הוט טלוויזיה ואינטרנט

טריפל סיבים אופטיים

69
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל FIBER READY

69
החל מ-
 • ממירי פייבר ומיני
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 500 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טריפל מדורג

69
החל מ-
 • סטרימר/ יוזר (תלוי בתמיכת הטלוויזיה)
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • תשתית אינטרנט 1000 מגה
 • קו טלפון ביתי עם שיחות ללא הגבלה בארץ לנייחים וניידים

טלוויזיה בלבד

54
החל מ-
 • כל הערוצים פתוחים (מלבד ערוצים חיצוניים)
 • ממיר מג’יק HD ו-HD נוסף

נראה כי בשנים האחרונות, הוט טלוויזיה ואינטרנט היו שני סוגים שונים של שירות לרוב משקי הבית במרחבי מדינת ישראל. אך ככל שעברו להן השנים, העולם הדיגיטלי הפך לכאורה עצום וחסר גבולות, ויצר מעבר לשתי ההמצאות הגדולות הללו להיפגש ולשלב אחד. חברות תקשורת שונות, כמו חברת הוט, התחילו לשדרג את ההצעות שלהן, והציעו טלוויזיה בכבלים ושירות אינטרנט באיכות גבוהה בפרומו אחד. ממש טוב תעשו באם תמשיכו לקרוא, ותגלו כי השפעת האינטרנט בטלוויזיה יצרה השפעה גדולה בתעשיית הטלקומוניקציה. חבילות טלוויזיה בכבלים ואינטרנט החלו להתפתח כמבצעים המוצעים באמצעות כל מיני חברות תקשורת, מתוך המטרה להרחיב את השירות שלהן על ידי התקוות והתוכניות לספק הצעות מהירות ואמינות. זאת גם הסיבה שבגללה נוצר מסלול המוביל לתחרות עזה בשוק התקשורת של העידן המודרני. והחברה, חברת הוט, שמציעה סוג ייחודי של שירות חבילות טלוויזיה בכבלים ואינטרנט מובילה את הדרך.

האם רכישת השירותים של הוט טלוויזיה ואינטרנט מספקת תחושת הישגיות וסיפוק?

מן הסתם, רכישת השירותים של הוט טלוויזיה ואינטרנט מספקת תחושת הישגיות וסיפוק – באופן כללי, ניתן לומר, כי רכישה של דבר מה יקר נותנת תחושה של הישגיות. זה מספק יחסית לדעת שהדבר שרכשתם כעת באמת שווה את זה לאחר ביצוע המון מחקרים וחודשים של חיסכון. מכשירי דגל חכמים יכולים להיות שימושיים למדי במשך שנים רבות – מיותר לציין שטלפונים חכמים מתקדמים, בפרט הדגמים החדשים, מצוידים בטכנולוגיה ניידת דיגיטלית עדכנית, אם לא העדכנית ביותר, וניתנים להתאמה אישית רבה. בשל כל זאת, זה בוודאי יהיה שימושי במשך כמה שנים טובות.

הוט טלוויזיה ואינטרנט
הוט טלוויזיה ואינטרנט


האם שירותי הוט אינטרנט וטלוויזיה יותר נוחים מאשר בחירה של שירות אחד?

באופן וודאי נדווח בזאת, כי שירותי הוט טלוויזיה ואינטרנט יותר נוחים מאשר בחירה של שירות אחד משני השירותים. במציאות העכשווית, בני האדם יכולים כעת לצפות בענף הספורט שאהוב עליהם, בתוכניות טלוויזיה ובחדשות האחרונות בשליטתם. קיימות כיום כל מיני חברות, כמו לדוגמה – חברת הוט, אשר מציעות חבילות המכסות אף שירותי אינטרנט והן שירותי טלוויזיה בכבלים, כולל דרך מתקדמת ביותר לצפייה בטלוויזיה. הצופים עשויים כיום ליצור את רשימות ההשמעה האישיות שלהם ובמקביל, הם יכולים להקליט את תכניות הטלוויזיה או את הסרטים שהם צופים בהם. והחלק המרגש ביותר בכל העניין הזה הינו שיש לצופים שלט רחוק שמופעל קולי, שבו גלילה לערוצי טלוויזיה כבר איננה רלוונטית, אלא רק אומרת את הפקודה – תצפו בשם-ה- TV תכנית, והצופים יראו את התכנית מופיעה על גבי המסך. ברם, עם חיבור אינטרנט מהיר בבית. באפשרותכם לצפות בקבוצת הספורט האהובה עליכם, תוך כדי פעולה בצפייה ישירה ואף ביכולתכם להקליט אותה ולצפות בה שוב ושוב בפעם אחרת. כל אחד ממכם יכול לחוות שירות טלוויזיה בכבלים אמין ושירות אינטרנט במהירות גבוהה בד בבד. כמו למשל – באם אתם חפצים ליידע את כל העולם ואשתו על קיומה של תכנית טלוויזיה או סרט מסוים שאתם צופים בהם עכשיו, אתם יכולים לעדכן את חשבונות המדיה החברתית שלכם בו זמנית באמצעות הישארות מחוברת לאינטרנט.


האם הוט מאפשרת ליהנות ממבצע בחבילות?

מן הסתם, הוט טלוויזיה ואינטרנט מאפשרים לכם ליהנות ממבצע בחבילות – כשאנחנו אומרים פרומו בחבילות, זה סוג של שירות שמציעות חברות מסוימות, כמו למשל – חברת הוט, שבהן הן מספקות יותר משירות אחד על חשבון שירות מאוחד אחד. שירות מסוג שכזה הופך את חייהם של בני האדם לקלים וטובים יותר, וזאת משום שמרבית חברות התקשורת מציעות אותו במחיר נמוך יותר בהשוואה למחיר המקורי של רכישת כל שירות בנפרד. ככל שהטכנולוגיה משתנה עם חלוף השנים, כך גם הדברים בעולם הטלקומוניקציה במציאות העכשווית. הרבה הצעות פרומו הוצגו, שם דברים טובים מגיעים בשניים או בשלושה. חבילות אלו כוללות כמו לדוגמה – טלוויזיה בכבלים פלוס אינטרנט, טלוויזיה בכבלים פלוס אינטרנט פלוס טלפון, או לחלופין שירותי אינטרנט פלוס טלפון בלבד, בהתאם לרצונות שלכם, וחיוני במקביל ללמוד על חבילות הכבלים הללו, באופן הזה שאתם פשוט תבינו על מה בדיוק אתם אמורים לשלם, ואם השירות שאתם מקבלים אכן שווה את זה.


וקץ אמירתנו

בעידן המודרני, אנשים יכולים כיום לצפות בענף הספורט האהוב עליהם, בתוכניות טלוויזיה ובחדשות האחרונות בשליטתם. קיימות הרבה חברות בימינו, כמו לדוגמה חברת הוט, אשר מציעות חבילות של הוט טלוויזיה ואינטרנט שמכסות אף שירותי אינטרנט והן שירותי טלוויזיה בכבלים, כולל דרך מתקדמת ביותר לצפייה בטלוויזיה.

הוט טלוויזיה ואינטרנט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: