הוט טריפל

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

אין באמת על הוט טריפל. הנה טיפ בחינם שיעזור לכם לחסוך כסף לשארית החיים שלכם. כעת, שהצלחנו להשיג את תשומת הלב שלכם, נאמר שתמיד עדיף לאגד, או לקבץ, חשבונות טלוויזיה, אינטרנט וטלפון ביחד, משמע דיל של טריפל. אומנם אתם רוכשים בד בבד יותר שירותים, אבל בפועל אתם למעשה חוסכים יותר כסף על פני רכישת שירותי טלוויזיה בכבלים, שירותי אינטרנט ושירותי טלפון בנפרד. אל תאמינו לדברי הפתיח שלנו, "טוב מראה עיניים", ועל כן פשוט תחליטו לקרוא את המאמר הזה למן ראשיתו ועד לתומו, ותיווכחו במו עינכם כי צרור מאגד זה של שלושת השירותים הוא דרך פשוטה, מהירה ובלי כל טרחה, שנוסף על הכול גם יעזור לכם לחסוך כסף. אנחנו חיים בעידן דיגיטלי, עולם שבו כמעט לכל בני האדם יש מחשב, טלפון נייד, טאבלט, מנוי טלוויזיה דיגיטלית וספק של שירותי אינטרנט. תקבצו את כל אלה לחשבון נוח אחד, ואיגוד זה יכול לחסוך לכם הרבה כסף.

 

האם הוט טריפל הוא בעצם "הרביעייה המנצחת"?

באופן מובהק, נבהיר בזאת, כי שירותי הוט טריפל הם בעצם "הרביעייה המנצחת" – ההתפתחות הטבעית של שירותי טריפל באה לידי ביטוי בכך שהספקים עוברים לכלול בחירה נוספת בחבילות שלהם, ומה יותר הגיוני מטלפונים ניידים? התגובה לכך נקראת שירותי משחק מרובע – או משחק ארבע – בתעשיית הטלקומוניקציה. במובן הזה, החברות, ממש כמו חברת הוט, מרחיבות את הכיסוי שלהן לאינטרנט, לכבלים, לטלוויזיה בתשלום ושירותי הטלפון הנייד. עם הופעתם של דברים כמו למשל – נטפליקס, בתקופתנו אנו, המעבר לבחור, לערבב ולהתאים את התוכניות, הערוצים וספקי הטלוויזיה בשידור חי הפך ליותר וליותר פופולרי. זה יכול להיות הסימן לשינוי עבור שירותי הטריפל, וזאת בשל העובדה שהצרכנים כיום מתמקדים בבחירת החבילות שמתאימות יותר לאורח החיים האישי שלהם, הספקים כבר לא אחראים לכך. שירותי הטריפל יצטרכו לעמוד בקצב של נוף הטלקומוניקציה המשתנה חדשות לבקרים, שפונה יותר לקהל הצעיר יותר, תוך כדי תנועה. משחק מרובע זה בסדר ונחמד מאוד, אך אתם לא מסוגלים באמת לחזות את השתנות השוק. ספקים הבינו זה מכבר שבריות כאלו ואחרות דווקא מעדיפות לשמור את חוזי הטלפון שלהן בנפרד, במיוחד הדור הצעיר. לגבי העתיד של שירותי הטריפל, מה זה אומר? עתיד הטלוויזיה בכבלים, הטלפון והאינטרנט יכולים להתרחק מחבילות לצעירים, אך דבר אחד בטוח, טלפונים ניידים ושימוש באינטרנט פה כדי להישאר לעולם ועד, ואין זה משנה איך הם מונגשים בכלל.

הוט טריפל
הוט טריפל


האם שירותי הוט הטריפל פשוטים לכדי ניהול?

אכן כן, שירותי הוט טריפל פשוטים לכדי ניהול – באפשרותכם לבצע סינרגיה של כמה שירותים ביחד מספקי שירותים שונים, אך אז אתם פשוט תוותרו על המעלות של בחירת ספק שירות יחיד – אחד מרכזי הוא פחות כאבי ראש. בעוד שיש לכם מנעד נרחב של בעיות עם טלוויזיה בכבלים, טלפון או אינטרנט, כל דקה שאתם מבזבזים בניהול היא דקה מבוזבזת שניתן היה לנצל אותה לפעילויות פרודוקטיביות אחרות, כמו לדוגמה – עבודה או עסקים. המובן של הדברים הוא שאתם ממש לא צריכים לחבוש כובעים מרובים או להתקשר לספקי שירות מרובים – יש סגולות שניתנות לכימות של ייעול הפעילויות הניהוליות שלכם. בנוסף לכך, זה אפקטיבי יותר בעוד שאתם נהנים ממערכת יחסים עם חברה אחת, כמו חברת הוט – קל יותר לנהל את החיוב הכספי ופחות מורכבות כללית.


האם הטריפל של חברת הוט בעצם חוסך לכם זמן יקר?

ברור כי הוט טריפל בעצם חוסך לכם זמן יקר – בטח, זאת הזכות שלכם לבזבז את הלילות שלכם בחיפוש ברשת האינטרנט, נואשים כדי לגלות את המבצעים הטובים ביותר באינטרנט, טלוויזיה בכבלים ושירות טלפון אלחוטי. האפשרות שלכם להזמין שירותים נפרדים מחברות תקשורת נפרדות, ואז לבזבז עוד יותר זמן בניהול הרבה חשבונות נפרדים וחודשיים. שירותי צרור מקבל אתה צריך לשלם חשבון חודשי מהיר וקל. בנוסף, בכל עת שתצטרכו עדכן את השירותים שלך, יש לך שאלה, או, אלוהים יעזור לך, בעיה, רק אתה צריך להתקשר לספק שירות אחד עבור טלוויזיה בכבלים, גישה לאינטרנט, אלחוטי טלפון וטלפון ביתי. אחד ונגמר זה הרבה יותר כיף.


האם הוט טריפל תייעץ לשם התאמת השירותים לצרכים שלכם?

זה לא רק הניהול הפשוט שאתם רוצים לשקול, כי עליכם להביא בחשבון גם את הדרישות הנוספות שלכם. במקרים שונים, ככל שהצריכה הביתית שלכם גדלה, או שאתם מקבלים יותר חברים למשפחה, ייתכן שתרצו להרחיב את חבילת הוט טריפל שלכם ביחד עם שירותים חדשים, רוחב פס גדול יותר או יותר ערוצים. ככל שתתעסקו עם יותר ספקי שירות, באופן הזה תוכלו להירתע יותר להתרחב ולשדרג את השירותים שלכם. ספקית השירות הוט, המתאימה ביותר, תעזור לכם להתאים את ערוצי הטלוויזיה, מהירות האינטרנט ורוחב הפס של הטלפון מבלי להציב מכשולים מיותרים בדרך שלכם.

ו
הנה לפה סונף

חבילה ניתנת להתאמה אישית, על ידי שירותי הוט טריפל תבנו חבילה מותאמים אישית – צרור לא אומר לשלם על דברים שאתם לא צריכים. תאגדו את השירותים שלכם הכול ביחד, בחירת ערוצי טלוויזיה בכבלים, תכנית נתונים בטלפון אלחוטי וגישה לאינטרנט, על מנת לבנות את החבילה הכי משתלמת שלכם.

הוט טריפל

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: