הוט טלוויזיה מחיר

טריפל סיבים אופטיים

69
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל FIBER READY

69
החל מ-
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 500 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל מדורג

69
החל מ-
 • סטרימר/ יוזר (תלוי בתמיכת הטלוויזיה)
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טלוויזיה בלבד

54
החל מ-
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • ממיר מג’יק HD ו-HD נוסף

הוט טלוויזיה מחיר חשוב מאוד. אחת הסיבות העיקריות לשמור על מנוי הכבלים שלכם היא שאתם יכולים לגשת למנעד נרחב של רשתות ולצפות בשפע של תכנים. כאשר תגמרו אומר לקרוא את המאמר הזה למן תחילתו ועד לסיומו, תדעו, כי אף במידה ואתם נמנים על חובבי הקולנוע, חובבי הספורט, מחפשים בידור על מנת להעסיק את הילדים שלכם, מחפשים תכניות בישול, או לחלופין אף במידה ואתם סתם מעוניינים להתעדכן בחדשות בשידור חי, לשירותי הטלוויזיה של הוט יש מקום של כבוד בשבילכם.

 

האם הוט טלוויזיה מחיר מכסים גם שירותי ערוצי חדשות?

באופן מובהק מצהיר בזאת, כי הוט טלוויזיה מחיר מכסים גם שירותי ערוצי חדשות – ערוצי חדשות הינם עוד סיבה ממש הגיונית לדבוק בטלוויזיה בכבלים של חברת הוט. המון ערוצי מדיה גדולים בעצם לא יאפשרו לכם לצפות בשידור חי, אלא אם כן יש לכם כבר מנוי לטלוויזיה כבלים. אחרת, אתם תהיו תקועים עם קטעי וידאו קצרים בשביל ליהנות מן החדשות. עם שירותי טלוויזיה מסורתיים, תיהנו מגישה לכל מיני סוגים של ערוצי חדשות, בשביל לספק את סדר ההעדפות שלכם, כמו גם לספק לכם את התוכן המעניין ביותר. עם טלוויזיה בכבלים, יש לכם את הזמינות להישאר מעודכנים בערוצי חדשות מקומיים, בעלונים חשובים בקהילה שלכם. אלה לא אפשרויות אם אתם תשתמשו אך ורק בשירותי סטרימינג.

הוט טלוויזיה מחיר
הוט טלוויזיה מחיר


האם שירותי הוט טלוויזיה במחיר סביר כוללים גם תכניות טלוויזיה גמישות?

אכן כן, שירותי הוט טלוויזיה מחיר סביר כוללים גם תכניות טלוויזיה גמישות – כמעט כל ספק טלוויזיה בכבלים מציע לכם מערך ערוצים שונה על בסיס מספר הערוצים הזמינים, מה שמאפשר לכם לבחור את הערוצים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. חלק מהספקים הללו אפילו יאפשרו לכם להתאים את חבילת הטלוויזיה שלכם, מה שיאפשר לכם לבחור באילו ערוצים לצפות הכי הרבה, ובאילו ממש לא. אז לא תרגישו מחויבים לשלם תוספת במחיר עבור משהו שאפילו לא תצפו בו. זה מוזיל את המחיר של חבילת הטלוויזיה שרכשתם ומשאיר לכם יותר כסף בכיס שלכם.


האם שירותי חברת הוט טלוויזיה במחיר הוגן מאפשרים לכם ליהנות משירותי DVR?

אי אפשר באמת להתווכח עם הטיעון, כי שירותי חברת הוט טלוויזיה מחיר הוגן מאפשרים לכם ליהנות משירותי DVR – מה שבאמת צריך להיות ללא ויכוח, הוא שסטרימינג עדיף מכיוון שאתם לא צריכים לצפות בתכניות הטלוויזיה בשידור חי עם שירותי סטרימינג. ברם, כל חברות הכבלים הגדולות, בלי יוצא מהכלל, מציעות אפשרויות כמו למשל – DVR. האם אתם סבורים כי תעדיפו סטרימינג בשל הסיבה שאתם יכולים לצפות בתוכנית שלכם דרך מכשיר הנייד שלכם בזמן שאתם ממתינים לעלייה למטוס? באפשרותכם לעשות את זה אף עם כבלים באותה קלות. המון חברות תקשורת מאפשרות לכם ליהנות מגישה ל- DVR מכל מכשיר, מה שהופך את ההתעדכנות לסופר נוחה. לפיכך, מהפן האחר, תגידו שאתם רוצים לצפות בשידור חי , על מנת ששום דבר לא ייהרס לכם בזמן הגלישה באינטרנט – אתם ממש לא יכולים לעשות זאת עם הרבה ספקי סטרימינג. בדרך כלל, אתם צריכים להמתין למחרת היום עד שהתוכנית תהיה זמינה לצפייה שלכם, אל תחשוב אפילו על כניסה לטוויטר לפני כן.


האם הוט טלוויזיה מחיר מתעלים על מחיר שירותי הסטרימינג?

אנו מבינים כי הוט טלוויזיה מחיר יכול להיות הוצאה כספית די גדולה, אך כאשר אתם מוסיפים את כל ההוצאות הכספיות בגין שירותי הסטרימינג, לפעמים אתם באמת לא חוסכים הרבה כסף. אתם עדיין יכולים לספק את העדפות הטלוויזיה בכבלים שלכם עבור תג מחיר זול יותר.


והנה נספח

ונסיים את הנספח שלנו בכך שעליכם פשוט לבדוק את החוזה שלכם עם חברת הכבלים שלכם, כדי למנוע חיובים מיותרים. אם אתם חייבים לשלם דמי ביטול חוזה, אולי יהיה יותר הגיוני שהכסף שלכם ימתין עד סוף החוזה שלכם, כדי לבטל את החוזה. זאת ועוד, אל תניחו שבגלל שאתם לא רואים את חבילת הערוצים המושלמת שלכם מופיעה באתר האינטרנט של חברת הוט, זה לא אופציה. תצרו עמה קשר, ותנסו לנהל משא ומתן עם נציג המכירות שלה, בוודאי שיהיה לה חשוב ביותר לשמור על הלקוחות שלה והיא תהיה מוכנה ליצור חבילה מתאימה יותר בשבילכם, לנקוט באפשרות של הוט טלוויזיה מחיר מופחת.

הוט טלוויזיה מחיר

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: