הוט טלוויזיה

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לשלושה חודשים
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לשלושה חודשים
 •  

הוט טלוויזיה בכבלים אכן הייתה אחת מהמקורות החלוצים בכל הקשור לבידור טלוויזיה. תכניות הטלוויזיה האהובות עליכם נמצאות במרחק של לחיצת כפתור אחת. חברות הטלוויזיה בכבלים, כמו למשל – חברת הוט, גדלו עם חלוף השנים והן מספקות תכונות ונוחות משופרים למשתמשים. בפאר היצירה שלנו הוטמעו ערכים רבים על הוט טלוויזיה, ולכן אנחנו יותר מנשמח באם תקראו למן התחלת מאמר זה ועד לסיומו, וכך תגלו עובדות לגמרי חדשות על כל הנושא שמסביב לקיום של הוט טלוויזיה.

 

למה כדאי לבחור את הוט טלוויזיה?

באם אתם חושבים על אפשרות הסטרימינג העדכנית ביותר, להלן מספר שיקולים לשמירה על מנוי הטלוויזיה בכבלים, דהיינו – הוט טלוויזיה, שכבר יש לכם. הזרמת טלוויזיה וסרטים קלה מאי פעם, אך עדיין יש מספר סיבות לשמור על שירות הטלוויזיה בכבלים שלכם דרך חברת הוט. בטרם שתשאלו – האם כדאי לכם לבטל את המנוי של טלוויזיה בכבלים, פשוט תקראו את התוכן שלפניכם, והנה מספר דברים שמומלץ ממש להביא בחשבון כשחושבים אם כדאי או לבטל מנוי לטלוויזיה בכבלים –

 1. תכניות טלוויזיה מועדפות – האם התוכניות אשר מועדפות עליכם זמינות רק באמצעות תכנית טלוויזיה בכבלים, או לחלופין שאתם יכולים להשיג אותן לפי דרישה או עם אנטנת טלוויזיה?
 2. עלות – האם תכנית אינטרנטית בלבד תעלה לכם פחות, אותו הדבר, או יותר כסף? אתם יכולים לגלות שחבילת אינטרנט וטלוויזיה בעצם יחסכו לכם הרבה כסף.
 3. ספורט – בדרך כלל זה חשוב כשמחליטים אם לשבור חוזה של טלוויזיה בכבלים. אם אתם מחובבי הספורט הגדולים, אתם יכולים לגלות ששמירה על תכנית הטלוויזיה בכבלים שלכם הינה האפשרות הטובה ביותר. אמנם, שירותי סטרימינג רבים מציעים כיום את היכולת לצפות בקבוצות ספורט גדולות משחקות, אבל זה ממש לא אותו הדבר.
 4. משא ומתן – האם ספק הטלוויזיה בכבלים הנוכחי שלכם מוכן לנהל משא ומתן אתכם ולהוריד את התעריף שלכם, כמו גם להוסיף הטבות אחרות, על מנת לשמור אתכם כלקוח שלו?
 5. הרגלי צפייה – אם אתם באמת משתמשים במנוי שלכם לטלוויזיה בכבלים באופן קבוע או פשוט נהנים מהיפוך ערוץ, אולי כדאי לשמור על הכבלים.
הוט טלוויזיה
הוט טלוויזיה


האם שירותי הטלוויזיה של הוט מספקים בידור אמין ואף יציב?

אין כל ספק, כי שירותי הוט טלוויזיה מספקים בידור יציב ואף בידור אמין – אחד ההיבטים שמשתמשים מחפשים ליציבותו ולאמינותו, וזה אחד היתרונות של מנוי לטלוויזיה בכבלים. זה המקום שבו לטלוויזיה בכבלים יכול להיות יתרון על פני טלוויזיה בלוויין או על פני שירותי סטרימינג מבוססי אינטרנט. כולכם בוודאי מודעים לעובדה של האטות ברשת, לא משנה כמה יקר או איכותי ספק האינטרנט שלכם. בכל זמן נתון קיימים תרחישים אשר לאורם אתם צריכים להיות עדים למהירויות בפיגור או אפילו לבעיות גלישה באינטרנט. במקרים שכאלו, אי אפשר לגשת לשירותי סטרימינג, וזאת משום שהם דורשים חיבור אינטרנט יציב. אז, תמיד יכולים להיות מצבים שבהם אתם רוצים לצפות בתוכניות האהובות עליכם בנטפליקס, אך סובלים מחציצה ומפיגורים מאוד מעצבנים. אתם לחלוטין לא צריכים לדאוג לגבי אובדן אות בעת צפייה בתוכניות האהובות עליכם בטלוויזיה בכבלים. אין מגבלות לגבי צפייה בטלוויזיה בכבלים. באופן הזה שמשתמשי טלוויזיה בכבלים נהנים מחוויית צפייה ללא חציצה ללא שיבושים שלעתים קרובות מחסלים את כל האווירה. גם במקרה של שינוי פתאומי במזג האוויר, יש להניח שטלוויזיה בכבלים לא תושפע כמו טלוויזיה בלוויין.


האם הוט טלוויזיה מספקת ספורט חי וכל הדרמה שמתלווה לעניין?

ברור כשמש, כי הוט טלוויזיה מספקת ספורט חי וכל הדרמה שמתלווה לעניין – נטפליקס זה די טוב, על פניו, אך לא תצליחו למצוא בנטפליקס את הסופרבול או את האולימפיאדה. אם אתם נמנים על חובבי הספורט, תרצו לפחות חבילת טלוויזיה בסיסית בכבלים או בלוויין, על מנת לצפות בקבוצות ובספורט האהובים עליכם מכל. בטח, אולי תוכלו לקבל נקודות עיקריות באינטרנט או לצפות במשחק מאוחר יותר, אבל זה לא מתקרב להתרגשות של צפייה באופן ישיר. אמנם אתם יכולים למצוא זרמים חיים של ספורט במקום שאתם מתגוררים בו, אבל זאת לא אופציה עבור רבים.


הנה איחוד דברינו

אם שירותים פנטסטיים מפתים אתכם, ביחד עם החופש לבחור במה שאתם צופים, שירותי הוט טלוויזיה בכבלים נותנים לכם את אותו חופש ועוד קצת. מרבית ספקי הכבלים מציעים גישה לאלפי כותרים לפי דרישה, הזמינים מתי – ואיפה – שאתם רוצים אותם.

הוט טלוויזיה

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: