הוט מובייל מכירות

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

חבילת גלישה 150GB

 • חבילת גלישה 150GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 110 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
26
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G READY

 • חבילת גלישה 300GB
 • 3,000 דקות שיחה ו-3000 SMS
 • 180 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
29
90
לחודש בלבד!
 •  

חבילת גלישה 5G 750GB

 • חבילת גלישה 750GB
 • 5,000 דקות שיחה ו-5000 SMS
 • 500 דקות לחו"ל ל-27 יעדים
 • גלישה באפליקציות נבחרות
 • מחיר קבוע לשנה
54
90
לחודש בלבד!
 •  

הוט מובייל מכירות של טלפונים ניידים מהווה מהפכה של ממש בעולם המודרני. מדובר גם על מותרות וגם על נוחות. הטלפון הנייד עוזר לבני האדם לתקשר, לבצע עסקאות עסקיות ולבדר את עצמם. ממכשיר פשוט של טלפון בתנועה, הטלפון הנייד עבר מטמורפוזה למכשיר יד שיכול לבצע הרבה פעולות, כמו למשל – לקבל שיחות, להיות מותאם אישית להצהרת סגנון, להפוך למכשיר בדרכים להאזנה למוזיקה, צפייה בסרטונים וסרטים, ופלטפורמה שממנה תוכלו לקנות כרטיסי נסיעה וכרטיסים לסרטים, לקבל עדכוני ספורט, לבדוק לוחות זמנים יומיים ולהיכנס לאינטרנט, על מנת לשלוח ולקבל דואר אלקטרוני ולקיים ועידות וידאו. אנא ממכם, תקראו למן תחילת דברינו ועד לסיום שלכם, מכיוון שטלפונים ניידים, מלבד הברור מאליו, מגיעים עם מצלמות ומכשירי הקלטת וידאו ונגני MP3.


מה הערך המוסף של הוט מובייל מכירות?

אין רק ערך מוסף אחד של הוט מובייל, כי אם שלושה ממנו –

1.       מתוך אתרי הסלולר הרבים אפשר לקבוע את האיכויות של יצרנים שונים של טלפונים ניידים ולברר מהם היתרונות והחסרונות של דגמים שונים.

2.        ניתן לגלוש באינטרנט ולצפות בכל הדגמים בשוק ולקרוא ביקורות ומאמרים על כל סוג.

3.        אם אתם חדשים בכל העולם של טלפונים ניידים, אתם יכולים דרך מאמרים אינפורמטיביים שפורסמו באינטרנט לגלות מה אתם כמשתמשים תצטרכו בטלפון הנייד.                   אתם יכולים לגלות איזה טלפון נייד יתאים ביותר לצרכים שלכם ולא לרכוש טלפון נייד עם תכונות שלעולם לא תשתמשו בו.

הוט מובייל מכירות
הוט מובייל מכירות


מה מאפשרות המכירות של הוט מובייל?

אם אתם אמיצים מספיק, אתם יכולים לקנות טלפון נייד מיד שנייה באינטרנט. לעתים קרובות טלפונים ניידים בקושי נמכרים באינטרנט עבור שליש ממחיר העלות האמתית שלהם. יש בזה הרבה יתרונות, כמו למשל – יתרונות מידיים – כאשר לאתרים מקוונים שמוכרים טלפונים סלולריים יש ערכת חליפין נהדרת כמו גם מבצעים אשר נושאים בחינם כמו אביזרי טלפון סלולרי יחד עם רכישת טלפונים סלולריים.


מה הן ההמלצות הגורפות של הוט מובייל בטרם שתרכשו טלפון נייד?

ההמלצות הגורפות של הוט מובייל בטרם תרכשו טלפון נייד הן כדלקמן –

 1. תשתמשו בביקורות מומחים מקוונות, על מנת לברר על מפרט נמוך וגבוה.
 2. בטרם שאתם בוחרים טלפון נייד, תחשבו על היבטים, כמו למשל – גודל, משקל, תכונות, טכנולוגיה, אמינות, האם הטלפון הנייד עדין או חזק, עלויות תיקון וכיוצר בזאת. ישנו תיעוד מקוון על טלפונים ניידים שיאפשרו לכם להשוות בין התכונות והיתרונות והחסרונות של טלפונים שונים.
 3. לאינטרנט יש אפשרויות רבות – אתם יכולים לרכוש טלפון נייד מאתר היצרן או מאתרי אינטרנט מקוונים, כמו של הוט מובייל מכירות, אשר מציעים טלפונים ניידים בהנחות ללא תחרות או מאתרי מכירות פומביות, שבהם אתם יכולים להציע הצעה לדגם טלפון לבחירה.


האם כדאי לרכוש מחברת הוט מובייל דרך האינטרנט?

על ידי הבחירה בקניית טלפון נייד באינטרנט, בקונסטלציה של הוט מובייל מכירות, יש לכם תוספת מותרות של השוואת קניות. אתם יכולים להשוות לא רק עלויות, כי אם אף תכונות של דגמי טלפונים ניידים שונים באמצעות כלים מקוונים.


האם מכירות הוט מובייל יספקו לכם דרכי תקשורת?

בהחלט, הוט מובייל מכירות יספקו לכם דרכי תקשורת – טלפונים ניידים מספקים את האמצעים לתקשר עם חברים, משפחה, עמיתים לעבודה, ובעצם רוב אוכלוסיית העולם באופן מידי. בניגוד למכשירי תקשורת קודמים, הם יכולים להיות בהישג יד עבור המתקשר בכל עת ולהשתמש בהם בכל מקום בו יש אות.


האם המכירות של הוט מובייל יעזרו לכם לשלוח הודעות טקסט?

בוודאי כי הוט מובייל מכירות יעזרו לכם לשלוח הודעות טקסט – הודעות טקסט מאפשרות לבני האדם לתקשר עם הודעות כתובות קצרות. במקור, טלפונים השתמשו בטכנולוגיית SMS, המאפשרת שליחת אותיות, מספרים וסמלים, אך לאחרונה, טכנולוגיית MMS אפשרה לשלוח גם מולטימדיה, כמו לדוגמה –  תמונות וסרטונים. שליחת הודעות טקסט היא דרך נהדרת לשלוח למישהו הודעה מידית חשובה, מכיוון שבניגוד לדואר אלקטרוני, יש סיכוי גבוה יותר שאנשים יקראו את הטקסטים שלהם מיד.


האם הוט תסייע לכם לצלם תמונות וידאו?

מן הסתם, הוט מובייל מכירות תסייע לכם לצלם תמונות ווידיאו – המון בני אדם אפילו לא מחזיקים במצלמה בימינו כי לטלפון הנייד שלהם יש את כל יכולת צילום התמונות והווידאו שהם דורשים. לאחר שהמדיה נקלטה, אפשר לשלוח אותה לאחרים באמצעות דואר אלקטרוני, הודעות או Bluetooth; או פורסם באינטרנט בכמה קליקים בלבד. טלפונים ניידים רבים מציעים גם תוספות, כדוגמת – עריכת תמונות. יותר תמונות מצולמות בטלפונים ניידים מאשר מצלמות מסורתיות בימינו, הודות לשיפורים בטכנולוגיה.


וברמיזה קטנה…

בזכות הוט מובייל מכירות, טלפונים ניידים שינו באופן קיצוני את האופן שבו אנשים עובדים, מתרועעים, מתארגנים ומשעשעים את עצמם.

הוט מובייל מכירות

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: