הוטנט טלפון

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

במחשבה על הוטנט טלפון – רק לגלות מהו ספק הטלפונים הניידים הטוב ביותר עבורכם יכול להיות מאתגר מספיק, אך כיצד אתם יכולים לדעת איזה סוג תכנית מספק את התמורה הטובה ביותר לצרכים שלכם ושל בני המשפחה שלכם? כדי לגלות את התשובה לשאלה הכול כך חשובה הזאת, טוב תעשו באם תחליטו לקרוא למן ראשית הדברים שמוצגים לעיל ועד לסיומם. בדרך כלל זה פשוט ממש כמו בחירת ספק הטלפונים הניידים האופטימליים, בדיקת מפות הכיסוי של הטלפון הנייד ואף ניפוי תכניות טלפון נייד בתשלום מראש. מומלץ לשקול להירשם לתוכנית טלפון נייד משפחתי ולא ליחיד. ברם, כמו בכל ההחלטות החשובות, משמעותי לחשוב קודם כל מה בדיוק מתאים לכם והן מה מייצג את התמורה הטובה ביותר בשבילכם.

 

מה היא תכנית הוטנט טלפון נייד משפחתית?

כדי להבין מה היא תכנית הוטנט טלפון ניידמשפחתית, פשוט תעקבו אחרי דברינו – תכנית טלפון נייד משפחתית עובדת בדיוק כמו תכנית פרטית רגילה. ההבדל הוא שבמקום שזה יעבוד עבור קו או מספר טלפון נייד אחד, זה עובד עבור מספר קווים, בעוד שאתם יכולים לבחור כמה אתם רוצים להוסיף. למעשה, לספק לכם עסקת חבילה, זה מסתבר כזול יותר, וזאת משום שאתם משלמים תג מחיר נמוך יותר בנפרד, בשל הסיבה שספקית הטלפון הנייד מרוויחה מכך שכל בני המשפחה שלכם נרשמו בבת אחת. כמו למשל – ספקי טלפון סלולריים מסוימים יגבו עמלה קבועה עבור השורה הראשונה, ולאחר מכן יורידו בהדרגה את העלות עבור עוד קווי טלפון. ספקים אחרים יכולים לגבות ממכם את אותה עמלה עבור כל המשתמשים, אבל זה עובד זול יותר משום שאתם רוכשים שירותים בכמות גדולה.

הוטנט טלפון
הוטנט טלפון


באיזה תרחיש עדיף תכנית טלפון ברשות הוטנט אישית?

התרחיש שבו עדיף תכנית טלפון ברשות הוטנט טלפון אישית הוא כאשר תכנית משפחתית יכולה להיראות כמו הרעיון המושלם על פני השטח, אך היא לא מושלמת עבור כולם. יש מצבים שלאורם תכנית טלפון נייד אישית טובה יותר, אף במידה והיא כרוכה בתוכניות טלפון נייד נפרדות לבני המשפחה שלכם. באופן מכריע, אם כל אחד מבני המשפחה משתמש בטלפון נייד משלו בצורה שונה מאוד, זה יכול להיות ערך גרוע להשתמש בתוכנית משפחתית. לצורך העניין – אם רק אחד מבני המשפחה משתמש באופן נרחב בנתונים, ורוב התוכניות המשפחתיות מציעות נתונים בלתי מוגבלים, בסופו של דבר אתם תשלמו עבור שירות שאתם פשוט לא צריכים. במקום זאת, יכול להיות עדיף לרכוש תכניות חד קו לכל אחד מבני המשפחה, כך שהתוכנית תתאים יותר לצרכיו.


האם טלפון נייד מידי הוטנט דומה לטלפון נייח?

אולי אתם חושבים כי טלפון נייד מידי הוטנט טלפון וטלפון נייח זה אותו דבר, הלא כך? האמת היא שהם ממש לא אותו הדבר. לספקית הטלפון הנייד שלכם יכול להיות רשת נרחבת המאפשרת לכם לבצע שיחות כמעט מכל מקום ומכל מקום, לגשת לאינטרנט או להפעיל אפליקציות, אבל טלפונים ניידים משדרים אותות בצורה שונה מאוד מטלפונים נייחים. וזה ההבדל בין טלפון נייח לבין טלפון נייד – טלפונים ניידים משדרים דרך מגדלים יבשתיים. בעוד שאתם נמצאים באזור מסוים, התא הזה נישא על ידי המגדל הקרוב ביותר. אם אתם עוברים לאזור אחר, התא מצרף מגדל קרוב יותר, וכיוצא בזה. מכיוון שכך שאתם עלולים להיתקל באותות חלשים או שיחות שנכשלו בטלפון הנייד שלכם – או שאין מגדל שיתמוך בתא בקרבת מקום (מה שמוביל לביטול שיחות או לחוסר שירות) או שהמגדל רחוק מדי, והסלולרי לא נמצא. לא נתמך ככל שיכול להיות. טלפונים נייחים, לעומת זאת, אינם מסתמכים על מגדלים, כי אם הם משדרים אותות דרך לוויינים המקיפים את כדור הארץ. האות מהמכשיר שלכם משדר ישירות ללוויין הקרוב, אשר שולח את האות לשער הקרוב, או למרכז היבשתי, אשר לאחר מכן משדר את האות לטלפון המקבל; הטלפון הנייח המקבל יכול להיות קו קווי, טלפון סלולרי או טלפון סלולרי אחר. העובדה שאותות לוויין מועברים הרחק מעל כדור הארץ ואינם מסתמכים על מגדלים היא מה שעושה אותם שימושיים באזורים מרוחקים. זה יהיה בלתי אפשרי להציב מגדלי טלפונים סלולריים בכל מקום כדי להבטיח אותות מתמשכים – למשל, באמצע האוקיינוס ​​או במדבר המרוחק. זו הסיבה שטלפונים נייחים שימושיים יותר מטלפונים ניידים למי שנוסע לאזורים מבודדים או זקוקים לקישוריות במקומות מרוחקים.


ולמיצוי דברינו נאמר

מאז סוף שנות התשעים, טלפונים ניידים של הוטנט טלפון הפכו ממותרות להכרח בעולם העסקים. עם אנשים וחברות שהופכים יותר ויותר מחוברים, טלפונים סלולריים מאפשרים לכם לבצע מטלות עבודה בכל עת ובכל מקום שאתם עשויים למצוא את עצמכם.

הוטנט טלפון

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: