הוט הצטרפות

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

הוט הצטרפות נשמע כרעיון אדיר בעת מעבר למקום חדש, שגם ככה הוא מגיע בדרך כלל עם הרבה רשימות של מטלות. אחד מהפריטים הללו ברשימה שלכם יהיה, סביר להניח, מציאה של ספק שירותי אינטרנט חדש, בפרט באם התרחקתם מהשכונה הקודמת שלכם. אנחנו ממש מבקשים ממכם, מכל הלב, תקראו את המאמר הלה למן ראשיתו ועד לסיומו, וכך שתבינו שאם שמא בחרתם את ספק שירותי האינטרנט הראשון ברשימה כאשר עברתם רק כדי לבצע את המטלה הזאת, עכשיו, לאחר זמן מה בדירה החדשה שלכם, אתם בוודאי כבר מבינים כי שירותי האינטרנט שלכם לא ממש אמינים, או לחלופין שתג המחיר קפץ לאחר שתמחור ההיכרות הסתיים ואתם חייבים שירות של טלפון, או של טלוויזיה, או של אינטרנט הרבה פחות יקר. ופה בדיוק נכנסת לפריים הוט הצטרפות.


מה יש לקחת בחשבון לפני שפועלים במשימת הוט הצטרפות?

ייתכן שתוכלו ממש לחסוך כסף באמצעות מעבר לספק חדש, ולבצע הוט הצטרפות, עבור שירותי האינטרנט, או הטלפון הנייד, או הטלפון הביתי, כמו גם הטלוויזיה. דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתם פועלים במשימת הוט הצטרפות הם – תדברו עם הספק הנוכחי שלכם ותאמרו לו שאתם חושבים לעבור לספק חדש, לשם קבלת עסקה זולה יותר. הספק שלכם אולי יציע לכם דיל זול יותר, על מנת לגרום לכם להישאר עמו. אם אתם ממש לא מעוניינים להישאר עם הספק הנוכחי שלכם, תנסו להבין אם תחויבו בדמי יציאה כדי לצאת מהשירות שלו. על פי רוב תחויבו בדמי יציאה אם ​​אתם בחלק מהדרך של חוזה לתקופה קצובה, וזה עשוי להיות יקר למדי. שמא עדיף לכם להמתין עד שהחוזה הנוכחי שלכם יסתיים. אם אתם לקראת סיום החוזה שלכם, הספק שלכם צריך ליצור אתכם קשר, כדי להזכיר לכם שהגיע סיום החוזה. כמו כן, הספק שלכם יודיעו לכם על העסקאות הזמינות הטובות ביותר שלו.

הוט הצטרפות
הוט הצטרפות


מדוע לבחור באופציה של הצטרפות להוט, שתחליף את ספק שירותי הטלוויזיה, האינטרנט והטלפון שלכם?

מומלץ לבחור באופציה של הוט הצטרפות, שתחליף את ספק שירותי הטלוויזיה, האינטרנט או הטלפון שלכם, מכיוון שספקים אלו פועלים באזורים ספציפיים, באופן הזה שבכל פעם שאתם עוברים בית, קיימת ההיתכנות שתצאו מחוץ לאזור השירות של הספק הנוכחי שלכם. בתרחיש שכזה, לא תהיה לכם ברירה, אלא למצוא ספק חדש לכל השירותים שהוזכרו לעיל.


האם הצטרפות לחברת הוט קשורה לכך שתוכלו לקבל כל מיני הטבות?

אכן כן, הוט הצטרפות קשורה לכך שתוכלו לקבל כל מיני הטבות – תשאלו את הספק שלכם אם הוא יכול להציע לכם טלפון או שירותי אינטרנט זולים יותר. אתם יכולים למצוא את פרטי ההתקשרות שלו באתר האינטרנט שלו או במכתב שהוא שלח לכם. אולי תוכלו לקבל עסקה זולה יותר שנקראת תעריף חברתי, באם תצטרפו להוט.


האם ההצטרפות מלווה בקביעה של הצרכים שלכם באינטרנט קודם כל?

לא קיים כל עוררין על כך, כי הוט הצטרפות מלווה בקביעה של הצרכים שלכם באינטרנט קודם כל –

 1. הצעד הראשון בקביעת צרכי האינטרנט שלכם הינו בחירה אילו סוגי אינטרנט יכולים לענות על הצרכים הללו בצורה הטובה ביותר. למרות שתמיד כיף לקבל יותר מהירות גלישה, המהירויות שאתם צריכים תלויות במידה רבה בכיצד אתם משתמשים באינטרנט.
 2. בתים עם הרבה מכשירים מחוברים – אם יש לכם בית חכם מחובר לאינטרנט, או למשפחה שלכם יש הרבה מכשירים, תבחרו כמובן בחיבור אינטרנט מהיר יותר.
 3. גלישה מזדמנת ומדיה חברתית – גלישה מזדמנת באינטרנט ומדיה חברתית לא דורשות הרבה מהירות. כל דבר של עד 25 Mbps אמור להספיק, כאשר הקצה הגבוה יותר של הטווח נותן לכם קצת מרחב התנועות להזרים סרט מדי פעם.
 4. הזרמת וידאו HD – מבחינה טכנית, אתם צריכים כ- 5 Mbps עבור הזרמת HD ו- 25 Mbps עבור הזרמת 4K דרך Netflix וכפול מזה עבור YouTube. במציאות, עם זאת, שירותים אלה נוטים לטעון מלכתחילה וידאו, במהירויות גבוהות בהרבה. אם אתם יכולים, לכו על חיבור של לפחות חמישים עד מאה Mbps.
 5. משחקים מקוונים – המשחקים דורשים רק מהירויות של שלושה עד שישה מגה בייט לשנייה, תלוי במפרטי המשחק, אך פחות מכך יכול להוות בעיה. לקבלת המשחק החלק ביותר, גיימרים מקוונים צריכים להתחבר במהירות של חמישים עד מאה Mbps או יותר.


וזאת החתימה שלנו

כדאי לבצע הוט הצטרפות בשל סוגי החבילות שהוט מציעה לכם, כמו לדוגמה – חבילות טריפל שכוללות טלפון קווי, אינטרנט וטלפון; חבילות טלוויזיה – שיש בהן ממירים מתקדמים, ערוצי פרימיום ואף ערוצי בסיס; חבילות טריפל של סיבים אופטיים, שכוללות תשתית במהירויות של חמש מאות או אלף מגה בייט.

הוט הצטרפות

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: