הוט כבלים

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

הוט כבלים היא כבר מזמן המקור העיקרי לבידור בטלוויזיה עבור מרבית משקי הבית הישראלים. אפשר לגשת בלי כל בעיה לתוכניות הטלוויזיה האהובות שלמדתם לאהוב בלחיצת כפתור השלט בלבד. ככל שהטכנולוגיה בתחום הטלקומוניקציה התקדמה, הטלוויזיה בכבלים מתמודדת עם תחרות קשה מאתרי אינטרנט ומפלטפורמות הזרמת וידאו. וככל שתמשיכן לקרוא תגלו כי לטלוויזיה בכבלים יש עדיין יתרונות חזקים שהופכים אותה לכלי שירות יקר ערך במרחבי מדינת ישראל.

 

האם הוט כבלים מסתברת כהצעה מאוד משתלמת?

הוט כבלים וכל מיני הצעות חבילות עשויים להתגלות כמשתלמים לעומת שירותי לוויין וסטרימינג. תכניות אלה יכולות למלא את צרכי הבידור שלהם במלואם, תוך כדי הקפדה על מסגרת התקציב שלכם. יש באפשרותכם לבחור את הערוצים שלכם ולקבל את החבילה הרצויה במחיר הרצוי. אין צורך להוציא כסף נוסף על תכניות שונות, מכיוון שאתם יכולים להתאים באופן אישי את מספר הערוצים ואיכותם. קבלת חבילות טלוויזיה בכבלים אלו יכולות להיות נוחות מאוד עבור בני אדם עם טעמים והעדפות שונות.

הוט כבלים
הוט כבלים


האם שירותי הכבלים של הוט מספקים חוויית צפייה מדהימה?

מן הסתם, שירותי הוט כבלים מספקים חוויית צפייה יציבה ואמינה, בעוד שיציבות היא אחד היתרונות המרכזיים של טלוויזיה בכבלים והקצה המוביל שלה על פני טלוויזיות בלוויין ואתרי סטרימינג באינטרנט כמו למשל – נטפליקס. טלוויזיות בלוויין חשופות לשיבושים הנגרמים על ידי מזג האוויר, כגון גשם, סופות קשות, ומשבי רוח פתאומיים. אתרי סטרימינג תלויים בעוצמת האות של WiFi. במקרים שבהם אות ה- Wifi חלשה, הצופים יחוו חציצה ושיבושים בתוכניות שלהם בנטפליקס. אובדן אות WiFi עשוי לקצר את המופעים ותצטרכו להמתין עד אשר שהחיבור יחזור להיות יציב. לטלוויזיה בכבלים אין מגבלה כזו כשמדובר בצפייה בתוכנית טלוויזיה בכבלים. כמעט כל הזמן, תוכלו לצפות בזרימה חלקה של תכניות הטלוויזיה האהובות עליכם מבלי שתצטרכו לדאוג לגבי שיבושים. המקרים היחידים שבהם תכניות טלוויזיה בכבלים עשויות לצאת מתקניות הם כאשר יש פגמים או נזקים משמעותיים למערכת הכבלים, כמו כבל שבור או נתב שאיננו תקין. מלבד זאת, אתם יכולים לצפות בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליכם בכל שעה של היום, בכל מזג אוויר ובכל עונה. אפשרויות ערוצים נרחבות של הטלוויזיה בכבלים נותנות לכם את הנוחות של בחירת תכניות ממש משובחות מתוך מערך נרחב של ערוצים זמינים. מספר הערוצים יכול להשתנות בהתאם לחבילות ולחבילות המנויים של ספק שירותי הטלוויזיה בכבלים. הספק שלכם יכול להציע לכם מבחר רב של חבילות טלוויזיה בכבלים שאתם יכולים לבחור מהן והוא גם יכול להתאים את החבילה למסגרת התקציב ולהעדפות תכניות הטלוויזיה שלכם. רוב הספקים יספקו לכם מערך ערוצים שבו תוכלו לבחור חבילה העונה על ההעדפות של כל אחד מבני המשפחה.


האם באמצעות הוט הכבלים ניתן לצפות בפרסומות ולהתוודע למוצרים חדשים?

כאשר אתם צופים בטלוויזיה באמצעות הוט כבלים, פרסומות רבות מופיעות בין כל מיני תכניות. מותגים רבים מציגים את המוצרים והשירותים שלהם לצרכנים בצורה של פרסומות. כמו כן, הציבור יכול להיות מודע לדברים חדשים שיוצאים לשוק. מודעות אלו חיוניות אף בשביל לעדכן אתכם בדברים שמגיעים לעולם הזה. יש הפסקות קטנות בין התוכניות שעוזרות לבני האדם להסיח את דעתם מדברים אחרים. לעתים, זה יכול להיות מאוד מתסכל, כי אם מישהו צופה בתוכנית ואז פרסומת נכנסת בין לבין זה יפריע לו למדי. זוהי דרך נפלאה למכור כל מוצר על ידי שיווקו בטלוויזיה.


האם הוט כבלים פונה לכל בני המשפחה?

הדבר הגדול בטלוויזיה הוט כבלים הוא שמערך הערוצים הוא בעיקר משפחתי – יש ערוצים שכל המשפחה יכולה לצפות בהם יחד. בואו נודה על האמת, לעתים אתם אוהבים פשוט לשלוט בשלט של הטלוויזיה שלכם ואתם רוצים לחקור מופעים נפלאים שמוצגים בזמן מסוים. מרבית משתמשי הטלוויזיה בכבלים מתרגלים גלישה בערוצים או סריקה מהירה בערוצי טלוויזיה שונים, על מנת למצוא משהו מעניין לצפות בו. אפשרות שכזאת ממש לא זמינה באתרי סטרימינג. הדבר הטוב ביכולת לסרוק ערוצים בקלות הוא שתוכלו להיתקל בתוכנית טובה במשבצת זמן מסוימת. סדרת הטלוויזיה, הסבון או תכנית הספורט האהובה עליכם יכולה להיות משודרת בשעה מסוימת בימים מתוכננים ספציפיים. בעת ההמתנה לימים ולזמנים אלו, תוכלו לסרוק אחר ערוצים שיש בהם תכניות מעניינות או שיש להם תכניות דומות למועדפים שלכם. גלישה בערוצים היא דרך מהנה לבסס לוח זמנים והרגל צפייה בטלוויזיה בקרב משתמשי טלוויזיה בכבלים. זה נותן לכם תחושת חופש ושליטה לצפות בתוכניות שאתם רוצים בכל זמן נתון. בנוסף לכך, זה נותן לכם ולצופים אחרים בטלוויזיה את ההזדמנות לצפות לסירוגין בתוכניות האהובות עליכם, אשר משודרות באותה משבצת זמן או סמוכה. זה ישים במיוחד אם אתם חולקים טלוויזיה יחידה שכל בני המשפחה יוכלו לצפות בה.


רשימה אחרונה

אם אתם משתעממים בצפייה בסרט או בתכנית בודדים, אתם עשויים בקלות לעבור לערוץ אחר. קיימים ערוצים שונים בהם ניתן לקבל סרטים, חדשות, סדרות וכיוצא בזאת. אתם יכולים לחקור כל ערוץ אחד אחד ולבחור את הערוץ המועדף עליכם. לפעמים, כשאתם צופים בטלוויזיה הוט כבלים עם החברים והמשפחה שלכם, ייתכן שהם לא יאהבו את מה שאתם צופים בו. אם יש לכם כבלים, הם יכולים לבקש ממכם פשוט להחליף ערוץ ולצפות במה שהם אוהבים.

הוט כבלים

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: