הוט להצטרפות

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

עסקת הוט להצטרפות שירותי אינטרנט וטלוויזיה הינה דרך פשוטה ובדרך כלל זולה יותר לשלב את השירותים הדיגיטליים השונים שלכם לכדי מנוי אחד. בדרך כלל זה מקל וחסכוני יותר לקבל את כל שירותי הטלקום שלכם – לרבות – טלוויזיה דיגיטלית, אינטרנט וטלפון ביתי – תמורת תשלום חודשי בודד. שילוב שירותי הטלוויזיה והאינטרנט שלכם לחבילה אחת עשוי לחסוך לכם זמן, מאמץ וכסף בכל חודש. כמו כן, החבילות של חברת הוט כוללות כיום גם גישה לפלטפורמות סטרימינג. מה כשלעצמו מביא אפילו יותר תוכן טלוויזיה לחבילה שלכם בעת הוט להצטרפות, ויכול לחסוך לכם כסף גם על כל שירותי הסטרימינג השונים שבהם אתם משתמשים. אם תחליטו ממש לקרוא ברצף, תבינו כי בעיקרו של דבר, כיום קל יותר מאי פעם להתאים את חיבור האינטרנט שלכם לחבילת טלוויזיה מאותו הספקית, ואף לבצע סינרגיה של תכניות הטלוויזיה והסרטים המועדפים עליכם במקום אחד.


מה היא חבילה משולשת של הוט להצטרפות?

עסקת חבילת אינטרנט וטלוויזיה שמוצעת על ידי הוט להצטרפות מאפשרת לכם להוסיף שירותי טלוויזיה לחבילת האינטרנט שלכם, על פי רוב בתעריף חודשי מופחת. חלק מספקי האינטרנט הטובים ביותר מפעילים הנחות מיוחדות אם תוסיפו עוד מהשירותים שלהם לחוזה שלכם בעת ההצטרפות. במידה ואתם צופים באופן קבוע בטלוויזיה דיגיטלית, אתם יכולים בסיכומו של יום לחסוך המון כסף בראייה שנתית באמצעות הוספה של שירות טלוויזיה לחבילת האינטרנט שלכם, ככל שהספק שלכם מסוגל לספק את שניהם. אז לא רק שקל יותר לנהל אותו, אלא שבדרך כלל זה גם משתלם יותר מאשר לשלם שני חשבונות נפרדים עבור אותה חוויה ואפשרויות צפייה בערך.

כמו כן, אתם יכולים להוסיף מנויים להזרמת טלוויזיה, כמו לדוגמה – Netflix או Disney Plus להצעות הטלוויזיה הדיגיטלית והאינטרנט שלכם. זה יאפשר לכם לקבל גישה לכל דרכי הבידור שלכם בעזרת שירות משולב אחד.

הוט להצטרפות

האם הצטרפות להוט מבטיחה את העסקה הכי טובה שתוכלו לקבל?

מציאת עסקת האינטרנט והטלוויזיה המתאימה ביותר, על ידי הוט להצטרפות, הינה סוג של יצירת איזון בין מספר הערוצים והשירותים שאליהם תרצו לגשת לבין העלות הכוללת של החבילה. עסקאות טלוויזיה ו- Wi-Fi אשר מציעות עשרות ערוצים, והרבה תוספות, יהיו מן הסתם הרבה תכניות וסרטים לבחירה. אך יש להניח שהם גם מגיעים עם עמלות חודשיות גבוהות בהרבה ועלויות הקמה גדולות יותר. כאשר שאם תבחרו בשירותי האינטרנט והטלוויזיה בעלות נמוכה, אולי יהיו לכם פחות ערוצים ושירותים לבחירה, אבל לא תשלמו יותר ממה שאתם אמורים בגין תכניות שאתם מעולם לא צופים בהן. אז עסקת האינטרנט והטלוויזיה הטובה ביותר היא זאת שמציעה בדיוק את מה שאתם צריכים במחיר הסביר ביותר.


מה כוללת הצטרפות לשירותי הוט בתחום הטלוויזיה?

הוט להצטרפות של טלוויזיה בכבלים מספקת טלוויזיה לבית שלכם על ידי רשת מעורבת של כבלים סיבים אופטיים וכבלים קואקסיאליים, ופחות ציוד צריך להתקין כדי להתחיל. אך אם לא הותקן בביתכם חיבור כבלים בעבר, עדיין תצטרכו איש מקצוע או מהנדס שיבקר בביתכם ויגדיר אותו.


מה כוללת ההצטרפות לעניין הסטרימינג?

הוט להצטרפות לעניין שירותי סטרימינג הפכו חיש מהר לנורמה באופן שבו אתם צורכים תכניות טלוויזיה וסרטים בבית. חלפו ועברו להן התקופות של המתנה לשעות הערב עד שתוכנית הטלוויזיה האהובה עליכם תשודר, חיפוש באוסף ה- DVD שלכם אחרי סרט לצפייה בסוף השבוע, או רכישת תכנית טלוויזיה יקרה. שירותי סטרימינג של חברת הוט מאפשרים לכם לגשת לספרייה אדירה של תוכן לפי דרישה, משמע – יש באפשרותכם לצפות במה שתרצו, מתי שתרצו, רק באמצעות לחיצת כפתור וחיבור לאינטרנט כראוי. רובכם בוודאי משתמשים לפחות בשירות סטרימינג אחד בימינו, בנוסף או במקום שירותי טלוויזיה אחרים בתשלום, ורבים מספקי האינטרנט והטלוויזיה הגדולים משלבים כעת שירותי סטרימינג בממירים שלהם.


מיצוי החלק הארי של דברינו

אם אתם אוהבים לצפות בטלוויזיה – במיוחד ספורט חי, תכניות טלוויזיה גדולות וסרטי שוברי הקופות האחרונים – אז הוט להצטרפות שכוללת חבילת טלוויזיה בתשלום נרחבת בהחלט תהיה שווה את הכסף שלכם. אגירת המנוי שלכם בעסקת טלוויזיה ואינטרנט ביתית עשויה בסופו של דבר לחסוך לכם הרבה כסף על חשבונות לאורך השנה. כשזה מגיע לתוכן בלעדי, יציאות של סרטים חדשים ואף אירועי ספורט, חבילות טלוויזיה בתשלום הן אחת הדרכים הטובות ביותר לצפות בהכול במקום אחד.

הוט להצטרפות

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: