הוטנט הצטרפות

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

טריפל משפחתי עד 500MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 500 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טריפל משפחתי עד 1000MB

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • דקות שיחה ללא הגבלה לנייח ולנייד
 • אינטרנט עד 1000 מגה
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
69 לחודש בלבד!
 •  

טלוויזיה בלבד

 • עשרות ערוצים, 6 חבילות תוכן + ערוצי פרימיום
 • 2 ממירים כולל אחד מקליט
54 לחודש בלבד!
 •  

הוטנט הצטרפות מסתמנת כפתרון ממש מצוין, מכיוון שהטכנולוגיה המתפתחת מאפשרת לספקי שירותי אינטרנט כמו הוט לספק שירותים טובים יותר ללקוחות, ורבים יתחרו על העסק שלכם באמצעות הצעת תכניות אינטרנט טובות יותר. הבה ותחכימו – קראו את המאמר הזה למן התחלתו ועד לתומו, ותבינו, בין השאר, שלמרות שזה יכול להיות לטובתכם, בפרט אם אתם נאבקים עם ספק השירות הנוכחי שלכם, מעבר לספק שירותי אינטרנט אחר אינו עניין פשוט, אבל גם ממש לא תורה מסיני.


האם לפני הוטנט התחברות יש לקחת בחשבון את מהירות האינטרנט המוצעת לכם?

בהחלט שלפני הוטנט הצטרפות יש לקחת בחשבון את מהירות האינטרנט אשר מוצעת לכם – מהירות האינטרנט היא על פי רוב הסיבה העיקרית לכך שבני האדם בוחרים ספק אינטרנט חדש. חשוב לדעת מה המהירות האופטימלית לשימוש שלכם. ישנם שלושה סוגים של קישוריות לאינטרנט – DSL, שאמנם זול הוא איטי מאוד ומגיע כמעט ללא תמיכת לקוחות; כבל, בעל קיבולת גדולה להורדות; וסיבים אופטיים, שלמרות שהם חדשים יותר, יש להם את המהירות המהירה ביותר והם יכולים להתמודד עם מהירויות גלישה עצומות.


מה עליכם לשקול בטרם שתבחרו בהיתכנות של הצטרפות להוטנט?

מה שעליכם לעשות בטרם שתבחרו בהיתכנות של הוטנט הצטרפות הוא לחקור – בעוד שאתם שוקלים להצטרף לספק אינטרנט חדש, תחקרו את חומת האש והנתב שלו, אשר אחראים לטיפול בתעבורת הנתונים היוצאת שלכם.


מה המשקל של דואר אלקטרוני?

המשקל של דואר אלקטרוני בעת הוטנט הצטרפות, כאשר בדרך כלל אירוח אינו בעיה עבור בתים וחיבורים פרטיים, זה עשוי להיות בעיה מרכזית עבור ארגונים. אם הספק הנוכחי שלכם מארח את המייל שלכם, הקפידו לבצע עדכונים לפני המעבר. תצטרכו לעשות את אותו הדבר עבור אתר האינטרנט שלכם אם הספק הנוכחי שלכם גם מארח את זה.


כמה זמן לוקחת התקנה של הוטנט הצטרפות?

על מנת להבין כמה זמן לוקחת התקנה של הוטנט הצטרפות – לפני שתחליפו ספק שירותי אינטרנט, עליכם לוודא שאתם יודעים כמה זמן תארך ההתקנה. עם חברות מסוימות, יכול לקחת חודש עד חודשיים עד שיוכלו להתקין שירותים חדשים.


האם הוטנט בהצטרפות חפה "מכאבים" ואף מהירה למדי?

חשש נפוץ ולגיטימי כששוקלים להחליף ספק הוא האם ההצטרפות חפה מכאבים ואף מהירה למדי? איך מהירות הגלישה תושפע כשתחליפו ספק? חרף העובדה שעסקים רבים יכולים לקבל עסקה ושירות טובים יותר במקומות אחרים, לפעמים הם נרתעים מכל הטרחה אשר נתפסת וההפרעה הפוטנציאלית שנגרמה כתוצאה ממעבר לספק אינטרנט חדש. החדשות הטובות הן שהמעבר להוטנט הוא מהיר וללא כאבים.


מה חשוב שתיידעו בטרם ההתחברות?

הנה מה שחשוב שתיידעו בטרם הוטנט הצטרפות – מה שקורה כשאתם מחליפים את ספק האינטרנט בפס הרחב שלכם ישתנה מ- ISP לאחר, אבל להוט יש ניסיון של שנים במתן שירותים לעסקים ויודעת בדיוק כמה חשוב שתהיה כמה שפחות הפרעות לחיבור האינטרנט שלכם. אם אתם חוששים מאובדן הקליטה למשך זמן מסוים, ​​אל לכם, קרוב לוודאי שלא תשימו בכלל לב לשינוי. ברם, אנו ממליצים ליידע את חברת הוטנט מבעוד מועד על כל תאריכים מסוימים שיהיה מאוד לא נוח לבצע את ההתחברות שלכם, כמו לדוגמה – אם יש לכם שיחת ועידה מתוכננת עם לקוח או שאתם מתכננים להזרים אירוע מסוים בשידור חי ברשת החברתית.


האם אתם חייבים להפגין ידע טכני מסוים עם ההצטרפות להוטנט?

אתם בכלל לא חייבים להפגין ידע טכני מסוים עם הוטנט הצטרפות, לפני ביצוע ההזמנה שלכם, ידברו אתכם על מנת לברר אילו אפשרויות זמינות במיקום שלכם והמתאימות ביותר לעסק שלכם, ואז יטפלו בכל הצד הטכני. נציגי החברה ישלחו לכם נתב מוגדר מראש יחד עם סיסמה; פשוט תחברו אותו ותזינו את הסיסמה כשתתבקש. התמיכה הטכנית המומחית של הוטנט נמצאת רק במרחק שיחת טלפון אחת אם קורה משהו יוצא דופן שאתם צריכים עזרה בו.


סך הכול

החלפת ספק אינטרנט היא הרבה יותר קלה ממה שאתם חושבים. הוטנט הצטרפות אולי נשמעת מסובכת, אבל כמעט בכל מקרה זה די פשוט. כל מה שצריך זה בדרך כלל כמה קליקים ומילוי כמה פרטים, ואתם מסודרים.

הוטנט הצטרפות

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: