אינטרנט סיב

מחירים בלעדיים למצטרפים חדשים בלבד!

אינטרנט במהירות 300MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 600MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

אינטרנט במהירות 1000MB

 • האינטרנט המהיר בישראל
 • כולל תשתית וספק
 • התקנה בתיאום מיידי
 • ללא התחייבות
79 לחודש בלבד!
 •  

 

 

יודעי דבר מדווחים כי אינטרנט סיב לוקח את כל הקופה. כאשר אינטרנט מהיר ואמין הופך יותר ויותר צורך בסיסי וממש לא נחשב כמותרות, יותר ויותר אנשים רוצים ליהנות מקבלת גישה מתמדת ליישומים ולשירותי ענן חשובים במחשבים הנייחים, הניידים והטלפונים הניידים שלהם. וזה אפילו יותר נוח אם פגישת הווידאו החשובה הזאת עם עמיתים או לקוחות מספקת חוויה מהנה מבחינה ויזואלית ושמיעתית. ברם, המציאות לא תמיד כה אופטימלית. האם מוכרחים להמתין כמה דקות לפני שתגיע סוף כל סוף הורדה גדולה? האם אתם חייבים לסבול שיחות וידאו עם סאונד מועט ווידאו שנתקע כל הזמן? או שצריכים לחכות ברוגז ובעצבים כשדף אינטרנט חשוב נטען לאט, משבש את כל קצב העבודה שלכם? באם פשוט תמשיכו לקרוא, תגלו כי אלו הן בעיות עולם ראשון שכולכם חוויתם בזמן כזה או אחר. החדשות הטובות הן שבעזרת הטכנולוגיה המודרנית הכול נעשה הרבה יותר טוב. אינטרנט סיב אופטי מציע את אחת התרופות הטובות ביותר נגד אינטרנט איטי ולא אמין. בואו ותגלו למה סיבים אופטיים עשויים להציע לעסקים ואף לבני אדם פרטיים אפשרות אטרקטיבית.

 

האם אינטרנט סיב מציע לכם ערב רב של אמינות?

חיבורי אינטרנט סיב אופטי מציעים אמינות ביחד עם מהירות. לחיבורי סיב אופטי יש תמיד קישור ישיר ובלי כל הפרעה לשטח החברה שלכם, ובאופן הזה מונעים, או לחלופין ממזערים גורמים חיצוניים המעכבים את העברת הנתונים וקליטתם. מרחקים ממרכזיות מקומיות והתנהגות האינטרנט של השכנים ממש לא מהותיים. התוצאה של כל זה היא חיבורים אמינים במיוחד, שיחות וידאו ללא תקלות והורדות ללא מאמץ של קבצים גדולים בעת שכמה בני אדם בעסק שלכם יעבדו בו זמנית באינטרנט.

אינטרנט סיב
אינטרנט סיב


האם אינטרנט סיבים אופטיים מציע לכם את שיא המהירות?

אינטרנט סיב אופטי מציע לכם את המהירות המיטבית אשר זמינה בנוף האינטרנט הנוכחי. סיבים אופטיים מספקים מהירויות העלאה והורדה שנעות בין מאה מגה בייט ועד לעשרה ג'יגה בייט לשנייה. האם אתם נמצאים בטווח הגבוה יותר של המהירויות הגבוהות שהאינטרנט העסקי יכול לספק? במידה וכן, יש באפשרותכם להוריד בלי כל בעיה ערימה של תמונות ברזולוציה גבוהה במהלך שיחות וידאו מתמשכות באיכות HD לעמיתים או ללקוחות. בעבודה, תוכלו לפרסם בקלות מצגת וידאו באתר בית העסק, כאשר העמיתים שלכם, שנמצאים במרחק של מטר וחצי ממכם ישלחו במקביל תמונות וטקסטים ברזולוציה גבוהה לחוברת העסק החדש למעצב. חרף העובדה שמהירות הסיבים האופטיים הגבוהה ביותר הניתנת להשגה עשויות להיות מיותרות לשימוש ביתי, משתמשים עסקיים יכולים להפיק תועלת עצומה ממהירויות של מאות MBs או מספר GBs לשנייה.

 

האם האינטרנט סיב אופטי ניחן ביכולת עקבית פנומנלית?

ונתחיל מהעובדות. אינטרנט סיב אופטי ממלא אחר הסטנדרטים הכי גבוהים להעלאה או להורדה של נתונים ברשת האינטרנט, הווה אומר – כמות הנתונים שאתם יכולים לשלוח ואף לקבל. כמו כן, אינטרנט סיב אופטי מציע את האיכות הטובה ביותר. זה בולט במיוחד באיכות השמע והווידאו. אתם לא רק יכולים ליהנות מהטלוויזיה ומהאינטרנט בצורה אינטנסיבית יותר, עם תמונות וסאונד שמתפוצצים לתוך הסלון או בניין המשרד שלך בבהירות, חדות וחלקות יותר, כי אם אתם יכולים גם לארגן פגישות ושיחות וידיאו פרודוקטיביות יותר. סיבים אופטיים מאפשרים ניהול שיחות באיכות גבוהה בזמן שהקולגות שלכם ממשיכים לעבוד בלי כל הפרעה. הדבר נובע מכך שבמידה ואתם מתקשרים או מנהלים פגישות ב-4k, לסיבים אופטיים יישאר מספיק רוחב פס.


האם האינטרנט סיבים בר קיימא והן חסכוני באנרגיה?

מן הסתם, אינטרנט סיב אופטי חסכוני באנרגיה ובר קיימא – סיבים אופטיים חסכוניים יותר באנרגיה מחיבור אינטרנט מסורתי. הדבר נובע מכך שבניגוד לכבלי הנחושת המשמשים בחיבורי אינטרנט מסורתיים, כבלי הסיבים האופטיים משתמשים באור ולא בחשמל על מנת לתקשר. יחד עם זאת, עסקים במיוחד יכולים לחסוך באופן מהותי בחשבונות האנרגיה שלהה. למרות שאנשים פרטיים יכולים לחסוך כמה עשרות ₪  בשנה, החיסכון לעסקים בינוניים וגדולים מסתכם בדרך כלל באלפי ₪. אף כבלי חשמל מנחושת אינם אופטימליים מנקודת מבט סביבתית. הם יכולים להתנפח, ולגרום למתכות כבדות להגיע לאדמה .


שלהי המאמר

ספקי אינטרנט סיב אופטי, כדוגמת – חברת הוט, יכולים להשתמש באופן חופשי ברשת הסיבים. מה שאומר שיש לכם את החופש לקחת מנוי סיבים אופטיים עסקיים או פרטיים עם חברות שונות. All-in או אינטרנט בלבד? מגבלת נתונים או אין מגבלת נתונים? הזרמת מוזיקה וצפייה בטלוויזיה ללא הגבלה דרך האינטרנט? אתם יכולים להחליט באופציה הרצויה בעצמכם, על פי הרצון והדרישות שאתם מציבים לחיבור וליכולת שלכם.

אינטרנט סיב

לשתף זה כיף:

אל תפספסו את המבצעים וההטבות הבלעדיים של הוט השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

גלילה לראש העמוד

להצטרפות חייגו אלינו או השאירו פרטים: