הוט טלוויזיה וטלפון

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

כאשר חושבים ברצינות על הוט טלוויזיה וטלפון, עולה השאלה מה היא הבחירה באיזה טלפון נייד לקנות שמספק ומרגיש נכון, בחירה שבהחלט יכולה להיות די קשה. המון בני אדם שכבר מחזיקים טלפון נייד, או  לחלופין שיש להם שירותי טלוויזיה בכבלים, מסתקרנים ומתפתים בלי כל בעיה עם הטלפון סלולרי העדכני ביותר או בעל עוצמה גבוהה. זאת בעצם אחת הסיבות מדוע זה דבר טוב לשקול לרכוש טלפון נייד עדכני ומתקדם. חלק מהקוראים יכולים שלא להסכים עם דברינו, במיוחד משום שטלפונים ניידים מתקדמים הם על פי רוב די יקרים. הבשורות הרעות הן שמה שבני האדם הללו לא מצליחים להבין הוא שיש יתרונות רבים ברכישה של דגם הטלפון הנייד העדכני ביותר או המתקדם ביותר. בעוד שהמדיום של הטלוויזיה הוצג בפעם הראשונה, לצופים לא הייתה ברירה אלא להשתמש באנטנות על הגג או באנטנות שנקראו דאז – אוזן ארנבת, על מנת לקבל אותות שידור. אם מיקום המשדר ומיקום הטלוויזיה לא היו אידיאליים, האות עלולה הייתה להיות חלשה עד כמעט לא קיימת בכלל. על מנת להתמודד נכונה עם אובדן האות הזה, חלק משירותי הטלוויזיה המקומיים העבירו כבלים קואקסיאליים ללקוחות כאלו ואחרים, ששילמו דמי מנוי, בשביל לכסות את הוצאות העסק. זה הפך לדור הראשון של שירותי טלוויזיה בכבלים, חרף העובדה שהוא לא תוכנן לעשות יותר מאשר לספק ללקוחות את אותם שידורי רשת, בדיוק כמו אלה עם קליטה ברורה דרך אנטנות.  אם תיאותו לקרוא את המאמר שהכנו בדמי ימים, מראשיתו ועד לתומו, תבינו כי טלוויזיה בכבלים מודרנית, או יותר נכון לומר – הוט טלוויזיה וטלפון, לעומת זאת, מציעה כמה יתרונות על פני שידורי הטלוויזיה האנלוגיים המקוריים באוויר. אחד היתרונות הראשונים שבהם התייחסו מערכות הטלוויזיה בכבלים המוקדמות ביותר היה קליטה טובה יותר.

 

האם השירותים של הוט טלוויזיה וטלפון משופרים כיום?

ברור כי השירותים של חברת הוט טלוויזיה וטלפון משופרים כיום – טכנולוגיית טלוויזיה בכבלים ושל הטלפון כיום מאפשרת אף לערוצים רבים לחלוק שטח שידור באותה מערכת מסירה. במקום לשמור על משדרים נפרדים לכל ערוץ באוויר, אותה מערכת שידור מסוגלת לשאת מאות ערוצים באמצעות הקצאה של כל אחד מהם תדר מסוים לאורך הספקטרום. הערוצים הללו מספקים לצופים כל מיני סוגים של תכנות המכוונות לתחומי עניין ספציפיים. ערוצי השידור המסורתיים מציגים בדרך כחח דגימה של סוגים שונים של תכניות, אבל הם לא יכולים להקדיש את כל זמן השידור שלהם לסוג אחד של צופים. כמו כו, טלפונים חכמים של חברת הוט סוף כל סוף נעשים חכמים יותר בשירות בני האדם שמשתמשים בהם בפועל הלכה למעשה. אם אתם תרים אחרי דגם טלפון חדש, אתם עשויים לצפות לתצוגה גדולה וחדה יותר שקלה יותר לצפייה, הופעה טובה יותר, ואולי בפעם הראשונה, סוללה שתוכלו לסמוך עליה במשך יום שלם לפני שתזדקקו לעוד טעינה.

הוט טלוויזיה וטלפון
הוט טלוויזיה וטלפון


האם שירותי הטלפון והטלוויזיה של חברת הוט מצטיינים בגמישות?

באופן שלא משתמע לשתי פנים, שירותי הוט טלוויזיה וטלפון מצטיינים בגמישות החבילה והתוכנית. רוב חברות הכבלים מספקות שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפון. משמע – שאתם יכולים לשלב טלוויזיה עם אינטרנט ו/או שירות טלפון, על מנת לחסוך סכום כסף רציני. הצעות חבילות הינן לרוב חסכוניות יותר ומאפשרות לכם לנהל כמה שירותים תחת אותו חשבון אחד. זה חוסך לכם את הטרחה של מספר חשבונות עבור שירותי תקשורת. זאת הסיבה שנראה כי משתמשים שלמים עם ספקי הטלוויזיה בכבלים האמינים שלהם, וזאת משום שחברת הוט מסייעת להם לקבל גישה טובה לחיבור אינטרנט מהיר יותר יחד עם מערך ערוצי טלוויזיה בכבלים מקיף, וטלפון, תוך כדי שימוש באותם הכבלים. במקרה שאתם רוכשים את אחת מהחבילות האטרקטיביות שמציעות מנוי באמצעות ספק שירותי הכבלים שלכם, יוצע לכם מודם ביחד עם חבילת הכבלים. כמו כן, יש עוד שיפורים בטלפון שמגיעים כיום – אף מצלמות הטלפונים החכמים השתפרו. לרובם יש חיישנים עם לפחות שמונה מגה פיקסל ומאפשרים לצלם סרטוני וידאו בחדות גבוהה.


צירוף עובדות

למערכות טלוויזיה בכבלים רבות יש גם את היכולת לספק למנויים שירות טלפוני וגישה לאינטרנט או לטלפון באמצעות מודם דיגיטלי מהיר. אפשרי לאגד את כל השירותים הללו, תחת השירותים של הוט טלוויזיה וטלפון, בתעריף חודשי סביר למדי, ובאופן הזה לבטל את הצורך בחשבונות נפרדים לטלפון ולאינטרנט ולטלפון אצל ספקים אחרים.

הוט טלוויזיה וטלפון

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: