הוט טלוויזיה מבצעים

טריפל סיבים אופטיים

69
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל FIBER READY

69
החל מ-
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 500 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל מדורג

69
החל מ-
 • סטרימר/ יוזר (תלוי בתמיכת הטלוויזיה)
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טלוויזיה בלבד

54
החל מ-
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • ממיר מג’יק HD ו-HD נוסף

מנוי לטלוויזיה בכבלים עדיין יכול לענות על צרכי הבידור הבסיסיים שלכם, אבל הכול תלוי כמובן בכל העניין שסובב מסביב לרעיון של הוט טלוויזיה מבצעים. באם תחליטו, ברוב אדיבותכם, לקרוא למן ראשית דברינו אלו ועד לסופם, תבינו, בין יתר הדברים, שאתם יכולים לקבל תוכן טלוויזיה בלעדי, כמו למשל – שידורי ספורט חיים, ערוצים בתשלום לפי צפייה, כותרים לפי דרישה ואירועים מיוחדים, אם מסגרת התקציב שלכם לא מהווה עבורכם מגבלה. חרף העובדה כי טלוויזיה בכבלים עדיין מציעה כה הרבה יתרונות, היא עדיין מקור חשוב לבידור עבור רוב המשפחות במרחבי מדינת ישראל.


האם הוט טלוויזיה מבצעים משפרת את המוניטין שלה עם נתונים דמוגרפים ספציפיים?

בלי כל ספק, הוט טלוויזיה מבצעים משפרת את המוניטין שלה עם נתונים דמוגרפים ספציפיים – במונחים של אותות טלוויזיה, אותות דיגיטליים הינם הטכנולוגיה הכי מתקדמת כיום, וזאת הסיבה שיותר ויותר בני אדם מנויים לטלוויזיה בכבלים של חברת הוט. עם כמה ספקי שירותי טלוויזיה, אשר מציעים עד כמה מאות ערוצי טלוויזיה לבחירה, הטלוויזיה בכבלים הרחיבה את האופקים עבור הצופים הרגילים. הוט טלוויזיה מבצעים  יכולה לסייע בשיפור של המוניטין שלה עם נתונים דמוגרפיים ספציפיים, כאמור לעיל, במקרים מסוימים, אפשר למקד הנחות מכירות או מבצעים, על מנת למשוך נתונים דמוגרפיים ספציפיים. זה לא נדיר שחברות מציעות מבצעים אשר מציעים הנחות לבני הגיל השלישי או לסטודנטים. אם חברת הוט רוצה לאפס ולמשוך קהל לקוחות ספציפי, הנחה במכירות ומבצעים הם דרך שכדאי לה לשקול ברצינות.

הוט טלוויזיה מבצעים
הוט טלוויזיה מבצעים


האם המבצעים בטלוויזיה של הוט יוצרים אושר בקרב הלקוחות?

ברור מאליו, כי הוט טלוויזיה מבצעים יוצרים אושר רב בקרב הלקוחות – המון בני אדם מסתמכים על הטלוויזיות שלהם בשביל הבידור והחדשות האחרונות. למטרות שכאלו יספיקו החבילות הבסיסיות ביותר מספקי כבלים במיקוד שלהם. יחד עם זאת, מי שמעדיף תוספות ורוצה עוד ערוצים, יכול לבחור במחירים היותר יקרים שיכולים להזדקק לציוד נוסף. חבילות טלוויזיה בכבלים יכולות להיות מושלמות יותר עבור הבריות שנהנות לצפות בטלוויזיה דרך כמה מאות ערוצים. נראה כי הוט טלוויזיה מבצעים יוצרים אושר – בהתאם להמון מחקרים שנעשו בנושא, נמצא כי מבצעים לגמרי משפיעים על האושר של האנשים, הבריאות והלחץ שלהם. כמו כן, נמצא כי שמקבלי המבצעים הללו חוו עלייה בשיעור של שלושים ושמונה אחוזים ברמות האוקסיטוצין והיו מאושרים באחד עשר אחוזים יותר ממי שלא נחשף למבצע. בנוסף לכך, שיעורי הנשימה שלהם ירדו בשלושים ושניים אחוזים, קצב הלב ירד בחמישה אחוזים, ואף רמות הזיעה היו נמוכות פי עשרים לעומת בני גילם. כתוצאה מכך, הם הרגישו רגועים יותר ופחות לחוצים. חרף העובדה שקונים בעידן המודרני כמעט דורשים עסקאות, הם עדיין מוצאים תענוג ושמחה בקבלת הצעה בלעדית. בדרך כלל, סיבה למסיבה הינה הוט טלוויזיה מבצעים בלתי צפויים של מותג מועדף שלעתים רחוקות מחלק הנחות או מפצעים. לרוב, די בהפתעה המבורכת של מכירת קידום מכירות בתיבת הדואר הנכנס של הלקוחות, בשביל לעורר מסע קניות נרגש.


האם הוט מעודדת את קהל היעד להשלים את הרכישה הבאה?

בוודאי נסכים עם העובדה, שלאורה הוט טלוויזיה מבצעים מעודדים את קהל היעד להשלים את הרכישה הבאה שלו – עבור משק בית הממוצע שיש לו בבית לפחות שתי טלוויזיות או יותר, שירותי טלוויזיה בכבלים הם האפשרות המומלצת, וזאת מכיוון שהוא יכול לספק בנוחות יותר מטלוויזיה אחת בכל פעם, שלא כמו הטלוויזיה בלוויין, אשר מחייבת שלכל טלוויזיה יהיה מקלט משלו, משמע – הוצאות כספיות נוספות במונחים של חיוב חודשי. קמעונאים מצליחים מחזקים את השורה התחתונה שלהם באמצעות כמה ערוצים. בידיעה שבסיס הלקוחות שלהם יכלול רוכשים שמשלמים בשמחה מחיר מלא, ואף רוכשים שמחכים בשקיקה להופעת מבצע חדש, מותגים חכמים מספקים מבצעים מיוחדים לחלקים שונים ברשימת אנשי הקשר שלהם, על מנת לעודד את כולם להשלים את הרכישה הבאה.


ולפינאלה

כאשר ספקי שירותי כבלים מציעים שילוב של ערוצים בכבלים ומקומיים, ספקי לוויין על פי רוב גובים בנפרד עבור הערוצים המקומיים. זה נוסף על החשבון החודשי הרגיל. אם אתם צריכים אך ורק שירותי טלוויזיה בכבלים בסיסיים, בשביל ללכת עם הערוצים המקומיים שלכם, כדאי שתתוודעו לכל העניין של הוט טלוויזיה מבצעים, ככלות הכול, אתם ממש לא צריכים לשלם הוצאה כספית נוספת רק כדי ליהנות משניהם.

הוט טלוויזיה מבצעים

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: