הוט הצטרפות לאינטרנט

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
49 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
49 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
49 לחודש בלבד!
 •  

 

 

הוט הצטרפות לאינטרנט תמיד מסתמנת בתור פתרון טוב מאוד, באם עברתם את תקופת העבודה המשותפת עם ספק שירותי האינטרנט הנוכחי שלכם, ומשום מה התעריפים שלו עלו, או לחלופין שגיליתם שעם כל העמלות הנוספות המחיר החודשי שלכם בשורה התחתונה גבוה בהרבה ממה שסוכם מלכתחילה, אולי אתם סקרניים לגבי האפשרויות הנוספות הזמינות כיום. במידה ותחליטו לכבד אותנו, ותחליטו לקרוא מראשית דברינו ועד לתומם, תגלו שזה ממש הוגן. שירותי האינטרנט יכולים להיות די יקרים וחיפוש אחרי תג מחיר הוגן יותר הוא סיבה מספיק מוצדקת להחליף ספק אינטרנט ולבחור באופציה של הוט הצטרפות לאינטרנט.


האם הוט הצטרפות לאינטרנט כרוכה בלא לאבד כליל את האינטרנט?

הרבה בני אדם שואלים בינם לבין עצמכם – איך אנחנו יכולים להחליף ספק אינטרנט, ולבחור בהיתכנות של הוט הצטרפות לאינטרנט, מבלי לאבד את האינטרנט? ובכן, הדרך הכי טובה לעבור בין ספקי אינטרנט מבלי לאבד את האינטרנט היא לחפוף את השירותים שלכם במספר ימים. חרף העובדה שתהיו חייבים לשלם בגין אותם הימים, זה מאפשר לכם להפעיל את השירות החדש שלכם לפני שהשירות הקודם שלכם ינותק.

הוט הצטרפות לאינטרנט
הוט הצטרפות לאינטרנט


האם מצטרפים להוט אינטרנט ונהנים מתנאי חוזה יותר טובים?

ברור מאליו, כי בבחירה של הוט הצטרפות לאינטרנט, נהנים מתנאי חוזה טובים יותר – להיות נעולים בחוזה ארוך טווח זה כנראה לא מצב אופטימלי בשביל מרבית בני האדם. הבשורה המשמחת היא שהמון ספקיות אינטרנט, כמו למשל – הוט, מתחילות כיום להציע אפשרויות מחודש לחודש, או רק לשלושה חודשים, על מנת שתוכלו להימנע מהתחייבויות חוזיות. אך זה גם אומר שאתם מוכרחים להשתחרר מהחוזה שאתם כבר נמצאים בו לפני שאתם מחליף ספק אינטרנט.


מה אומרים הסקרים על החלפת ספק, תוך כדי הצטרפות להוט אינטרנט?

הסקרים אומרים על החלפת ספק, תוך כדי הוט הצטרפות לאינטרנט, שמייצגים כדי לגלות עד כמה הצרכנים מרוצים משירות האינטרנט שלהם ומה נכנס להחלטה לעבור או להישאר עם ספק שירותי האינטרנט. הסקרים מראים שהישראלים מרוצים במידה רבה משירות האינטרנט שלהם, אך יש להם סיבה מסוימת לחוות חוסר שביעות רצון – ומתמודדים עם מכשולים שמקשים עליהם להחליף ספק שירותי אינטרנט. הסקרים הללו מצאו כי בשיעור של כשלושים ושמונה אחוזים ממשתמשי האינטרנט החליפו ספק שירותים בשלוש השנים האחרונות, יותר ממחציתם עברו להוט מסיבה שלא קשורה בהכרח להחלפת מגורים. נראה שרוב משתמשי האינטרנט מרוצים מהשירות שלהם. מרבית בני האדם שלא החליפו ספק אינטרנט, טוענים, על פי הסקרים, שהם אפילו לא שקלו זאת ברצינות. ובכל זאת, שלושים ושמונה אחוזים זה מספר משמעותי, ואחד שראוי לבדיקה נוספת.


למה בני האדם בוחרים בהיתכנות של הוט מצטרפים לאינטרנט?

כדי לענות על השאלה – למה בני האדם בוחרים בהיתכנות של הוט הצטרפות לאינטרנט, נעלה שני דברים – האחד, מחיר; והשני, ביצועים. כמעט רבע ממשתמשי האינטרנט הביתיים אינם מרוצים מהמחיר שהם משלמים עבור השירות, וארבעים ושבעה אחוזים מאלה שהחליפו ספק שירותי אינטרנט אמרו שהמחיר הוא סיבה מרכזית. אפילו יותר – בשיעור של ארבעים ותעשה אחוזים – טענו שהסיבה העיקרית שהם עברו היא בשביל לקבל חיבור אינטרנט מהיר יותר או בעל ביצועים גבוהים יותר.האם הצטרפות לאינטרנט של חברת הוט מסובכת למדי?

על פי מנעד נרחב של סקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי מספר לא מבוטל של בני אדם ישקלו להחליף ספק שירותי אינטרנט אם זה יהיה קל יותר לביצוע. הם נרתעים לא רק מהטרחה, כי אם אף משיקולים פיננסיים – הצורך להפקיד פיקדון חדש, לשלם דמי הקמה או התקנה, או לשלם דמי סיום מוקדם. דמי סיום מוקדם שכיחים במציאות העכשווית פחות עבור ספקיות אינטרנט מאשר עבור שירות טלפון סלולרי, אבל הם עדיין גורם מכריע, ולכן הוט הצטרפות לאינטרנט מסתבר כאפשרות הכי טובה כיום.


האם חברת הוט צריכה ליידע קודם כל את הלקוחות בנושא המהירות?

בהתאם לשפע של סקרים שנערכו בהיבט זה, נמצא עד כמה צרכנים זקוקים למידע ברור שיעזור להם לבצע בחירות נבונות לגבי שירות האינטרנט. מהירות היא גורם מרכזי שמוביל את בני האדם להחליף ספקיות אינטרנט, ולבחור באפשרות של הוט הצטרפות לאינטרנט – אך כמה ממכם באמת מבינים מה המהירות שאתם מקבלים? דיווחנו פעם כי שמונים אחוזים מהתושבים במדינת ישראל לא יודעים בכלל את מהירות הפס הרחב שלהם, והסקרים הנוכחים מצאו שרובם גורסים שגם החשבונות החודשיים שלהם אינם ברורים לגבי המהירות. אם ספקיות האינטרנט עומדות להתחרות על מהירות – מה שיהיה טוב לצרכנים וטוב לתשתית הפס הרחב במדינה – אז הצרכנים צריכים מידע טוב יותר על המהירות שהם צריכים ואיזה מהירויות הם מקבלים.


קצר וקולע

הרבה אנשים כיום בוחרים את ההיתכנות של הוט הצטרפות לאינטרנט, בשל המחיר והעמלות. גילינו בעבר שלקוחות סלולריים רבים אינם יודעים מהם דמי הסיום המוקדם שהם כפופים להם. מכיוון שחלק מספקי האינטרנט מתחילים להטיל עמלות אלה גם כן, הם צריכים להבטיח שהצרכנים מיודעים במלואם ויכולים להביא עמלות אלה להחלטותיהם.

הוט הצטרפות לאינטרנט

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: