפון

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

חבילת גלישה 150GB

 • חבילת גלישה 150GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
26
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G READY

 • חבילת גלישה 300GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
29
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G 750GB

 • חבילת גלישה 750GB
 • 5,000 דקות שיחה ו-5000 SMS
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
54
90
לחודש בלבד!
 •  

נראה כי הוט מובייל מספר טלפון נחוץ עוד יותר בתקופת מגפת הקורונה, בעוד שהיא הוסיפה קצב לאימוץ של כמה טכנולוגיות. שיחות וידאו, אירועים וירטואליים וחינוך מקוון הם רק חלק מהם. כמו כן, אתם יכולים להוסיף מספרי טלפון וירטואליים לרשימה ההולכת וגדלה. ממש טוב תעשו באם תגמרו אומר עם עצמכם לקרוא את המאמר הזה למן ראשיתו ועד לסופו, ותבינו, בין היתר, כי למרות שהם קיימים כבר זמן מה, הם בהחלט הפכו פופולריים יותר ויותר במהלך השנה וחצי האחרונות. כאשר עבודה מהבית הפכה לנורמה עבור רבים וטובים, יותר חברות – ואנשים פרטיים – החלו להשתמש במספרי טלפון וירטואליים. הסיבה העיקרית הייתה להפריד את חייהם המקצועיים והאישיים באמצעות קבלת קו טלפון שני לעבודה.


מה הינו הוט מובייל מספר טלפון וירטואלי?

והנה ההסבר על מה הינו הוט מובייל מספר טלפון וירטואלי – מספרי טלפון מסורתיים קשורים למכשיר פיזי כדוגמת – טלפון קווי או נייד. במקרה של טלפונים ניידים, שיחות והודעות מנותבות דרך כרטיס זיהוי מנוי (SIM) המוצב בתוך המכשיר. מספר טלפון וירטואלי שונה, וזאת משום שהוא לא קשור למכשיר פיסי. פשר הדברים הם שמספר טלפון וירטואלי לא מוגבל על ידי מיקום קבוע. אתם יכולים להשתמש במספר טלפון ווירטואלי בשביל לקבל ולבצע שיחות בטלפונים הניידים ובמכשירים אחרים. זה גם מאפשר למשתמש להגדיר אותו. אז, אתם יכולים להחליט אילו מכשירים יוכלו לקבל שיחות ומתי. זו אחת הסיבות לכך שמספר טלפון וירטואלי מועיל לארגון שלכם.

הוט מובייל מספר טלפון
הוט מובייל מספר טלפון


מה הערך המוסף של מספר טלפון הוט מובייל וירטואלי?

הערך המוסף של הוט מובייל מספר טלפון הוא כלעיל – ביחד עם אפליקציית טלפון קו שני, תקבלו גם תכונות נוספות שמגבירות את הפרודוקטיביות ומציעות איזון בין עבודה לחיים. מספר טלפון וירטואלי דרך אפליקציית קו שני יכול לאפשר לכם כלעיל –

 1. לבקש מלקוחות להשאיר ביקורת מקוונת.
 2. להגדיר תא קולי עבור קו הטלפון השני שלכם לעבודה – כאשר לקוחות מתקשרים אליכם, ניתן לפנות אליהם במקצועיות ולהפנות אותם כלפי חבר הצוות המטפל.
 3. הפרדת קשרים מקצועיים ואישיים.
 4. תיצרו רשימות של לקוחות מסוגים שונים ותשלחו להם הודעות קבוצתיות.
 5. ייבא בקלות את בסיס הלקוחות הקיים שלכם.


האם קבלת מספר וירטואלי מחייבת הצטיידות בעוד טלפון נייד?

ממש לא, קבלת הוט מובייל מספר טלפון איננה מחייבת הצטיידות בעוד טלפון נייד – זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של מספר טלפון וירטואלי. אתם ממש לא צריכים לקנות עוד טלפון נייד, או לחלופין לקבל סים חדש. תוך דקות ספורות תקבלו מספר טלפון וירטואלי חדש שבו תוכלו להשתמש מהסמארטפון, המחשב הנייד או מכשירים אחרים. זה חוסך לכם גם כסף וגם את הטרחה של נשיאת טלפון נייד אחר אתכם.


האם הוט מובייל מספר טלפון וירטואלי מבטלת תרחיש של שיחות שלא נענות?

בפירוש כן, הוט מובייל מספר טלפון וירטואלי מבטלת תרחיש של שיחות שלא נענות – כיום יותר תמיד יהיה לכם מישהו שיענה לטלפון העבודה שלכם. אפשרי להגדיר מספר וירטואלי באופן שכאשר לקוח מתקשר, הוא יכול לצלצל בכל הטלפונים העסקיים בו זמנית, ולאפשר למספר עובדים לקבל את השיחה. אז אם אתם עסוקים במשהו אחר, אל תדאגו. מישהו אחר ידאג לזה. לא עוד שיחות שלא נענו ולא עוד הזדמנויות שלא נענו.


האם מספר טלפון HOT MOBILE מאפשר לשוחח מכל מקום?

ממש ככה – הוט מובייל מספר טלפון וירטואלי מאפשר לשוחח מכל מקום – משום שהוא לא קשור למכשיר פיסי, אתם יכולים לקבל שיחות מכל מקום ברחבי העולם. כגון – אתם יכולים לקבל מספר טלפון וירטואלי כמספר שירות הלקוחות שלכם בחינם. הלקוחות שלכם יוכלו עכשיו להתקשר אליכם מכל מקום, מבלי להבין שהם מתקשרים למספר טלפון וירטואלי. זוהי דרך אפקטיבית להגביר את היעילות של צוות העובדים שלכם כאשר הם עובדים מהבית.


ותאכלס…

ברגע שתתחילו להשתמש במספר טלפון וירטואלי, על ידי הצטרפות אל הוט מובייל מספר טלפון, אתם באמת תתחילו לשים לב ליעילות שלו עבור הארגון שלכם. הוא מציע יתרונות מקצועיים משמעותיים בעלות סבירה מאוד. חשוב לציין, זה יאפשר לכם להפריד בין העבודה והחיים האישיים שלכם ולהבטיח שאחד לא ייפול לשני.

הוט מובייל מספר טלפון

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: